Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

День літніх канікул. Твір про відпочинок влітку, текст-розповідь, есе

Опубликовано: 16.01.2019

видео День літніх канікул. Твір про відпочинок влітку, текст-розповідь, есе

Одеса, Батумі та Барселона: депутати розповіли, де відпочивали на літніх канікулах

Звичайний день літніх канікулКожна пора року дарує нам багато чудових днів, кожен з яких гарний і примітний по-своєму. Зимовий день — це свіже морозне повітря, веселі ігри у дворі з друзями, яскраві новорічні свята. День весни — це пробудження природи від зимової сплячки, оновлення навколишнього середовища. Осінній день — це прощання з теплою порою, приготування природи до зустрічі холодів. А я хочу розповісти про літній день, точніше, про пам’ятний день літніх канікул, адже, як мені здається, практично у кожної людини літо — це найулюбленіша пора року.


12.06.2018. Новий день. Безпека дітей на літніх канікулах

З чого починається мій звичайний літній день? Попри те, що йти до школи на заняття не потрібно, бо почалися літні канікули, я прокидаюся рано-вранці. Можливо, мій організм звик вставати так рано, щоб не запізнитися до школи. Але валятися в ліжку мені не хочеться. Моя кімната вже вся залита яскравим сонячним світлом. За вікном чується весела пташина трель. Ця ранкова пісня піднімає мій настрій, я з радістю встаю та йду вмиватися.

Мамі з татом пощастило не менш мого: влітку вони у відпустці. Мама вже готує на кухні смачний сніданок, за яким і збирається наша сім’я. За ранковою трапезою ми будуємо плани на цей літній день. Можливі декілька варіантів проведення часу. Перший — спокійний відпочинок вдома за переглядом телевізора, комп’ютерними чи настільними іграми, читанням книжок. Другий варіант — поїздка з батьками на дачу, де ми працюємо в саду та городі. Третій — відпочинок з друзями на природі, де ми смажимо шашлики, граємо у бадмінтон та інші рухливі ігри. І нарешті, останній варіант відпочинку літнім днем — поїздка на море та відпочинок на міському пляжі.

Останні два варіанти проведення часу влітку — мої улюблені. Мій найулюбленіший відпочинок — плавання в морі, але не одному, а в компанії з друзями. На щастя, я живу недалеко від берега Чорного моря, тому з недавнього часу батьки дозволяють мені їздити туди навіть без них.

Ось так зазвичай проходить день моїх літніх канікул.

Пам’ятний день літніх канікул

Я хочу розповісти про пам’ятний день своїх літніх канікул. Почався він так само, як і будь-який інший день у нашій сім’ї. Вранці ми з мамою й татом зібралися за сніданком та стали обговорювати, як проведемо цей чудовий літній день. Оскільки погода стояла гарна, ми вирішили, що присвятимо його відпочинку на природі.

Сказано — зроблено. Разом з батьками я виїхав за місто, до місця, де розташоване невелике озеро. Було помітно, що хорошому літньому дню радіємо не тільки ми, а й природа. Дерева стоять в своєму новому зеленому вбранні. Все навколо дихає ранковою свіжістю. Вітру немає, тому на озері немає хвиль, воно нагадує дзеркало. У нерухомій озерній гладі відбиваються білі хмари на небі. Вони схожі на пухнасті подушки з лебединого пуху.

Тато закинув пару вудок в озеро, сподіваючись на вдалий улов. Ми з мамою вирішили зайнятися приготуванням до пікніка. Татові пощастило: йому вдалося виловити двох великих карасів, з яких ми потім приготували смачну юшку.

Літній день біля озера ми з батьками провели весело й цікаво. Додому повернулися пізно ввечері в чудовому настрої, хоча й трохи втомлені.

Подібні твори:

Твір, розповідь на тему «Як я провів літо»

Твір на тему «Літні канікули»

Твір на тему «Літній день»

Твір «Моя улюблена пора року — літо»

Твір на тему «Чому я люблю літо?»

rss