Навигация по сайту

Популярные статьи

Доступні послуги малого бізнесу SEO

Це точно сказати, що багато малих підприємств важко знайти дійсно доступний пакет SEO.
Це точно сказати, що багато малих підприємств важко знайти дійсно доступний пакет SEO
Але з мільйонами користувачів Інтернету, які щодня шукають інформацію про продукти та послуги, просто немає сенсу ігнорувати потенційні прибутки, які можна було б отримати за рахунок поліпшення інтернет-маркетингу та SEO.

SEO (пошукова оптимізація) є основою, яка необхідна при побудові вашої інтернет-маркетингової кампанії.

Не всі компанії з пошукової оптимізації для малого бізнесу надають вам повний, всеосяжний інтернет-маркетинг, але Eckweb робить.

Якщо ви шукаєте низьку вартість SEO для вашого малого бізнесу, ви знайдете деякі, які рекламують дуже низькі ціни, але після 3-6 місяців, ви дізнаєтеся, що ви не можете отримати більше відвідувачів, ніж ви робили раніше і гірше, ви може навіть мати штрафи на ваш сайт через тактику Black Hat.

Так що ж робити малому бізнесу? Як ви можете отримати економічний пакет інтернет-маркетингу, який потрібно конкурувати в Інтернеті?

Ось де Eckweb приходить.

Ми спеціалізуємося на низькій вартості послуг пошукової оптимізації, але ми також пропонуємо веб-дизайн, маркетинг соціальних медіа, електронний маркетинг та багато іншого. Іншими словами, ми можемо бути вашою однією зупинкою для всього, що потрібно для присутності в Інтернеті.

Створення вашого малого бізнесу в Інтернеті через інтернет-маркетинг і соціальні медіа не повинні бути складними або дорогими.

В основному, вам просто потрібно знати, які різні типи систем доступні і що кожен може зробити для вас.

Ми можемо допомогти вам розібратися в процесі, щоб ви могли скористатися всім, що є в Інтернеті.

Ми дуже пишаємося тим, що наші послуги з оптимізації пошукових систем є прямими (так, NO BS) і що ціни на наші пакети дають нашим клієнтам потрібну кількість товарів, необхідних для ефективного маркетингу своїх компаній.

Ми дуже пишаємося тим, що наші послуги з оптимізації пошукових систем є прямими (так, NO BS) і що ціни на наші пакети дають нашим клієнтам потрібну кількість товарів, необхідних для ефективного маркетингу своїх компаній

Ми є компанією для малого бізнесу, і ми залишаємось зосередженими на цьому протягом останніх 17 років.

Якщо ви досліджували середні витрати на пошукову оптимізацію, ви знаєте, що діапазон зборів майже в усьому. Рахунок написав “… середня погодинна SEO коштує щось від $ 80 до $ 130 за годину. Крім того, середньомісячний утримувач коштує від 750 до 1500 доларів на місяць.

SEO пакет Eckweb становить $ 390 / місяць, який коштує менше $ 5000 / рік. Існує плата за встановлення, яка змінюється в залежності від обсягу роботи, необхідної для того, щоб сайт був оптимізований, але в середньому встановлений платіж становить менше $ 2000,00.

Ви не маєте нічого втрачати, запитуючи a БЕЗКОШТОВНА Цитата від нас!

Ми не найдешевші, ми визнаємо, і ми знаємо, що ви можете знайти більш дешеві компанії з пошукової оптимізації, але будьте обережні, що ви можете не тільки викидати свої гроші з цього типу послуг, але насправді ви можете пошкодити свій бізнес, якщо вони практикують “ чорна капелюх seo “.

Як ми можемо зберегти наші ціни настільки низькими? Ми самі є невеликою компанією. Без надмірностей, без фантазійних ігор або маркетингових трюків. Чесна, органічна пошукова оптимізація.

Ми щодня працюємо над тим, щоб зробити Ваш веб-сайт максимально видимим для якомога більшої кількості користувачів Інтернету.

Якщо ви не впевнені, якщо пошукова оптимізація буде працювати для вашої компанії, то розглянути можливість отримання наших Веб-сайт / SEO Аудит . Це повний контрольний список, який розглядає кілька питань, наприклад ...

  • Візуальний дизайн
  • Доступність
  • Технічні фактори SEO
  • Вміст веб-сайту
  • Соціальні засоби комунікації

За низьку ціну в $ 150.00 ви отримаєте докладний перелік проблем (и), які ми знаходимо на вашому сайті, а також кроки, як вирішити кожну з них. Вона також включає в себе 1 годину телефонної консультації, щоб відповісти на будь-які питання і надати будь-яку допомогу в процесі. Ця ціна стосується максимум 20 сторінок сайту.

Індивідуальна стратегія інтернет-маркетингу

Кожен бізнес відрізняється. Особливо це стосується малого бізнесу. Ваші цілі та методи, які ви використовуєте для побудови вашого бізнесу, будуть відрізнятися від ваших конкурентів, і ми це розуміємо. Ми працюємо безпосередньо з вами в розробці найкращої стратегії інтернет-маркетингу, яка працює для вас.

