Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Діти-інваліди відпочиватимуть у Карпатах

Опубликовано: 22.10.2018

видео Діти-інваліди відпочиватимуть у Карпатах

Безкоштовно відпочити за кордоном можуть тернопільські діти, чиї батьки є учасниками АТО

78% дітей, які стоять на обліку в Рівненському центрі реабілітації інвалідів із порушенням опорно-рухового апарату, виховують самотні мами. Про це повідомила під час засідання Рівненського прес-клубу директор Центру Наталія Гаврилюк. Загалом у Центрі реабілітації проходять курс лікування 317 дітей віком від одного до 18 років. Понад дві третини з них мають органічні ураження нервової системи (переважно ДЦП), інші ж належать до ортопедичного профілю. Частина діток паралельно навчається в навчально-реабілітаційному закладі «Особлива дитина».


Журналісти дізнались, де навчається Донька Ірини Геращенко!

Щоб допомогти цим дітям, Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вже кілька років поспіль організовує фестивалі, під час яких діти-інваліди та сироти можуть показати свої таланти. Цього року фестиваль «Повір у себе – і в тебе повірять інші» відбудеться майже одночасно з благодійною виставкою–продажем робіт дітей з особливими потребами у ході акції «Відкрийте серце Христові», яку також підтримує УПЦ (КП) та Молодіжне Православне братство св. мучениці Віри, Надії, Любові та Матері їх Софії.


Майже сотня українських дітей вирушила на відпочинок до Угорщини

— Завдяки отриманим коштам неповносправні діти, котрі виховуються в рівненських сім’ях, зможуть відвідати своїх однолітків з Бориславського інтернату для дітей з наслідками поломієліту та паралічів, проявити милосердя, зробивши їм подарунки, та поспілкуватися разом на туристичній базі у Карпатах, – розповів диякон Святософіївської парафії УПЦ КП Віталій Поровчук.

Акція розпочнеться 1 червня о 14.30 в Рівненському театрі ляльок.

Охочі допомогти дітям можуть також скористатися рахунком РР26007301585141 у Рівненському відділенні Промінвестбанку ЕДРПОУУ22563608 МФО 335355 з позначкою: «Для дітей з особливими потребами».

Західна інформаційна корпорація.

rss