Навигация по сайту

Популярные статьи

Digital маркетинг в бізнесі: 13 каналів просування

Ще зовсім недавно для успішного виходу на онлайн-ринок інтернет-підприємцю було досить замовити типовий сайт, створити кілька landing page за допомогою одного з онлайн-сервісів , Придбати передплатну базу (в кращому випадку - зібрати), дати кілька рекламних постів в соціальних мережах і розібратися в основах SEO -Просування.

Це забезпечувало достатній рівень прибутку і спокою. Але в сучасному світі все змінюється, мало не за лічені місяці.

І ось, інтернет-технологій для бізнесу вже недостатньо, вчорашня реклама зливає бюджет, інтерес лидов швидко гасне, одне невірне рішення - і ваша база передплатників мертва.

Одночасно з'являються нові цифрові канали зв'язку з широким спектром можливостей для просування. Ми рухаємося від традиційних агресивних рекламних кампаній до «native adds» і «earned media», заробляючи право вести діалог з людьми, пропонуючи їм дійсно цінний продукт.

Чим відрізняється Digital-маркетинг від Інтернет-маркетингу?

Digital-маркетинг - це:

 • комплексний підхід до просування компанії, її продуктів і послуг в цифровому середовищі, що охоплює також офлайн споживачів, що використовують ігри, мобільні телефони та інші цифрові засоби зв'язку;
 • інтеграція великої кількості різних технологій (соціальні, мобільні, веб, CRM-системи і т.д.) з продажами і клієнтським сервісом;
 • забезпечення постійної якісної двостороннього зв'язку між рекламодавцем і кінцевим споживачем продукту / послуги;
 • вміння поєднувати технології і людські ресурси, дотримуючись правильний баланс, виходячи з потреб цільової аудиторії і властивостей пропонованого продукту;
 • феноменальна динаміка зростання і досягнення будь-яких маркетингових цілей;
 • можливість бути релевантним ринку, оцінювати і аналізувати результати просування, гнучко реагувати на потреби лидов і коригувати свій продукт або послугу.

Digital-просування успішно застосовують в інтернет-магазинах, онлайн-навчанні, продажу послуг та продуктів з тривалим циклом угоди, в MLM і агентствах нерухомості, для просування бренду великих компаній і стартапів.

Якщо коротко, на сьогоднішній день цифрові технології - вирішальний фактор успіху і просування в кожній сфері бізнесу, що дає незаперечні конкурентні переваги.

Розглянемо головні відмінності інтернет-маркетингу і digital-маркетингу:

Інтернет-маркетинг Digital-маркетинг Сфера впливу на цільову аудиторію Онлайн-сфера Онлайн + оффлайн Канали поширення Інтернет-канали Всі види цифрових каналів (інтернет, мобільні додатки, цифрова реклама, планшети та ігрові консолі, цифрове ТБ і т.д.) Цільова аудиторія всі, хто має доступ
до мережі Інтернет Все, хто має доступ до мережі Інтернет + залучення оффлайн- аудиторії на онлайн-ринок Спосіб комунікації з аудиторією E-mail розсилки, Лендінзі, сайти, реклама (пошукова, банерна, таргетована, контекстна) та ін. + цифрове телебачення, реклама
в онлайн-іграх і мобільних додатках, месенджери,
інтерактивні екрани, POS-термінали, локальні мережі великих міст

7 причин звернути увагу на digital-канали просування:

 • ви працюєте з вузькою або молодий (просунутої) цільовою аудиторією - використовуйте контекстну рекламу і інтеграцію (банери, пости, партнерські проекти) з популярними порталами;
 • необхідно докладніше розповісти про бренд і продукт / послугу, щоб люди побачили цінність і могли прийняти рішення про покупку (особливо стосується нових продуктів і послуг);
 • покупка вашого продукту відбувається на емоціях (одяг, навчальні тренінги, сувеніри) або після проби (парфумерія, косметика, оформлення заявки на послуги банку, замовлення виїзду фахівця з ремонту на будинок);
 • ваш бюджет обмежений, і немає можливості вийти на ТБ, або ваша презентація займає багато часу (при виході нового автомобіля, реклама на телебаченні може дублюватися в мобільних додатках, соціальних мережах, в інтерактивному тест-драйві прямо на сайті компанії і т.д.) ;
 • ваша стратегія включає накопичувальні знижки, бонуси, бали, і вам необхідно постійно вести діалог з покупцями (супермаркети, інтернет-магазини і т.д.);
 • ви прагнете утримувати покупця за рахунок змін цін, акцій, промо-пропозицій;
 • лояльність до бренду прокачується за допомогою постійного спілкування, глибокого залучення за допомогою гейміфікація і отримання зворотного зв'язку від цільової аудиторії.

В умовах digital маркетингу особливого значення набуває персоналізація. За своєю суттю - це процес розуміння справжніх намірів, бажань і потреб людини, а також передачі релевантного, цільового і значимого для цієї людини досвіду.

Ми аналізуємо поведінку користувача в конкретний проміжок часу, його дані (демографічні, аналітичні і т.д.) і формуємо стратегію, що дозволяє йому легко досягати своєї мети.

Важливо прийти до узгодженості між потребами (бажаннями) користувача і стратегічними бізнес-цілями компанії, підвищити конверсію і, одночасно, ступінь залученості та лояльності ліда.

Digital-marketing - це частина нашого повсякденного життя. Ми спілкуємося, користуємося пошуком, отримуємо знання і розважаємося на безлічі цифрових каналів.

Подивіться, як поступово стираються грані між онлайн- і оффлайн-покупками:

Сьогодні вже недостатньо просто вивчити цільову аудиторію. Для успішного просування важливо спілкуватися з нею, виходячи з її digital-переваг.

Звичайно, в одну статтю неможливо вмістити все різноманіття нюансів стратегій Digital-маркетингу. Цей напрямок стрімко розвивається, з'являються нові технології та інструменти для ефективної взаємодії з цільовою аудиторією.

У наступних публікаціях ми детально розглянемо процес формування успішної стратегії digital-просування і її ключові елементи.

А поки поділіться в коментарях, які цифрові канали для просування свого продукту або послуги використовуєте ви? З якими проблемами встигли зіткнутися в процесі?

Чим відрізняється Digital-маркетинг від Інтернет-маркетингу?
А поки поділіться в коментарях, які цифрові канали для просування свого продукту або послуги використовуєте ви?
З якими проблемами встигли зіткнутися в процесі?