Ефективний онлайн-маркетинг-мікс, щоб отримати ваш сайт найвищий можливий онлайн-рейтинг

Ваша стратегія інтернет-маркетингу буде залежати від кількох факторів. Тип бізнесу, з яким ви працюєте (електронна комерція, сервіс тощо), де ваші демографічні показники в Інтернеті (і як вони використовують Інтернет), а також, які цілі ви хочете досягти. Ми всі знаємо, що існує кілька способів виходу на ринок онлайн. Контент-маркетинг, маркетинг у соціальних мережах, маркетинг КПП тощо. Ми прагнемо співпрацювати з вами, щоб розробити (і експериментувати) з різними методами, щоб знайти найкраще, що підходить вам і вашій цільовій аудиторії.

Дуже доступні ціни та чудове обслуговування клієнтів

Ми є компанією, яка не має нічого спільного. Там немає продажу крок і нескінченне число телефонних дзвінків і повідомлень електронної пошти намагається переконати вас витрачати більше грошей. Наші ціни доступні та справедливі. Ми відповідаємо на кожну вашу електронну пошту та телефонний дзвінок і працюємо з вами так важко, щоб зробити вашу присутність в Інтернеті (і Вашим бізнесом) максимально успішною.

Стратегія змісту для збільшення частки ринку в Інтернеті

Змістовий маркетинг - НАЙКРАЩИЙ ТА Найменший спосіб виходу на ринок онлайн. Але є певні методи, щоб зробити її успішною, і ми працюємо з вами, щоб розробити редакційний календар, щоб ви могли отримати максимум від вмісту вашого сайту. Ми також можемо запропонувати Вам послуги копірайтера, якщо це необхідно.

Веб-дизайн повного сервісу

Ми самі є малим бізнесом і хотіли б працювати з однією людиною, щоб керувати якомога більше - так ми розуміємо, що ви робите. Таким чином, окрім послуг інтернет-маркетингу, ми можемо допомогти Вам придбати Ваше доменне ім'я, розмістити свій сайт, графічний дизайн і, звичайно, послуги веб-дизайну.

Спрощення складності Інтернету та вимог пошукової системи Google

Наша робота полягає в тому, щоб залишатися на вершині останніх новин від Google, WordPress і безлічі інших програм, які постійно розширюються і змінюються щодня. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб допомогти вам зрозуміти зміни і як вони впливають на ваш веб-сайт і ваш бізнес.

Розширюйте свою присутність у мережі, орієнтуючись на потрібну аудиторію

Це просто не має ніякого сенсу мати 1000 відвідувачів на вашому сайті, якщо жоден з них не зробити покупку або контакт. Це все одно, що 1000 людей входять у ваш магазин і просто блукають. Все, що ви отримуєте, це брудний поверх. Ми працюємо з вами, щоб визначити та орієнтуватися на потрібну аудиторію.

Аналіз інтернет-маркетингових кампаній

Ми любимо статистику. Зрештою, як ми можемо створювати (і постійно відтворювати) маркетинговий план, якщо ми не розуміємо статистику? Ми розбиваємо його для вас, щоб ви могли зрозуміти, що роблять відвідувачі вашого сайту (і не роблять) на вашому веб-сайті, і ми потім працюємо з вами, щоб покращити кожний аспект досвіду відвідувача сайту.

Скануйте ринок Інтернету для нових і креативних маркетингових інструментів і ідей

Існують нові тенденції щодня, у різних галузях. Усвідомлення цих нових методів, ідей та інструментів - це одна частина головоломки. Друга частина полягає в тому, щоб бути креативним у використанні їх у ВАШОМУ бізнесі. Ми можемо це зробити для вас.

Нові ключові фрази для націлювання, кожен місяць

Отримання більш націлених відвідувачів на ваш веб-сайт може бути таким же простим, як відповіді на запитання, які задає аудиторія вашого веб-сайту. Дайте їм інформацію, яку вони шукають, і ви не тільки отримаєте більше відвідувачів, але і більше цільових відвідувачів. Ми проводимо дослідження для Вас!

Все це може здатися, що це більше, ніж просто SEO, але правда, ми вважаємо, що все це SEO, тому що, коли мова йде про інтернет-маркетинг, це все переплетені. Щоб дійсно провести успішну маркетингову кампанію в Інтернеті, вам потрібно стільки компонентів, скільки ви можете собі дозволити, і ми тут, щоб допомогти вам у цьому.

Отже, не чекайте більше. Зателефонуйте нам 678-694-7630 якщо у вас є питання або заповніть нашу контактну форму . Ми хотіли б допомогти вам побудувати свій малий бізнес.

Так що ж робити малому бізнесу?
Як ви можете отримати економічний пакет інтернет-маркетингу, який потрібно конкурувати в Інтернеті?
Як ми можемо зберегти наші ціни настільки низькими?
Зрештою, як ми можемо створювати (і постійно відтворювати) маркетинговий план, якщо ми не розуміємо статистику?