Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

До Дня Незалежності у Калуші влаштують аукціон вишиванок

Опубликовано: 21.10.2018

На переконання директора музейно-виставкого центру Артура Єфремова, старі вишиті сорочки краще зберігати та передавати як придане, бачити в музеях, а нове — носити.

До Дня Незалежності у виставковій залі 20 серпня о 15.00 відбудеться благодійний аукціон та етно-дефіле, інформують «Вікна».

Метою є продемонструвати сучасний стилізований одяг, що в свою чергу показує зміну традицій. Одяг показує в свою чергу актуальність певних моментів сучасності та нівелювання певних елементів. У коментарі організатор Артур Єфремов зауважив:

«Тобто старі сорочки краще зберігати та передавати як придане, бачити в музеях, а нове — носити. Бо в давньому одязі зберігається тодішня енергетика, яка так чи інакше дисонує з теперішнім часом».

Аукціон розрахований на те, щоб продемонструвати сучасні вишиті речі. Бажаючі зможуть придбати вишиванки під час аукціону.

Стартову ціну повернуть підприємцям, а виручені кошти — віддадуть на доброчинність.

Loading...

rss