Навигация по сайту

Популярные статьи

ДЕФІНІТИВНИЙ ПОСИЛАННЯ ДО SEO

 1. Як вони повзають
 2. Планування ієрархії
 3. Не ускладнювати
 4. Слідкуйте за глибиною сканування
 5. Карта сайту
 6. URL
 7. Створюйте розумні внутрішні посилання
 8. Перенаправлення з 301
 9. Canonicalize!
 10. HTML або CSS повинні бути вашими будівельними блоками
 11. Зробити HTTPS
 12. РЕЗЮМЕ
 13. Подальше читання

Макет вашого сайту не тільки визначає важливу зручність у використанні, але й дозволяє користувачам легко знаходити його для навігації, але також відіграє важливу роль у технічній стороні рейтингу пошуку. Макет вашого сайту не тільки визначає важливу зручність у використанні, але й дозволяє користувачам легко знаходити його для навігації, але також відіграє важливу роль у технічній стороні рейтингу пошуку

Як вони повзають

Наскільки простий сайт для навігації перекладає в те, як легко це для веб-сканер, інструменти, за допомогою яких пошукові алгоритми пошуку і оцінки веб-сайтів, можна переміщатися і індексувати ваш сайт. Якщо веб-сканер не може зробити це легко, ваш рейтинг не буде сприятливим.
Слід знати, що сканери мають "бюджет сканування", який визначає, скільки часу вони витратять на сканування певного сайту в певний час. Чим менше авторитет має сайт, тим менше бюджет. Це означає, що у вас є обмежена кількість часу, щоб справити враження.
Уявіть себе в якості роздрібної торгівлі з цегли та розчину. Ви хочете організувати свій запас таким чином, щоб зробити його максимально легким для клієнта, щоб знайти те, що вони хочуть. Тепер подумайте про цих веб-сканерів як про таємничого покупця, оцінивши спосіб виходу вашого магазину та використовуючи ці результати, щоб рекомендувати (чи ні) свій бізнес іншим.
Структура сайту - це основа всієї цифрової присутності. Оптимізація забезпечує більш плавний і приємний користувальницький досвід, а також надає відчутні переваги пошуковому рейтингу.

Оптимізація забезпечує більш плавний і приємний користувальницький досвід, а також надає відчутні переваги пошуковому рейтингу

Макет вашого сайту не тільки визначає важливу зручність у використанні, але й дозволяє користувачам легко знаходити його для навігації, але також відіграє важливу роль у технічній стороні рейтингу пошуку.

Планування ієрархії

Сайти повинні бути структуровані з головної сторінки на голові дерева, з коренями категорії, підкатегорії та інших сторінок, таких як сторінки продукту, які логічно пов'язані, використовуючи простий процес.

Не ускладнювати

Обов'язково назвіть кожну секцію логічним способом, який відображає умови, які користувачі будуть шукати.

Слідкуйте за глибиною сканування

Крім бюджету сканування, веб-сканери, такі як Googlebot, також не люблять занадто велику "глибину сканування". Це посилання на те, наскільки далеко по ланцюжку посилань прихована веб-сторінка. Тримайте речі простими, класифікуйте їх і не посилайте сканерів у темну та звивисту цифрову алею.

Тримайте речі простими, класифікуйте їх і не посилайте сканерів у темну та звивисту цифрову алею

Карта сайту

Ви пішли на зусилля з планування та реалізації добре розкладеного домену. Переконайтеся, що створено XML карта сайту щоб отримати повну цінність від цього.
Це швидкий і простий спосіб для веб-майстрів інформувати пошукові системи про розташування своїх сторінок і про те, як найкраще їх сканувати. Сканери все одно знайдуть свій шлях через ваш веб-сайт, але подумайте про це як про дорожню карту, яка полегшить процес.

Сканери все одно знайдуть свій шлях через ваш веб-сайт, але подумайте про це як про дорожню карту, яка полегшить процес

URL

Це покажчики для ваших користувачів. Хороша URL-адреса може зробити величезну різницю в роботі користувачів і отриманому трафіку в Інтернеті.

