Навигация по сайту

Популярные статьи

Де створити сайт без навичок програмування: огляд двох платформ

 1. Конструктор сайтів uCoz
 2. Конструктор сайтів uKit

Послуги професіоналів завжди обходяться недешево, в т.ч. в області сайтобудування. Тому при необхідності створення інтернет-ресурсу багато хто починає шукати альтернативний варіант і зупиняють свій вибір на онлайн-конструкторах . На тлі величезного числа подібних сервісів гідно виглядають платформи для створення сайтів ucoz.ru і ukit.com.

Конструктор сайтів uCoz

Конструктор сайтів uCoz

Заснована в 2005 році SaaS-платформа uCoz за роки роботи встигла придбати заслужену популярність серед веб-розробників багатьох країн. У Мережі існує понад 1,2 мільйона створених за допомогою даного конструктора проектів різного спрямування: блогів, візиток, інтернет-магазинів, новинних порталів та ін.

вартість

Конструктором можна користуватися безкоштовно, проте деякі модулі та функціональні можливості будуть недоступними. Крім цього, на сторінках сайту буде розміщуватися реклама сервісу.

Ціна платних тарифів варіюється від 6 $ до 16 $ за місяць і залежить від набору інструментів, виділеного обсягу дискового простору, умов звернення до служби підтримки та інших характеристик.

Тарифи «Оптимальний» та «Магазин» припускають бонуси за придбання пакета терміном від 12 місяців (преміум-шаблон і домен другого рівня). Користувачі тарифу «Максимальний» отримують аналогічні подарунки за оплату 6 місяців використання платформи.

переваги

Конструктор має певні переваги, завдяки яким велика кількість користувачів вибирають для роботи саме його:

 1. На сервісі можна зареєструватися традиційним способом за допомогою email-адреси або увійти через акаунти в соціальних мережах або наявну обліковий запис uID в системі uCoz, що значно спрощує процедуру.
 2. Галерея безкоштовних шаблонів налічує 299 макетів, для зручності вибору розбитих на тематичні категорії. Користувачі, що мають навички роботи з HTML і CSS, можуть повністю кастомизировать готовий шаблон або створити новий з нуля. Для власників платних аккаунтів відкритий доступ до магазину дизайнів, в якому надані більш якісні макети вартістю до 40 $.
 3. Конструктор надає користувачам можливість безкоштовно використовувати для розміщення сайтів піддомен сервісу в одній з 11 доменних зон другого рівня, наприклад, ucoz.net, ucoz.club, my1.ru, at.ua і ін. Прикріпити власний домен і керувати ним з панелі адміністратора можуть власники всіх тарифів, включаючи безкоштовний.
 4. Великий функціонал дозволяє створювати потужні проекти від інтернет-магазинів до форумів і корпоративних порталів. При цьому панель управління продумана до дрібниць і, незважаючи на безліч налаштувань, дозволяє легко керувати вмістом сайту.
 5. Завдяки вбудованому сео-модулю вебмастера отримують повний комплект інструментів для просування сайту в пошукових системах: заповнення метатегов для сторінок, категорій і модулів сайту, вказівка ​​URL, настройка індексації, використання сервісів від Яндекса, в т.ч. Яндекс.Фіди, моніторинг позицій сайту по пошуковим запитам і ін.

недоліки

Істотних недоліків, з якими стикаються клієнти сервісу трохи. Однак вони можуть стати каменем спотикання для початківців вебмайстрів.

Так, якість безкоштовних макетів залишає бажати кращого, але недосвідчені користувачі не зможуть внести в них правки, оскільки візуальний редактор шаблонів в конструкторі відсутня.

Величезний функціонал конструктора, який є його незаперечною перевагою, вимагає певних витрат часу на вивчення і мінімальних навичок в сайтобудування.

Конструктор uCoz призначений для створення масштабних і комерційних інтернет-проектів і надає для цього всі необхідні інструменти. На його платформі досвідчені майстри створюють дійсно якісні ресурси як для своїх потреб, так і на замовлення.

Конструктор сайтів uKit

Конструктор сайтів uKit

uKit.com - молодий сучасний проект від творців платформи uCoz, представлений користувачам як конструктор сайтів для бізнесу. Він дозволяє створювати Лендінзі, портфоліо, найпростіші інтернет-магазини. При цьому процес розробки проекту не викличе труднощі навіть у початківців вебмайстрів.

вартість

Користувачі можуть вибрати один з чотирьох тарифів:

 • Преміум - повний функціонал конструктора, відсутність реклами (5 $ / місяць);
 • Преміум + - розширена статистика, відкритий доступ до преміум-шаблонами (10 $ / місяць);
 • Магазин - інтернет-магазин з кошиком і оплатою на сайті. Тріал 14 днів (12 $ / місяць);
 • Про - додаткові можливості для професіоналів: вставка довільного html-коду, створення палітр (15 $ / місяць).

При покупці пакета терміном від 3 місяців діють знижки: 3 місяці - 5%, 6 місяців - 10%, 12 місяців - 20%, 24 місяці - 30%.

переваги

Конструктор uKit поступається за своїми функціональними можливостями сервісу uCoz, проте він має ряд інших переваг, які роблять його привабливим в очах клієнтів:

 1. Велика галерея безкоштовних ультрасучасних адаптивних шаблонів, як тематичних, так і універсальних. Для кожного макета можна вибрати колірну гамму, змінити розташування блоків, налаштувати фон, шрифти і картинки. Користувачам тарифу Про доступна повна кастомизация шаблонів.
 2. Налаштування сайту здійснюється в гранично простому візуальному редакторі. Інструменти представлені у вигляді віджетів, які досить перетягнути в потрібне місце за допомогою миші.
 3. Функція дублювання сторінок спрощує процес розміщення однотипної інформації.
 4. Крім автоматичного бекапа в системі можна створювати резервні копії сайту в ручному режимі, що особливо важливо при внесенні змін до структури та дизайн сайту.
 5. Крім стандартних сео-налаштувань конструктор має унікальний інструмент «Просування», що дозволяє розрахувати готовність сайту до просування в пошукових системах.

недоліки

Для об'єктивної оцінки слід згадати і мінуси платформи:

 • незважаючи на те, що придбати доменне ім'я можна безпосередньо в особистому кабінеті, їх вартість невиправдано завищена;
 • функціонал конструктора заточений під створення Лендінзі, проте для розробки повноцінної продає сторінки його явно недостатньо;
 • для створення інтернет-магазину призначений віджет Ecwid, але якщо число товарів перевищує 10, за сервіс доведеться платити окремо.

Конструктор uKit.com призначений, в першу чергу, для початківців інтернет-підприємців, які не мають достатньо коштів на замовлення і придбання сайту у професіоналів, а також великого досвіду в сайтобудування.

Таким чином, представлені конструктори сайтів здатні задовольнити потреби різних категорій користувачів. Залежно від цілей створення проекту, навичок сайтобудування і матеріальних можливостей за допомогою одного з них можна вирішити задачу самостійного створення сайту.