Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Дизайн невеликої квартири » Банк статей

Опубликовано: 29.09.2018

видео Дизайн невеликої квартири » Банк статей

Calling All Cars: The Blood-Stained Coin / The Phantom Radio / Rhythm of the Wheels

Ви плануєте дизайн вашої квартири, але відчуваєте себе обмеженими в маленькому просторі? Ось деякі поради, щоб навчити вас, як максимізувати невеликий будинок або квартиру.Хоча інтер'єр може легко працювати для просторих будинків, а може і не працювати для квартири. Причина в тому, що більшість квартир мають менші простору. Проте, зі здоровим глуздом і навичками проектування оформлення квартири дизайнером, Може перетворити ваше крихітне приміщення в повністю функціональну і красиву квартиру.


The Great Gildersleeve: Selling the Drug Store / The Fortune Teller / Ten Best Dressed

Невеликий простір у квартирі може бути однією з найбільших проблем, з якою ви завжди будете стикатися при спробі дизайну. Іноді, кімнати занадто малі, що перехід від спальні до кухні не складає навіть більше трьох кроків. Щоб отримати максимальну віддачу від невеликого простору, обійти його за допомогою невеликої, але багатофункціональної меблів, такі як дивани, які можуть трансформуватися в ліжку або вбудовані шафи, конвертовані в складські приміщення.


Our Miss Brooks: Exchanging Gifts / Halloween Party / Elephant Mascot / The Party Line

Ще одна проблема в стінах пофарбованих у білий або інші тьмяні кольори. Якщо ви не можете перефарбувати стіни, одна з кращих речей що ви можете зробити, щоб вирішити проблему, повісити твори мистецтва. Це створить живий ефект на стінах. Дзеркала також ефективно працювати в якості координаторів і може зробити вашу кімнату виглядати більше, ніж її фактичний розмір. Повісьте їх біля входу в будинок або в передпокої.

Ви можете створити простий, але елегантний вигляд для вашої квартири, просто поставивши правильну меблі в правому кутку кімнати. Залиште місце для зручного переміщення між меблями при організації місця. Маленькі дивани та крісла розмістіть таким чином, щоб не напружуватися при розмовах. Маленький стіл або комод був би ідеальним біля входу.

Нарешті, не забудьте про додаткові аксесуари, такі як лампи, подушки, штори і навіть килими, які можуть підкреслити ваш інтер'єр. Переконайтеся, що кожен аксесуар гармонує з іншими об'єктами в будинку особливо, коли справа доходить до кольору і текстури. Аксесуарами ви можете підкреслити вашу власну індивідуальність.

Якщо ви думаєте про те, що інтер'єр невеликого будинку або квартири важко зробити насправді це не так складно. Звичайно, обмежений простір може перешкодити вам в якійсь мірі, але до тих пір, поки у вас немає відповідних навичок, ви навіть можете змусити його працювати на свою користь.

rss