Навигация по сайту

Популярные статьи

Дослідження ключових слів AdWords: 3 інструменти, які слід використовувати

 1. Планувальник ключових слів
 2. Google Trends
 3. Ключове слово Spy

Пошукова об’ява AdWords відображається кожного разу, коли користувач вводить пошуковий запит, який містить ключові слова AdWords, у вікні пошуку. Наприклад, якщо ви зробили ставку на ключові слова "Меблі Ванкувера", ваша реклама (наприклад, "Ванкуверські обідні стільці - всього 85 доларів за кожен") з'явиться кожного разу, коли користувач вводить "меблі Ванкувера" у вікні пошуку.

Дослідження ключових слів підтверджує, чи потрібно робити ставки за певними ключовими словами. Вона допомагає визначити, які терміни клієнти найчастіше використовуватимуть під час пошуку вашої категорії продукту або послуги та усунення непродуктивних ключових слів. Хороше дослідження ключових слів дозволяє звузити, щоб націлити на кваліфіковану аудиторію потенційних клієнтів, які активно шукають продукти або послуги, які ви пропонуєте.
Щоб допомогти вам розробити повний перелік ключових слів для пошукової кампанії, використовуйте три інструменти:

 • Планувальник ключових слів

  Це безкоштовний інструмент дослідження ключових слів, доступний у вашому обліковому записі AdWords.

  Існує декілька способів його використання для створення цільових ключових слів:

  • Введіть цільову сторінку в розділі "Цільова сторінка". Введіть цільову сторінку продукту або послуги, яку ви рекламуєте, і дозвольте планувальнику ключових слів сканувати сторінку та генерувати релевантні ключові слова на основі веб-вмісту.
  Наприклад, якщо ви Вега , ви можете ввести URL-адресу вашого білкового напою, http://myvega.com/product/protein-greens/ , у розділі "Цільова сторінка" натисніть "Отримати ідеї", а планувальник ключових слів дозволить сканувати сторінку та запропонувати відповідні терміни.

  com/product/protein-greens/  , у розділі Цільова сторінка натисніть Отримати ідеї, а планувальник ключових слів дозволить сканувати сторінку та запропонувати відповідні терміни

  Після того, як планувальник ключових слів запропонував ключові слова, перевірте, чи ці ключові слова підходять для вашої кампанії на основі їх відповідності продукту або послузі. Якщо вони є, слідкуйте за ними в електронній таблиці та вкажіть їх у пошуковій кампанії.

  (Включіть ключові слова в ключові слова bo x у пошуковій кампанії)  • Введіть тип продукту в розділі Продукт або послуга
  (Включіть ключові слова в ключові слова bo x у пошуковій кампанії)
  Введіть тип продукту в розділі "Продукт або послуга". Наприклад, якщо ви є Vega і просуваєте свій білковий напій, введіть ключові слова "протеїновий коктейль" у розділі " Продукт або послуга" . Це дозволить планувальнику ключових слів генерувати релевантні ключові слова на основі продукту або категорії послуг.

  Як тільки планувальник ключових слів запропонував відповідні терміни, оцініть ключові слова та включіть у пошукову кампанію якісні ключові слова - як згадано вище
  Як тільки планувальник ключових слів запропонував відповідні терміни, оцініть ключові слова та включіть у пошукову кампанію якісні ключові слова - як згадано вище.

  Як тільки планувальник ключових слів запропонував відповідні терміни, оцініть ключові слова та включіть у пошукову кампанію якісні ключові слова - як згадано вище

  Виберіть відповідну категорію продукту. У розділі " Ваша категорія продуктів" виберіть категорію продукту, на яку поширюється пропозиція. Наприклад, якщо ви продаєте продукти для здоров'я, ви можете вибрати категорію " Здоров'я> Харчування та дієта ".

  Після вибору відповідної категорії та натискання кнопки "Отримати ідеї" планувальник ключових слів створить відповідні ключові слова на основі вибраної категорії. Знову оцініть та включіть найбільш підходящі ключові слова в пошуковій кампанії.

