Навигация по сайту

Популярные статьи

Допомога - Прес-центр компанії Recommerce | корисні поради в управлінні інтернет-магазином

 1. Інтернет-магазин самостійно з нуля. Чому немає продажів.
 2. Налаштування рекламних компаній в Гугл АдВордса своїми руками
 3. Просування інтернет-магазину: основні способи і прийоми
 4. Як знайти постачальників для інтернет-магазину? Ідеї ​​та поради
 5. Теми і шаблони для дизайну вашого інтернет-магазину
 6. Створення структури сайту
 7. Як вибрати хостинг для сайту інтернет-магазину
 8. Як відкрити інтернет-магазин: покрокова інструкція
 9. Ніша для інтернет-магазину
 10. Який движок вибрати для інтернет-магазину
 11. Чому інтернет-магазину потрібен HTTPS?
 12. Основи SEO для інтернет-магазину. Базові знання.
 13. Email і SMS розсилки для інтернет-магазину
 14. Підключаємо кнопки «Мені подобається» від ВКонтакте до товарів і сторінок в інтернет-магазині
 15. Яндекс.Карти: створення та розміщення на сторінці інтернет-магазину

Інтернет-магазин самостійно з нуля. Чому немає продажів.

Автор: Марія Дбайлива Категорія: Допомога 25 квітня 2019

Здавалося б, ніша обрана і все зроблено правильно за інструкцією, враховані всі нюанси і тонкощі, але при цьому магазин не приносить очікуваних доходів. Подібна ситуація зустрічається досить часто, коли в силу деяких помилок власники інтернет-магазинів стикаються з відсутністю продажів. Що робити в такому випадку, читайте в нашій статті.
Здавалося б, ніша обрана і все зроблено правильно за інструкцією, враховані всі нюанси і тонкощі, але при цьому магазин не приносить очікуваних доходів

Налаштування рекламних компаній в Гугл АдВордса своїми руками

Автор: Марія Дбайлива Категорія: Допомога 31 березня 2019

Кожен власник інтернет-ресурсу мріє злетіти в топ пошукових систем. Але, як відомо, вдається це одиницям, які можуть дозволити собі витрачати на рекламу необмежені бюджети. Навіть ідеально оптимізованим сайтам складно потіснити в топі таких гігантів, як агрегатори і лідери інтернет-комерції. На це можна витратити багато часу і грошей і все одно не отримати бажаного результату.

Вихід в даній ситуації є, і він досить простий. Контекстна реклама дозволить потрапити на перші сторінки пошуку і зайняти верхні позиції у видачі. Розглянемо переваги даного виду реклами, чим вона цікава, дізнаємося, що таке Google Adwords і як самостійно налаштувати ефективну рекламну кампанію.

Просування інтернет-магазину: основні способи і прийоми

Автор: Дмитро Дементій Категорія: Допомога 24 березня 2019

Левова частка успіху ecommerce-проекту залежить від відвідуваності сайту. З цієї статті ви дізнаєтеся про просування інтернет-магазину: основні способи, прийоми і підводні камені. Приблизно зрозумієте, які ресурси будуть потрібні для розкрутки.

Як знайти постачальників для інтернет-магазину? Ідеї ​​та поради

Автор: Дмитро Дементій Категорія: Допомога 13 березня 2019

З цієї статті ви дізнаєтеся, як знайти постачальників для інтернет-магазину і як з ними працювати
З цієї статті ви дізнаєтеся, як знайти постачальників для інтернет-магазину і як з ними працювати. Завдяки публікації зрозумієте, з якими постачальниками краще працювати: іноземними або українськими. Також дізнаєтеся, як працювати за моделлю Дропшиппінг. Ця модель дозволяє продавати товари без попередньої закупівлі в постачальника.

Теми і шаблони для дизайну вашого інтернет-магазину

Автор: Дмитро Дементій Категорія: Допомога 07 січня 2019

Більшість CMS і конструкторів інтернет-магазинів пропонує користувачам типові шаблони дизайну інтернет-магазину або теми. З цієї статті ви дізнаєтеся, що таке тема, як її вибрати і правильно налаштувати.

Створення структури сайту

Автор: Дмитро Дементій Категорія: Допомога 07 січня 2019

Структура сайту інтернет-магазину впливає на юзабіліті ресурсу. Логічна і зручна структура дозволяє користувачам легко знаходити потрібні товари. В кінцевому підсумку це впливає на конверсію, задоволеність відвідувачів і навіть пошуковий трафік. А ці фактори впливають на фінансові показники магазину: виручку і прибуток. З цієї статті ви дізнаєтеся про створення структури сайту інтернет-магазину.

