Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Добропілля стає безпечнішим містом

Опубликовано: 14.01.2019

Керівництво поліції Донеччини продовжує впровадження в населених пунктах  програми безпеки – «Безпечний будинок». Цей проект створено з метою допомогти людям захистити себе та свою власність, попередити правопорушення та поліпшити умови проживання за допомогою підвищення рівня безпеки власного житла, створити довірливі відносини серед сусідів, а також покращити взаємодію між поліцією та населенням.

Так, після зустрічей з правоохоронцями Добропільського відділення поліції та обговорення переваг даного проекту, містяни почали реалізовувати його у своїх багатоповерхівках.

На днях список безпечних будинків у Добропіллі поповнила багатоповерхівка №34 на мікрорайоні «Молодіжний». На прибудинковій території даного будинку встановлено освітлення, дитячий майданчик, на дверях під’їзду — домофони, на підвалах залізні двері.

Крім того, встановлено дві відеокамери, завдяки яким поліцейські зможуть швидко отримувати інформацію про скоєні правопорушення та осіб, які їх скоїли, що допоможе оперативно встановити місцезнаходження порушників порядку і притягнути їх до відповідальності. Планується до кінця року встановити ще дві камери на даному будинку.

У Добропіллі це вже другий безпечний будинок.

rss