Навигация по сайту

Популярные статьи

Довгий хвіст Інструмент генератор ключових слів

  1. Заключні думки

Остання зміна: 4 вересня 2018 року

Коли це потрібно дослідження ключових слів , Більшість маркетологів, ймовірно, йдуть на Інструмент ключових слів Google щоб знайти цікаві ключові слова для свого веб-сайту. З урахуванням сказаного, є деякі дратує обмеження, коли мова йде про інструмент Google ключових слів, тому дуже поширеним питанням на форумах SEO є:

Однією з причин того, що багато людей просять цього, є той факт, що час тому Google змінив спосіб роботи інструменту ключових слів, і тепер ви можете бачити точний обсяг пошуку, лише якщо у вас активна кампанія AdWords. Якщо ні - ви побачите діапазон. Зайве говорити, що дуже важко приймати тверді рішення, коли дані, які у вас є, не є точними. Приходить Інструмент ключових слів SEMrush . Якщо ви не знайомі з SEMrush, ви можете прочитати наші Огляд SEMrush тут .

Використовуйте це посилання, щоб отримати 14-денну безкоштовну пробну версію

Інструмент ключових слів SEMrush дуже схожий на відомий інструмент планування ключових слів Google, але він дає нам більше інформації, ніж Google. Все, що вам потрібно зробити, це додати ключове слово відправної точки, і інструмент дасть вам рекомендації та обсяг пошуку.

Скажімо, я шукаю "WordPress", це ми побачимо:

Безумовно більше, ніж Google. Верхня область дає нам інформацію про фразу «WordPress».

  • Обсяг пошуку
  • Кількість результатів
  • Розподіл ЦЗК по країнах
  • Тенденція пошуку

Нижче наведено початок ключових слів із довгим хвостом на основі основного ключового слова. Усі ці ключові слова містять в них основне ключове слово. Крім того, у нас є "пов'язані ключові слова", які є довгими ключовими словами, які мають подібні ключові слова в них, як ви можете бачити на скріншоті. Це чудово для пошуку помилок, які ви можете скористатися.

Нижче цього розділу ви можете побачити 100 найкращих результатів для нашого запиту, всіх копій об'яв і №. історично.

Два розділи, які повинні зацікавити нас найбільше, коли потребують довгого генератора ключових слів, це:

  1. Фразова відповідність
  2. Пов'язані ключові слова

При натисканні на "відповідність фразі" відобразиться таблиця з ключовими словами з довгим хвостом, які містять наше основне ключове слово. Зверніть увагу, що, оскільки це "відповідність фразі", він не покаже вам подібних або релевантних ключових слів без основного ключового слова. Нижче ви можете побачити "відповідність фрази" для ключового слова "WordPress".

Натискання кнопки "Пов'язані ключові слова" покаже вам зображення нижче. Як ви можете бачити, в той час як є довгі ключові слова хвоста, які містять ключове слово "WordPress", вони не всі містять його. Деякі з них мають різні варіанти написання, але деякі з них є ключовими словами, які мають відношення до основної теми, яка в нашому випадку є "WordPress".

Як бачите, це досить просто. Все, що вам потрібно зробити, це зареєструйтеся для безкоштовного 14-денного пробного періоду , і почати робити дослідження високої якості ключових слів.

Заключні думки

SEMrush, ймовірно, найкраща альтернатива інструменту планування ключових слів Google. Це дає вам більше інформації, ніж Google, і є ідеальним інструментом для дослідження ключових слів і шпигунства на ваших конкурентів. Ви також можете натисніть на це посилання, щоб отримати 14 днів безкоштовно або розпочніть із свого інструменту прямо тут:

Зберегти 4 пізніше

Напишіть ці посилання на себе