Навигация по сайту

Популярные статьи

До побачення SEO, Привіт SMO (оптимізація соціальних медіа)

Я ніколи не писав для SEO, але вирішив написати про те, що я був захоплений і для людей. Я завжди маю на увазі читача для своїх статей. Вони можуть базуватися на розмові з другом або питанням, яке хтось запитав у мене в соціальних мережах. Іноді ці питання призводять до більш довгої форми відповіді, яку я ставлю на свій блог, щоб більше людей могли знайти відповідь. Людська взаємодія - це те, що я найбільше люблю в соціальних медіа.

Я ніколи не писав для SEO, але вирішив написати про те, що я був захоплений і для людей

Нещодавно я мав Hangouts у Google+ Джошуа Берг хто є SEO / SMO лідер думки. Я читав його блог але ми не “зустріли” один одного раніше таким чином це було дійсно утіха. Я зробив невелике дослідження, щоб побачити, що фон Джошуа був і був схвильований, щоб задати деякі питання про соціальні медіа, блоги, SEO, і, найголовніше, SMO або оптимізацію соціальних медіа, яка є спеціальністю Джошуа. Тусовка призвела до більше мислення (уявіть, що!), І у мене було ще кілька питань, яких Джошуа був достатньо люб'язний, щоб відповісти за мене. Колібрі Google оновлення зробив кілька змін, але не хвилювався.

Кілька коротких порад щодо оптимізації соціальних медіа:

# 1 tip Бути собою і діяти природно.

# 2 tip Великий вміст розповсюджується та створює бесіду навколо веб-сторінки, яка повертається до початкової публікації.

# 3 tip Різноманітність хороша.

Мої питання для Джошуа:

Питання: Я раніше не обговорював SMO на моєму блозі. Чи можете ви дати нам пояснення того, що це таке і чому це важливо?

Відповідь: Я не можу дати вам кращу відповідь на це питання, ніж стаття, яку я написав кілька місяців тому, Оптимізація соціальних медіа для SEO. Майбутнє пошуку . Про що Марк Трафаген називав, "Майстер-клас у тому, як можна тонко налаштувати використання соціальних медіа, щоб значно розширити свою аудиторію і вплив". У цій статті я виклав всі нові принципи оптимізації соціальних медіа (як і раніше до неї були давно застаріли).

Дуже коротко вони конденсуються наступним чином, але треба прочитати статтю, щоб отримати повну картину:

Всі нові принципи SMO, Focus на користувача і всі SEO будуть слідувати.

- Створити - Максимізуйте свою творчість з оригінальним якісним вмістом.

- Пов’язані - створюйте вміст, що може бути переданий, або зробіть вміст, який можна передавати.

Iv Captivate - Забава та цікавий зміст, виділяються з шуму.

Use Arouse - викликати емоцію, це постійна вірусний успіх.

- Насолоджуйтесь - отримуйте задоволення! Всі найпопулярніші медіа особистості користуються цим.

- Спільний доступ - пошук спільного вмісту.

- Підтвердити - визнання інших заохочує залучення.

Ute Contribute (Допомога) - Знайдіть способи внести бажану цінність для аудиторії.

En Впливаючі - Визначте ключових впливів, які сприятимуть взаємодії.

- Спільноти - існуючі спільноти можуть розширити вашу сферу охоплення.

- Репутація - Створення особистої репутації та бренду, як надійного джерела.

- Залучення - Tag - Cite - Відповідь - Коментар - Активно займайтеся.

- Орган - Стати помітним авторитетом у галузі знань.

- Лідерство - лідерство в суспільстві з оригінальними ідеями, бути лідером думки.

- Соціальний - Будьте комунікабельними, намагайтеся візуалізувати та досягти індивідуальної особи.

- Медіа - навчитися володіти медіа-платформами, які потрібно досягти.

Ization Оптимізація - ціль, оптимізація вмісту / ключових слів, інтегрованих у SMO

Питання: Ви згадували різноманітність кілька разів. Ви маєте на увазі різноманітність вмісту блогу або соціальних мереж? Чому різноманітність важлива?

A: Моя посилання на різноманітність у нашому відеокімнаті стосувалося повноважень, що стосуються будівлі, від зворотних посилань до вашого блогу. Існує чимало доказів того, що Google цінує багато різноманітних зворотних посилань на блог, над великою кількістю зворотних посилань з декількох веб-сайтів або певної соціальної платформи. Щоб викласти цю ідею, я маю на увазі в основному джерело цих зворотних посилань, що надходять з різних сайтів у всьому Інтернеті, а не тільки від того, що ми б назвали конкретним районом. Як і різноманіття джерел, різноманітність слів із гіперпосиланням і навколишній вміст також важливі. У старому SEO занадто багато сайтів використовували ключові слова з точною відповіддю у всіх своїх зворотних посиланнях, або використовували інструменти для розміщення ідентичних посилань на тисячах форумів.

Питання: Ми говорили про те, як діяти природно, і ти дражнившся про те, щоб вона виглядала легко. Чи можете ви поділитися, які речі створюють хороші SMO для блогерів?

Відповідь: Це повинна бути моя стаття вище. Якщо блогер, або маркетолог соціальних медіа, дотримується вищенаведених ідей і принципів, ви дійсно не можете помилитися.

Суть полягає в наступному: будьте собою. Обмінюйтеся вмістом, який ви вважаєте цікавим і веселим. Це найкращий рецепт для вашого блогу та соціальних медіа. Напишіть про свої пристрасті, поділіться своїми інтересами. Люди будуть любити його!

Ось повна відео-бесіда, з якою ми з Джошуа мали Шеф-кухар Денніс Літлі і Ніколь Мерфі.

Що ви думаєте про SEO проти SMO? Чи зміниться це ваші соціальні медіа взагалі? Любіть почути ваші думки або відповісти на запитання в коментарях нижче.

Ми проводимо відеозустріч, щоб обговорити блоги, SMO та авторство Google. Переконайтеся, що ви зареєструвалися, щоб отримувати оновлення нижче, щоб не пропустити його!

Чи можете ви дати нам пояснення того, що це таке і чому це важливо?
Ви маєте на увазі різноманітність вмісту блогу або соціальних мереж?
Чому різноманітність важлива?
Чи можете ви поділитися, які речі створюють хороші SMO для блогерів?
Що ви думаєте про SEO проти SMO?
Чи зміниться це ваші соціальні медіа взагалі?