Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Дитяча путівка: чий реєстраційний номер зазначати в 1ДФ

Опубликовано: 31.10.2018

Підприємством надано путівку на оздоровлення дитині працівника, який є членом профспілки. Чий реєстраційний номер облікової картки платника податків відображати у формі № 1ДФ: батька (працівника підприємства) чи його дитини?

Форма № 1ДФ — це документ, який свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, суми утриманого та/або сплаченого податку (п. 1.2 Порядку № 4).

При цьому відповідно до п. 3.1 цього Порядку у графі 2 «Податковий номер або серія та номер паспорта» відображається реєстраційний номер облікової картки платника податків (далі — РНОКПП) або серія та номер паспорта фізичної особи (для фізичної особи, яка має відмітку в паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта), про яку надається інформація в формі № 1ДФ.

Водночас фізична особа — платник податків незалежно від віку (як резидент, так і нерезидент), для якої раніше не формувалася облікова картка платника податків та яку не включено до Державного реєстру, зобов’язана особисто або через законного представника чи уповноважену особу подати відповідному контролюючому органу облікову картку фізичної особи — платника податків, яка є водночас заявою для реєстрації в Державному реєстрі, та пред’явити документ, що посвідчує особу (п. 70.5 ст. 70 Податкового кодексу).

Крім цього, згідно з п. 70.12 зазначеної статті РНОКПП використовується, у тому числі юридичними особами, незалежно від організаційно-правових форм, а також фізичними особами в усіх документах, які містять інформацію про об’єкти оподаткування фізичних осіб або про сплату податків, зокрема, у випадку, передбаченому пп. 70.12.1 цього пункту, у разі виплати доходів, з яких утримуються податки згідно із законодавством України.

Отже, якщо путівка надається податковим агентом дитині, батько якої є членом профспілкової організації відповідно до норм пп. 165.1.35 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу, зокрема путівки на відпочинок, оздоровлення та лікування дитини віком до 18 років, то у формі № 1ДФ відображається РНОКПП такої дитини.

Источник: https://buhgalter911.com/uk/news/news-1031473.html

rss