Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

ДОРОГОЦІННОСТІ: групова виставка сучасного мистецтва резидентів Літньої програми на честь Назарія Войтовича

Опубликовано: 07.02.2019

28 серпня о 19.00 у галереї «ЦеГлинаАрт» (вул.Набережно-Лугова, 2-В) відбудеться відкриття виставки сучасного мистецтва «ДОРОГОЦІННОСТІ», подія триватиме з 29 серпня по 1 вересня 2018 року.

Куратор – Людмила Ничай

Автори: Альона Кузнєцова, Анастасія Костенко, Каріна Василенко (Karina Sofit), Лариса Федоренко, Павло та Юлія Шпильові (Feelm Production), Валерія Тарасенко і Станіслав Толкачов, Олександра Павловська, Сергій Ковальов.

Нашарування культур та зсувів в уявленнях про світ формує глибокі рельєфи заселених ландшафтів усієї планети. Ми фокусуємось на малому пікселі Земної поверхні (с.Травневе), аби зрозуміти механіку їх творення у лабораторних умовах.

Ми несемо власні ціннісні картини та слідуємо своїм сформованим звичним та комфортним моделям поведінки та формування словоформ, тобто суб’єктивним стереотипам. Виходячи із власних зон комфорту ми потрапляємо у сердовище нове і стаємо обережні та очікуємо спротиву, готуємось до найгіршого, або очікуємо найкращого. Переступаючи власну межу, ми заходимо з дозволом чи без у чужу, що також провокує первинний спротив.

Пильно придивлятись та слухати свій внутрішній голос ми вчимось лише поряд з людиною, що голосно щось виголошує, подекуди ця людина – ми самі. Ми знаходимо близькі чи далекі нашому космосу вібрації, а деколи навіть відчуваємо ультразвуки, разом з іншими вчимося розуміти більше ніш розуміли до того. З будь якої подорожі ми повертаємося новими людьми, залишаючи власні сліди по дорозі.

Найціннішим є контакти між людьми, між людьми та природою, між природними системами, що дають нам поняття про те, як влаштований той світ, що є нашою домівкою і ми за неї відповідальні.

Де: Галерея «ЦеГлинаАрт», тел. 044 428 8717

Адреса: Київ, вул. Набережно-Лугова, 2-В

Найближче метро: станція «Тараса Шевченка»

Коли: 28 серпня о 19:00 - відкриття

29 серпня - 1 вересня 2018 р.

Час: 12:00-19:00

Вартість: безкоштовно

Похожие страницы

rss