 • Коротше завжди краще, ніж довше.
 • Зробити це природно для людини.
 • За можливості використовуйте відповідні ключові слова.
 • По можливості розміщуйте вміст на тому ж піддомені, щоб зберегти авторитет.

Створюйте розумні внутрішні посилання

Внутрішні посилання вказують на іншу сторінку на одному веб-сайті, і як вони реалізуються, можуть безпосередньо впливати на ваш SEO. Переконайтеся, що текст прив'язки, який використовується як основа для посилання, використовує відповідне ключове слово. Використання слова "тут" для позначення посилання є датованим і страшним для SEO. Внутрішні посилання надають додаткові дані для сканерів щодо релевантності та деталізації макета сайту. Вони дозволяють користувачам здійснювати навігацію по вашому веб-сайту, допомагати встановлювати ієрархію інформації та допомагати поширювати інформацію, що називається авторитетом, або показники рейтингу по всьому сайту. Знову ж таки, це логічний процес. Переконайтеся, що кожна веб-сторінка має посилання з іншої сторінки на вашому сайті та на іншій сторінці вашого сайту. Дотримуйтесь встановленої ієрархії веб-структури. І не просто кидайте посилання в усьому місці.

І не просто кидайте посилання в усьому місці

Перенаправлення з 301

Іноді ваш сайт цілком природно закінчується декількома різними версіями вмісту в різних місцях. Існує ряд обгрунтованих причин цього, скажімо, зміна назви продукту, що вимагає нової URL-адреси. Добре обговоримо ідею дублювання самого контенту більш детально, але в архітектурі терміни 301 можуть бути великою допомогою.
З усіма цими сторінками подібної інформації, яким повинні сканувати сканери? Використовуйте перенаправлення 301 HTTP, щоб спрямувати сканерів до відповідного вмісту. Важливо, що ви використовуєте 301, а не 302, оскільки 301 насправді розподіляє "link juice". Скільки соку? Відкритий для обговорення, але a Нещодавнє дослідження перенаправлення 301 припускає, що 15% можуть бути втрачені.

Відкритий для обговорення, але a  Нещодавнє дослідження перенаправлення 301  припускає, що 15% можуть бути втрачені

Canonicalize!

Canonicalization - це процес, за допомогою якого ви направляєте пошукові системи до оригінальної версії вмісту.
Зробіть це, додавши тег rel = canonical як частина головки HTML веб-сторінки. Як зазначено нижче:

Цей метод проходить близько 90% «сік зв'язку» до оригінального вмісту і є швидким і простим у реалізації.

HTML або CSS повинні бути вашими будівельними блоками

HTML є оригінальним будівельним блоком для World Wide Web, але з того часу він пройшов довгий шлях. HTML і CSS все ще повинні бути фундаментальними інструментами для гарного створення сайту. Фантастичне кодування з JavaScript, Flash та іншими може зменшити здатність сканера повністю індексувати ваш сайт.

Фантастичне кодування з JavaScript, Flash та іншими може зменшити здатність сканера повністю індексувати ваш сайт

Зробити HTTPS

Google хоче бачити веб-сайти на захищених серверах HTTPS. Це досить важливо само по собі і забезпечує невелике підвищення рейтингу. На додаток до цього все більше і більше браузерів, і навіть користувачів, підкоряються можливим проблемам безпеки альтернативних серверів. Хостинг на захищеному HTTPS може бути реальною перевагою для вашого трафіку і в кінцевому підсумку ваші пошукові рейтинги. Це відео надає вам змогу ознайомитися з технічними аспектами цих проблем.

Це відео надає вам змогу ознайомитися з технічними аспектами цих проблем

РЕЗЮМЕ

Загалом, існує 3 основні переваги належної структури сайту:

Структура на місці, час оптимізувати сторінки.

Подальше читання

Як створити структуру сайту, що підвищить SEO:
https://blog.kissmetrics.com/site-structure-enhance-seo/
Глава 3: Архітектура сайту та фактори успіху пошукових систем:
http://searchengineland.com/guide/seo/site-architecture-search-engine-ranking

З усіма цими сторінками подібної інформації, яким повинні сканувати сканери?
Скільки соку?