Навигация по сайту

Популярные статьи

Домени преміум-класу: чому люди платять стільки за них?

Преміальні доменні імена виглядають настільки звичайними. Невеликий, знайомий, досить м'який і сміливий я кажу, безсилий. Там немає розумних доменних хакі, ніяких примхливих вигаданих слів; насправді вони виглядають трохи wimpy. Але це їх посередність, що змушує їх працювати, і хлопчик, вони пакують! Люди будуть платити їм величезні гроші, ось чому….

Доменне ім'я має важливе значення для бізнесу в Інтернеті. Ваш веб-сайт не працюватиме без нього. Це назва вашого веб-сайту, ваша адреса електронної пошти, і вона відіграє вирішальну роль у вашому маркетинговому плані. Виберіть ідеальне доменне ім'я, і ​​він буде схвалювати та рекламувати ваш бізнес. Виберіть неправильний, і ви закінчите в котячому смітті!

Чи варто платити більше і реєструвати доменне ім'я преміум - досконале доменне ім'я?

Використовувані товари!

 • Зареєстровано доменне ім'я, яке було використано для веб-сайту. Власні, але неактивні.
 • Зареєстровано доменне ім'я. Діва, яка шукає покупця.

Такий чудовий!

 • Доменне ім'я з розширення нового gTLD це ніколи не було зареєстровано. Якщо реєстр доменів вважає, що він має брендінговий та інвестиційний потенціал, він входить до списку резервів, а відсоток і вартість збільшуються. Існує елемент віри, тому що немає даних для резервування думки реєстру. Немає історії ефективності для доменного імені, і він використовує розширення домену, що ще перебуває у зародковому стані. Реєстри можуть зарезервувати якомога більше цих доменних імен «преміум». Потім проводять на невизначений термін до розміщення на аукціоні.

Деякі люди скажуть вам, що всі доменні імена з високими цінами - преміум - я не згоден. Для мене висока ціна не є показником гарної якості.

Але хороша якість може виправдати високу ціну. На мій погляд, це те, що робить доменне ім'я преміум доменним ім'ям, якістю!

Доменні імена преміум-класу є більш дорогими, ніж інші доменні імена, через те, що вони приносять на веб-сайт. Якісний багаж…

 • Сильна доменна історія, тобто хороша репутація, цінна зв'язок соку , і статистику здорового трафіку . Ця позитивна історія означає, що доменне ім'я преміум класу має вищий рейтинг сторінок у пошукових системах і збільшує органічний трафік на ваш сайт.
 • Точні слова, які називають продукт, послугу, промисловість або географічне розташування. Доменне ім'я премії - це миттєвий онлайн-бренд. Це означає, що гроші та час, заощаджені на маркетингу.
 • Слово / словосполучення / ключове слово, які мають високий обсяг пошуку, тобто, користувачі вводять під час пошуку.
 • Короткі назви або абревіатури, які легко запам'ятати.
 • Доменне ім'я, яке містить слово / фразу, за яку змагаються рекламодавці PPC. Це принесе більше трафіку.
 • Слова, які працюють як торгові марки.
 • Попит - трендові слова або фрази можуть продаватися за величезні ціни, але вони можуть мати короткий термін життя.

Ваш бізнес отримає готову і запам'ятовується марку. Витрати на маркетинг будуть знижені. Після одноразового платежу, доменне ім'я преміум-класу не потребуватиме сприяння, щоб зробити його ім'ям домашнього вжитку, він уже існує!

 • Ви будете витрачати менше на рекламу КПК. Органічний трафік буде більшим від більш високого рейтингу доменного імені.
 • Клієнти дізнаються, що вони збираються знайти на вашому сайті. Таким чином, гроші заощаджуються на просуванні вашого доменного імені, щоб пояснити його значення вашим клієнтам.
 • Підвищення SEO, збільшення рейтингу сторінок і якісний трафік. Оскільки ваше доменне ім'я збігається з тим, що використовують клієнти в пошуках.
 • Ключове слово / фраза грошей у вашому доменному імені означає, що ви можете використовувати його в якорі / тексті посилання природним чином, що покращить SEO. Ключове слово / фраза для грошей має вищий рейтинг у результатах пошуку, оскільки відповідає тому, що використовують клієнти в пошуках.
 • Довіра та авторитет доменного імені преміум-класу заохочуватимуть авторитетних компаній до посилання на ваш сайт.
 • Доменне ім'я преміум-класу покращить можливості фінансування та партнерства з відомими компаніями у вашій галузі.
 • Коротке ім'я добре працює в соціальних мережах. Використання скорочення URL на довгому доменному імені перетворює його на безглузді символи.
 • Більш вигідний при використанні для реклами на білбордах, телевізорах, банерах, друкованих оголошеннях. Будучи коротким і запам'ятовуючим, і без кнопок для натискання, клієнти намагатимуться запам'ятати. Слова з уст в уста є більш імовірними, і ви побачите збільшення прямого трафіку на ваш сайт.

Ви запланували для веб-хостингу, програмування, підтримки сайту, дизайну, змісту, SEO, соціальних медіа, килимки для миші, ручки, гуртки ...

Забули щось? Ваше доменне ім'я є основою, на якій лежить ваш інтернет-бізнес. Якщо ви хочете домогтися успіху, вам доведеться купувати найкраще. Знайдіть доменне ім'я purrfect * premium і швидко побачите позитивні результати.

* вибачте, я не міг встояти!

Преміум доменні імена вважаються настільки ефективними, що деякі досягли неймовірних цін: shopping.de $ 2,8 млн, toys.com $ 5,1 млн, beer.com $ 7 млн, hotels.com $ 11 млн, 360.com $ 17 млн. ДУЖЕ !!!

Фото кредит

Чи варто платити більше і реєструвати доменне ім'я преміум - досконале доменне ім'я?
Забули щось?