Навигация по сайту

Популярные статьи

Додавання Google Analytics до вашого веб-сайту iWeb

ОНОВЛЕННЯ: належний спосіб додати Google Analytics до вашого веб-сайту iWeb або через   Інструмент iWeb SEO   або   SEIntelligence

ОНОВЛЕННЯ: належний спосіб додати Google Analytics до вашого веб-сайту iWeb або через Інструмент iWeb SEO або SEIntelligence . Натисніть посилання, щоб переглянути правильний спосіб додавання Google Analytics за допомогою цих інструментів.

Google Analytics - це чудовий інструмент для отримання будь-якої статистики для вашого сайту, про яку ви могли мріяти. Це набагато більше, ніж кількість відвідувачів вашого сайту, і якщо ви серйозно ставитеся до свого веб-сайту iWeb, то потрібна така інформація, яку може надати інформація, яку може надавати Analytics.

Чому Google Analytics є такою гарною ідеєю? Я чую, як ти питаєш. Як я вже згадував вище, він дасть вам кількість відвідувачів вашого сайту, але це може дати вам набагато більше. Вона розповість вам, який браузер, операційна система, розмір екрану та роздільна здатність ваших відвідувачів є важливою для вас інформацією при розгляді дизайну вашого сайту. Вона розбиває найпопулярніші сторінки і, звичайно, найменш популярні, щоб ви знали, які відвідувачі сайту приходять на ваш сайт.

Ви можете дізнатися, звідки у світі приїжджають більшість ваших відвідувачів, щоб допомогти вам налаштувати сторінку чи 2 до них. Analytics також повільно, але впевнено інтегрує adsense, щоб ви могли перевірити свій дохід одночасно. Там є навантаження, які він буде робити, і це допоможе вам зробити ваш сайт кращим.

Ви дійсно повинні перевірити, що Google Analytics може зробити для вашого сайту, і додати це так просто, ви будете дивуватися, чому ви не турбували раніше.

Все, що вам потрібно зробити, це зареєструвати обліковий запис Google, якщо ви його ще не маєте, а потім перейдіть до Домашня сторінка Analytics . Ви вводите дані свого сайту, і Google надасть вам трохи коду, щоб вставити його на кожну сторінку, яку потрібно проаналізувати. Виділіть код, скопіюйте його та вставте його на нову сторінку текстового редактора. В кінці коду додайте "

Чому Google Analytics є такою гарною ідеєю?