Навигация по сайту

Популярные статьи

Деякі додатки тільки маскуються під корисні, а насправді можуть завдати величезної шкоди.

У наші дні люди масово встановлюють собі все підряд: погодний віджет, телескопи, ігри сумнівної якості, окремі настройки для стрімінга, окремі для соціальних мереж

У наші дні люди масово встановлюють собі все підряд: погодний віджет, телескопи, ігри сумнівної якості, окремі настройки для стрімінга, окремі для соціальних мереж ... Недоліком такого рівня кастомізації є те, що деякі програми лише маскуються під корисні, а насправді можуть завдати величезної шкоди.

Погодні додатки

На початку 2017 року погодні додатки для Android зазнали масштабної вірусної атаки. Вшитий троян перенаправляв всі дані власника на сервера зловмисників, були вкрадені тисячі банківських карток. Навіть без урахування потенційної небезпеки, погодні віджети - штука марна і ресурсномістка. Простіше і безпечніше буде зробити запит про погоду в тому ж Google.

Соціальні мережі

Використовувати окремий додаток для соціальних мереж просто нераціонально. Саме воно з'їдає більшу частину ресурсів смартфона, а заодно серйозно знижує рівень заряду батареї. Досить використовувати мобільну версію - будь-який сучасний браузер забезпечить вам все ті ж самі функції.

Системні оптимізатори

Найчастіше користувачі Android для оптимізації системи ставлять безкоштовні додатки, які практично марна, оскільки почистити кеш і видалити непотрібні програми повністю можна вже вбудованими системними утилітами. Очищення пам'яті сторонніми додатками веде до зворотного заявленому результату: телефон буде працювати повільніше.

Стандартний браузер

Більшість вибирає Android, а не iPhone тому, що перший дозволяє повністю кастомизировать систему під себе. На жаль, майже всі прошивки містять і свій власний браузер, користуватися яким небезпечно. Встановіть Google Chrome і не треба експериментів - дорожче вийде.

антивірусні програми

Хитрі хакери придумали як вбудовувати свій "шкідливий" код в антивірусні програми, які розповсюджуються безкоштовно. Google намагається видаляти неперевірені додатки, але за всіма не встежиш. Потрібно використовувати перевірені програми.

джерело