Як вибрати хостинг для сайту інтернет-магазину

Автор: Дмитро Дементій Категорія: Допомога 29 грудня 2018

При плануванні інтернет-магазину підприємцям важливо забезпечити технічну сторону роботи сайту. Один з аспектів даного питання - коректна робота хостингу. З цієї статті ви дізнаєтеся, як правильно вибрати хостинг для сайту інтернет-магазину.

Як відкрити інтернет-магазин: покрокова інструкція

Автор: Дмитро Дементій Категорія: Допомога 04 листопада 2018

Щоб запустити інтернет-магазин, недостатньо зробити сайт і додати на нього товари. Одночасно з цим потрібно вирішити формальності: зареєструватися в якості підприємця або відкрити юридична особа, а також стати на облік в податковій інспекції. Також паралельно потрібно шукати постачальників товарів. З цієї статті ви дізнаєтеся, як відкрити інтернет-магазин в Україні.

Ніша для інтернет-магазину

Автор: Дмитро Дементій Категорія: Допомога 03 жовтня 2018

Зі створенням інтернет-магазину на платформі Recommerce справляються люди, які вперше працюють з сайтами. А ось з вибором ніші для інтернет-магазинів виникають труднощі навіть у досвідчених підприємців. З цієї статті ви дізнаєтеся, в якій ніші краще працювати, щоб інтернет-магазин не прогорів через півроку після запуску.

Який движок вибрати для інтернет-магазину

Автор: Дмитро Дементій Категорія: Допомога 20 вересня 2018

Інтернет-магазин можна зробити на CMS або на SaaS-платформі Інтернет-магазин можна зробити на CMS або на SaaS-платформі. Наприклад, Recommerce відноситься до категорії SaaS-платформ. Яку саме платформу вибрати і якими характеристиками вона повинна володіти? З цього огляду ви дізнаєтеся, як вибрати найкращий движок для ecommerce-сайту.

Чому інтернет-магазину потрібен HTTPS?

Автор: Дмитро Саутченков Категорія: Допомога 10 січня 2018

На хвилі зрослого загальної уваги до HTTPS і SSL-сертифікатами, ми постараємося простими словами пояснити, що все це означає і чи варто морочитися власнику інтернет-магазину з покупкою сертифіката, і його підключенням.

Для правильного розуміння давайте розберемося як це працює.

Основи SEO для інтернет-магазину. Базові знання.

Автор: Саутченков Дмитро Категорія: Допомога 14 вересня 2017

Цикл статей про самостійне просування спрямований на користувачів, які хочуть збільшити кількість відвідувачів свого інтернет-магазину, але не знають як це працює і з чого почати. Ми розглянемо основи і крок за кроком дізнаємося, як самостійно поліпшити позиції в пошукових системах.

Email і SMS розсилки для інтернет-магазину

Email і SMS розсилки для інтернет-магазину

У даній статті розглядається простий і ефективний спосіб здійснення email і sms-розсилок клієнтам інтернет-магазинів створених на платформі Recommerce . Якщо ви зацікавлені в збільшенні прибутку вашого магазину за допомогою цих інструментів, то рекомендуємо вам подивитися цей матеріал.

Підключаємо кнопки «Мені подобається» від ВКонтакте до товарів і сторінок в інтернет-магазині

Тепер ваші покупці і просто відвідувачі зможуть ділитися товарами, які їм сподобалися, зі своїми друзями в соціальній мережі ВКонтакте Тепер ваші покупці і просто відвідувачі зможуть ділитися товарами, які їм сподобалися, зі своїми друзями в соціальній мережі ВКонтакте!

У недавньому оновлення Recommerce з'явився відмінний інструмент здатний ефективно допомогти просуванню інтернет-магазина. Тепер всього за пару дій до будь-якого інтернет-магазину Recommerce можна підключити кнопки "Мені подобається" соціальної мережі Вконтакте до всіх товарів і сторінок.

Про те як це зробити ви зможете дізнатися в продовженні статті.

Яндекс.Карти: створення та розміщення на сторінці інтернет-магазину

Карти: створення та розміщення на сторінці інтернет-магазину

В даний час більшість інтернет-магазинів мають роздрібні торгові місця або, по крайней мере, точки самовивозу. В даному випадку у потенційного покупця, зацікавленого у купівлі товару через онлайн-магазин, виникає питання: «Я живу в тому ж місті, де і знаходиться пункт самовивозу, його адреса вказана, а як мені його знайти? Я адже навіть назва такої вулиці не знаю і як проїхати туди мені не зрозуміло ».

Теми блогу Підпишіться на новини!

Будьте в центрі подій і стежте за новинами нашого сервісу!
Дізнайтеся про всіх найновіших і цікаві можливості раніше інших!

Підписатися »

Як знайти постачальників для інтернет-магазину?
Яку саме платформу вибрати і якими характеристиками вона повинна володіти?
Чому інтернет-магазину потрібен HTTPS?