Навигация по сайту

Популярные статьи

Додатки для оптимізації і збільшення часу роботи батареї на Андроїд

 1. Причини короткої служби батареї
 2. Додатки для економії заряду
 3. Battery Defender
 4. Відео про роботу додатка Battery Defender
 5. Відео про програму Juice Defender
 6. Autorun Manager
 7. Tasker
 8. висновок

Ні для кого не секрет, що у пристроїв на операційній системі Андроїд є один істотний недолік - вони погано тримають заряд батареї

Ні для кого не секрет, що у пристроїв на операційній системі Андроїд є один істотний недолік - вони погано тримають заряд батареї.

Причини короткої служби батареї

творці операційної системи Android постійно займаються розробкою нових програм, які спрощують і покращують роботу даної ОС. Розробки можуть бути пов'язані з модернізацією елементів платформи, менеджера завдань або процесами багатозадачності. Часто такі поліпшення позначаються і на енергоємності батареї, як правило, ще більше знижуючи її. В результаті багато покупців залишаються незадоволені заявленої тривалістю роботи акумулятора. У такій ситуації можна придбати пристрої з іншими операційними системами, але далеко не кожному захочеться це зробити.

Додатки для економії заряду

Отже, виникла необхідність в тому, щоб створити додаток, яке дозволяло б збільшувати енергоємність акумулятора хоча б на кілька годин. В даний час їх існує трохи, але всі вони користуються великою популярністю у власників смартфонів. На них ми і зупинимося нижче. Ми розповімо вам про основні особливості кожного, але це не говорить про те, що більше нічого цікавого в даних ресурсах немає.

Battery Defender

Battery Defender являє собою безкоштовне багатофункціональний додаток. З його допомогою можна виконувати швидке підключення до WI-FI, BLUETOOTH і GPS. Крім цього здійснюється швидка мобільна передача даних, що відсутня в багатьох застарілих версіях Android. Battery Defender відрізняється найбільш грамотною синхронізацією всіх встановлених програм на пристрої, наявністю російської мови. З її допомогою всі ваші підключення з'єднання будуть автоматично відключатися вночі, а на екрані завжди буде доступна інформація про заряд акумулятора у відсотках.

До основних переваг Battery Defender можна віднести швидке і зручне інтернет-підключення, можливість настроювання сплячого режиму, синхронізація і повідомлення про рівень заряду акумулятора.

Відео про роботу додатка Battery Defender

Juice Defender

Juice Defender

Juice Defender займає лідируючі позиції як одне з найбільш багатофункціональних додатків. Є можливість встановити обмежену безкоштовну версію або одну з двох платних:

 • Безкоштовна версія включає пристрої Bluetooth і Wi-Fi, дозволяє автоматично або вручну перемикати режими, серед яких агресивний і збалансований. З його допомогою можна налаштовувати синхронізацію і відзначати програми, робота яких впливає на активність екрану.
 • Версія Plus пропонує вам розширені можливості настроювання режимів і управління бездротовим доступом в інтернет, де велику роль буде грати ваше місце розташування і час доби.
 • Версія Ultimate має максимальні можливості по управлінню мобільним пристроєм, в тому числі автоматичну синхронізацію, вдосконалену настройку підключення GPS і вибору особливого режиму для вихідних і більш завантажених днів.

Щоб найкращим чином ознайомитися з принципом роботи і перевагами цього додатка, не поспішайте купувати платну версію. Спочатку спробуйте безкоштовну і вже після цього прийміть остаточне рішення.

В цілому, до переваг Juice Defender слід віднести наявність декількох версій з різними можливостями, складання розклад, відмітка про місце перебування і призначені для користувача профілі.

Відео про програму Juice Defender

Go Power Master Battery Saver

Go Power Master Battery Saver

Go Power Master Battery Saver являє собою одне з найбільш зручних і простих у використанні додатків. Досить натиснути на екран свого смартфона, щоб поміняти режим або ж переключитися між відкритими процесами. Є можливість самостійно налаштувати режим під свої переваги. GO Battery Saver дозволяє виявити відкриту програму, яка є найбільш ресурсномістких, і автоматично відключити ті, в роботі яких немає потреби. Таким чином, заряд акумулятора в автономному режимі тримається набагато довше. Цікавою особливістю Go Power Master Battery Saver є можливість збільшити тривалість роботи пристрою на кілька годин натисканням однієї кнопки. Для цього достатньо вибрати функцію «оптимізація».

Програма доступна в двох версіях:

 • Безкоштовна дозволяє здійснювати всі перераховані вище функції в обмеженому вигляді. А також додатково постачає екран двома віджетами робочого столу, які забезпечують швидкий доступ до необхідних налаштувань.
 • Платну преміум-версію можна отримати безпосередньо з безкоштовною. Вам стане доступно складання розкладів, вдосконалений доступ до WI-FI, BLUETOOTH і процесору, наявність режиму «екстрим» і повна відсутність реклами. І ще три додаткових віджета, до яких можна застосовувати різні теми і міняти їх зовнішній вигляд на свій розсуд.

Загалом, до переваг Go Power Master Battery Saver можна віднести наявність віджетів, призначені для користувача режими, зручний і зрозумілий зовнішній вигляд і регулярні оновлення програми.

Autorun Manager

Autorun Manager

Autorun Manager вважається одним з найбільш непередбачуваних додатків. З його допомогою можна вибрати ті процеси, які слід запускати відразу ж після вмикання. Базовий режим дозволяє завершувати програми, коли пристрій буде повністю включено. При цьому деякі з них все ж будуть знову перезапущени. У більшості випадків не слід змінювати налаштування даного режиму, а дати можливість девайсу самому вибирати, які програми тут залишити. Розширений же режим дозволить отримати безмежні можливості настроювання віджетів і системних процесів.

У безкоштовної версії можливості програми обмежені, і вона постійно буде демонструвати рекламу. Платна версія відрізняється розширеними настройками і відсутністю реклами. Крім цього базовий режим не буде вимагати перезапуску додатків. Корисним придбанням також стане профільний режим «Чак Норріс», за допомогою якого можна примусово завершувати відкриті програми. Autorun Manager забезпечує підвищений контроль над управлінням системи Андроїд.

До переваг Autorun Manager слід віднести дворівневі настройки, обмеження на завантаження «непотрібних» програм і контроль всіх завантажуваних процесів.

Tasker

Tasker

Tasker відрізняється тим, що не тільки збільшує час роботи акумулятора і закриває непрацюючі додатки, але і пропонує розширені можливості управління пристроєм. В цілому воно здатне повністю автоматизувати більшість процесів на смартфоні. Для економії енергії можна встановити спеціальний режим роботи в нічний час і автоматично закривати активні сполуки. Таскер адаптується під день тижня, час доби і ваше місце розташування і автоматично змінює свої налаштування, що буде зручно для ділових людей із суворим графіком. Дзвінки, повідомлення, мультимедіа - все це і багато іншого можна налаштувати за допомогою цього додатка.

Програма не доступна в безкоштовної версії , Для її установки доведеться витратитися. Трохи попрацювавши з налагодженням і встановленням один раз, вам більше не доведеться повертатися до цього питання. Все автоматично буде працювати і без вашого втручання.

Головною перевагою Tasker є можливість ретельної настройки розкладу, автоматизація практично всіх процесів і простий зрозумілий інтерфейс.

висновок

Ви можете вибрати такий додаток, яке буде максимально точно відповідати вашим уявленням і підійде вашому ритму життя. На щастя, майже всі вони доступні і в безкоштовній версії. Тому перш ніж зробити остаточний вибір, спробуйте спочатку різні варіанти.