  Знову оцініть та включіть найбільш підходящі ключові слова в пошуковій кампанії

 • Google Trends

  Це безкоштовний інструмент використовується для визначення обсягу пошуку певних ключових слів. Наприклад, ви можете ввести Omega 3 у вікні пошуку, щоб дізнатися глобальний обсяг пошуку ключового слова.

  Ви також можете визначити обсяг пошуку ключового слова в різних географічних регіонах і знайти відповідні ключові слова.

  Якщо ви виявите, що ключове слово націлене має збільшення обсягу пошуку, додайте його до пошукової кампанії, оскільки більше людей здійснюють пошуки за допомогою цих термінів. Використовуйте відповідні терміни, які мають тенденцію захоплення більш кваліфікованого веб-трафіку.

  Окрім визначення глобального обсягу пошуку для певних ключових слів, можна знайти обсяг пошуку ключових слів у певних географічних районах.

  Наприклад, якщо ви є місцевим роздрібним дистриб'ютором медичного продукту Vancouver, ви можете визначити обсяг пошуку ключового слова Omega 3 у Британській Колумбії.

  Щоб зробити це, натисніть кнопку Розташування на лівій стороні, виберіть Канаду , а потім Британську Колумбію .

  Щоб зробити це, натисніть кнопку Розташування на лівій стороні, виберіть Канаду , а потім Британську Колумбію

  Після цього ви знайдете обсяг пошуку ключового слова Omega 3 у Британській Колумбії (а також у містах провінції) та пов’язані ключові слова.

  Якщо ви виявите, що націлене ключове слово та його запропоновані терміни узгоджуються з вашою пропозицією та мають тенденцію до збільшення в обсязі пошуку, включіть їх у пошукову кампанію.

  Якщо ви виявите, що націлене ключове слово та його запропоновані терміни узгоджуються з вашою пропозицією та мають тенденцію до збільшення в обсязі пошуку, включіть їх у пошукову кампанію

 • Ключове слово Spy

  Це інструмент дозволяє дізнатися, які пошукові терміни ставлять ваші конкуренти. Ви можете використовувати цей інструмент, щоб дізнатися, які терміни націлювання конкуруючих компаній і використовувати ці терміни для створення власних ключових слів. Звичайно, якщо ключові слова, які ваші конкуренти встановлюють, узгоджуються з вашим пропозицією та отримують більше пошуків, ви можете включити їх у пошукову кампанію та зробити ставку безпосередньо проти ваших конкурентів.
  Щоб скористатися Spy для ключових слів, введіть URL-адресу свого конкурента в поле пошуку та виберіть цільове географічне розташування.
  Наприклад, якщо ви роздрібний продавець контактних лінз, ви можете ввести URL-адресу такого конкурента, як http://www.sunglasshut.com/ у вікні пошуку та виберіть Канаду як географічне розташування. Як тільки ви зробите це, ключове слово Spy буде показувати ключові слова, які ставляться до Sunglass Hut.

  Ви можете виконати це дослідження на різних конкурентів, щоб розширити список конкурентних ключових слів.

  AdWords - це потужна рекламна платформа, оскільки ваші об'яви націлені: вони відображаються лише тоді, коли користувач вводить ключові слова в поле пошуку. Однак, якщо ви не включили повний перелік націлених ключових слів у вашу платну пошукову кампанію, AdWords не дасть позитивних результатів для вашого підприємства. Якщо ваше оголошення бачить занадто багато некваліфікованих відвідувачів, ви сплачуєте за непродуктивні кліки.

  Використовуючи три вищезазначені інструменти, можна виявити ключові слова з високими обсягами пошуку, ключові слова, які ваші конкуренти мають ставки, або ключові слова, пов’язані з вашим продуктом або послугою. Якщо у вас виникли додаткові запитання щодо дослідження ключових слів або AdWords в цілому, зв’яжіться з Ray на [email protected] .
  Якщо вам потрібно дізнатися про AdWords та інші програми цифрового маркетингу такі як пошукова оптимізація або контент-маркетинг, відвідують щомісяця Навчальний семінар з цифрового маркетингу PACE .