Навигация по сайту

Популярные статьи

Дослідження вартості просування: WebEffector, Seopult, RooKee

На сьогоднішній момент існує 5 систем автоматичного просування сайтів, з них 4 основні, надбудови над біржами посилань (  WebEffector  ,  Rookee  ,  Seopult  ,  Megaindex  ), А також 1 самостійна -  MainLink

На сьогоднішній момент існує 5 систем автоматичного просування сайтів, з них 4 основні, надбудови над біржами посилань ( WebEffector , Rookee , Seopult , Megaindex ), А також 1 самостійна - MainLink .

Ми не беремо до уваги Maremoto , Як неспроможну і маловивчену, нишевую розробку.

Звичайно, основний параметр якості агрегаторів - це ефективність просування проекту в ТОП за обумовлену суму, в найкоротші терміни.

Є і другорядний фактор, який для деяких може бути і першорядним - бюджет просування запиту.

Отже, ми будемо аналізувати 3 довідкових агрегатора - WebEffector , Rookee , Seopult . Ми хочемо побачити і порівняти вартість просування запитів, а також отримати додаткові відомості з цих систем.

Як я відписався трохи вище - Маремото в розрахунок не береться, Мегаіндекс теж, як нішевий, не масовий, Майнлінк гідний окремої огляду, що і буде зроблено в майбутньому.

Були відібрані 500 конкурентних запитів, на основі яких сформовано ядро, яке оцінювалося усіма трьома посилальними агрегаторами.

WebEffector - отримуємо такі дані:
WebEffector - отримуємо такі дані:

 • Геозалежні.
 • Бюджет просування.
 • Прогнозований трафік за запитом.
 • CPC - вартість переходу.

Seopult - отримуємо наступні дані:
Seopult - отримуємо наступні дані:

 • Бюджет просування.
 • Прогнозований трафік за запитом.
 • CPC - вартість переходу.

Rookee - отримуємо дані:
Rookee - отримуємо дані:

 • Бюджет просування.
 • Стратегія просування запиту (ВК, ВЧ, СК, СЧ, НК, НЧ).

Також програмно, ми обчислюємо стандартні дані, які закладені в нашій улюбленій і безкоштовній програмі для аналізу ключових слів :

 • Частотність (слово, "слово", "! Слово").
 • Сезонність запиту.
 • Структуру трафіку (в яких пошукових системах).

А також додатково підсумовуємо інформацію:

 • Максимальний бюджет просування ключового слова.
 • Середній бюджет просування ключового слова.

Природно максимальна і середня цифри підсумовуються на основі даних посилальних агрегаторів .

Спробуємо з'ясувати де ціни більше, а де менше. Також ми підсумовуємо вартість просування ВСІХ 500 запитів в цих системах автоматичного просування, просто для статистики. Регіон для всіх запитів обраний один - Москва.

Дані аналізу можна буде скачати і подивитися детально кожен із запитів.

При дослідженні 500 конкурентних запитів використовувалася програма Key Collector, яка є "продовженням" безкоштовної версії раніше випущеної програми, тільки з доданим функціоналом і поки ще не перебуває в публічному доступі, але ми вивчаємо попит, для оцінки "ємності" ринку.

Ми вирішили не випускати її в безкоштовній версії, тому що це призведе до глобального парсингу посилальних агрегаторів, зайвим навантаженням на них, чого ми робити не бажаємо.

Про Key Collector ми ще обов'язково напишемо детальний пост, а поки - оцінюйте функціонал.

Отже, результати дослідження показали, що при однаковому підході до оцінки посилального бюджету - існують досить істотні розбіжності. Що природно, тому що у кожної з систем існує своя формула, допрацьована на основі досвіду аналітиків.

Також виявлено та запити, які були оцінені з "глюком" і явно не відповідають або слабо корелюють з реальністю, але повторюся - частіше це глюки, ніж помилки. У статистичних даних, які ми виклали - ви знайдете самі такі запити.

Наприклад вартість просування запиту «ліквідація юридичної особи» у ефектора склала б 25 рублів, при цьому у пульта 1100 рублів, у рук 19444 рублів.
Або «склопакети», які у Рук коштували б 614 рублів, у ЕФФЄКТОР 4950 рублів, а у Пульту 11000 рублів.

Всі дані по 500 запитах збиралися програмою на протязі 2 годині 10 хвилин, звичайно можна прибрати таймаут, навантажити агрегатори і яндекс, але в нас такої цілі не переслідували. За час аналізу жодного разу не спіймали капчу ні на одному з сервісів.

Таблиця відсортована за середньою вартістю просування ключового слова.

Таблиця відсортована за середньою вартістю просування ключового слова

Середня вартість просування всіх 500 запитів в агрегаторах була б дорівнює 4 440 430 руб., А максимальна дорівнює 7 161 041 руб.

 • Вартість просування в WebEffector склала б 3 209 000 рублей.
 • Вартість просування в Seopult склала б 5 520 600 рублів.
 • Вартість просування в Rookee склала би 4 514 206 рублів.

В принципі - завантажуйте файл з даними аналізу , Висновки робіть самі, для цього ми і зробили це дослідження, для цього ми і написали Key Collector .