Навигация по сайту

Популярные статьи

cтатейний сео-агрегатор |

Мені прийшла сьогодні чудова ідея - треба зробити статейний сео-агрегатор третього покоління. Перше покоління є давно - сеопульт і інші старички. Друге на чолі з Кузьміним і бурундуки намагається пробитися, вони самі себе другим поколінням нарекли - сеохаммер, або Кувалда. Вони типу як тесля цвяхи, кувалдою сайти забивають в Топ, це для юного покоління такої сео-драйв-піар хід (по іншому не зрозуміють, особливо п'яний хто або обкурений). Тому логічно зробити статейний сео-агрегатор третього покоління - і назвати його сеомайбах, або Молот (крутіше начебто назва). А як корабель назвеш, так він і попливе ...

А як корабель назвеш, так він і попливе

Статейний сео-агрегатор 3 покоління - як золотий Майбах серед Жигулів

А тепер про серйозне поговоримо. Просування сайту самостійно - можливо, якщо ви знаєте теорію пошукових систем на рівні профі. За вічними посиланнями і статейним просуванням - майбутнє. Цей сео-тренд в нових умовах не бачать лише ті, хто подібно до страуса, заривші голову в пісок, не хоче бачити цього. Пошуковики все активніше виступають за природність зовнішніх посилань, що враховуються при розрахунку рейтингу сайту в результатах органічного пошуку. А сама природна посилання - це посилання з релевантного тексту, гармонійно вбудована в нього. Днями навіть сеопульт почав агітувати за просування сайтів статтями, запровадивши в сервіс свою нову Статейного біржу вічних посилань.

Мій опитування на форумі серч , Що проходить в ці дні, підтверджує це наочно - все більша кількість сеошників і вебмайстрів для просування своїх проектів користуються саме вічними посиланнями. Моя успішна практика клієнтського просування сайтів за допомогою статейного просування також підтверджує це щорічно, щомісяця, щодня.

Сеоагрегатори корисні, коли вони допомагають. Особливо для великих проектів з тисячами і десятками тисяч запитів для просування. А якщо не допомагають, як все частіше відбувається останнім часом, люди біжать з них без оглядки. Раніше вони добре допомагали, але змінюється все, включаючи ставлення пошукових систем до «неприродним» посиланнях. Звідси висновок - посилання повинні бути максимально природними (незалежно від форми оплати - разової або подобової). Тому треба прагнути до отримання максимально природних посилань на просувний проект. Логіка - залізна!

Щоб посилання добре допомагали, вони повинні йти з хороших майданчиків і з хорошого тексту. Що роблю я вручну після внутрішньої оптимізації при переході до зовнішньої (якщо не користуюся Статейного біржами або сервісами типу Ротапост)?

1. Наймаю сео-копірайтерів, даю ТЗ, в якому перераховані тема статті, посилання на які обнародувано сторінки і анкор цих посилань. Оскільки для проекту з високою конкуренцією (вікна, двері, нерухомість, автомобілі, туризм, ювелірка і ін.) Таких статей треба багато, часом сотні, зазвичай цю роботу виконує кілька людей, всі статті - унікальний рерайт.
2. поспішаю копірайтерів, редагую їх статті, начиняю правильними метатегами і віддаю вебмастерам, які мають доступ до майданчиків, бажано по просуває тематиці.
3. Вебмастера розміщують статті з посиланнями.
4. Контролюю правильність розміщення.
4. Відстежую зміна позицій по просуваються запитам.
5. Коригую стратегію статейного просування з урахуванням реалій просування.

Тому, щоб автоматизувати рутинну працю сеошника на замовлення написання, контролю виконання, редагування і публікації статей пропоную розумним системним розробникам зробити статейний сео-агрегатор. Як я приблизно бачу роботу цього сервісу - в наступному розділі.

Ручна праця на статейному сео-зібранні лише в цеху копірайтерів і в цеху створення і розвитку СДЛ. У цеху копірайтерів

У копірайтерів акваріум на кожному столі (довгий, на весь офіс)

сидить 2000 чоловік у світлому приміщенні, кругом акваріуми, квіти і пташки півчі :). Люди все творчі, хто Шопена, Моцарта і Шуберта слухає під час роботи, а хто Потапа з Настею. Вони роблять унікальні заготовки текстів на всі теми, з ілюстраціями.

Хто що краще любить, той про те і пише - колишні спортсмени - про спорт, колишні алкоголіки - про вино, пиво або горілку так пишуть, що слинки течуть ... А колишні любителі полунички на пенсії пишуть про секс і адалт.

По кожній темі є банк статей - десятки тисяч штук. У кожну тематичну статтю заздалегідь впроваджені основні анкор по темі. В каталозі статті готові зберігаються за темами, а в темах по групах анкоров.

Надходить замовлення від сеошника в статейний агрегатор із зазначенням просуваються сторінок і анкоров посилань, а також кількість статей на кожну просувається сторінку. Розумний сервер, проаналізувавши замовлення, вибирає з каталогу статті зі схожим або точним збігом анкоров.

Далі справа техніки - до коду анкоров приліпити код посилань і відправити повністю готові статті на майданчики-донори. Кожен майданчик-донор в банку майданчиків пройшла жорстоку модерацію, крутіше, ніж в GGL і Міралінкс, разом узятих.

Скептики скажуть - а де взяти мільйони хороших майданчиків - сайтів для людей. Відповідаю - у величезному цеху створення і розвитку СДЛ. Там сидить 5000 дизайнерів,

Там сидить 5000 дизайнерів,

Цех створення і розвитку СДЛ вражає масштабом

верстальників, програмістів, адмінів, сеошників. Як пиріжки, печуть СДЛи, один іншого краше і есдеельнее. Адміни більше всіх втомлюються - їм не тільки сайт контентом наповнити з цеху копірайтерів, а ще й перелінковкою змушують займатися так реєструвати в каталогах, сервісах Веб-майстер в Гуглі і Яндексі. А ще лічильники ставити, метрики ... жах, зашиваються хлопці, шкода їх. Сеошники свіжі сайти відразу просувати починають, потужними акками Твіттера, Гугла +, Фейсбук та Я.ру проганяють спочатку для індексації, потім посилання з сайту на сайт своїх ставлять по хитрим кільцевих схем, щоб Яша з Гошею не догадались. Траст нарощують швидко - через півроку вже ТІЦ100, PR4 у всіх. І читати приємно - око радіє, навіть прості користувачі хвалять і природні посилання ставлять.

І читати приємно - око радіє, навіть прості користувачі хвалять і природні посилання ставлять

Дизайнери та адміни зашиваються на роботі

Чи можна все це технічно вирішити? Утопія чи це? Фантасмагорія? Ні! Можна, можливо! Але швидше за все, поки це буде реалізовано і налагоджено, нові небезкорисливі алгоритми ПС змусять всіх переходити на контекстну рекламу. Ну, а я, поки немає таких чудес в реалі, як-небудь по-старому, попрацюю - з ноутом, скайп, е-мейл та моїми шановними помічниками - копирайтерами та веб-майстрами.

А сеошникі сплять з похмілля ...

Що роблю я вручну після внутрішньої оптимізації при переході до зовнішньої (якщо не користуюся Статейного біржами або сервісами типу Ротапост)?
Утопія чи це?
Фантасмагорія?