Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Дзеркала в культурі фен-шуй

Опубликовано: 29.09.2018

видео Дзеркала в культурі фен-шуй

Фен Шуй спальни. Идеальная спальня по Фен Шуй для любви - Все по Фен Шуй

Фен -шуй стверджує, що використання дзеркал в будинку повинно бути гранично делікатним. І відштовхуватися в ньому слід , в першу чергу, від головної властивості самого дзеркала — удваивания предметів . Отже, варто подумати, чого в своєму житті вам би хотілося мати більше, а що, навпаки, варто по можливості мінімізувати.


ВХОДНАЯ ДВЕРЬ ПО ФЕН-ШУЙ

Приміром , навпаки сміттєвого відра , кошики із брудною білизною або статевих ганчірок навряд чи варто встановлювати дзеркало. В ідеалі там повинні відображатися лише гідні погляду речі — світла і охайна вітальня , чарівний пейзаж за вікном і т.д. Дуже погано, якщо дзеркало знаходиться проти входу в будинок. Саме звідти приходить потрібна для життя енергія Ци, і якщо дзеркало посприяє її відображенню у зворотному напрямку, це не кращим чином позначиться на аспектах духовного клімату. Оптимальним розташуванням в передпокої вважається стіна , перпендикулярна входу.


Фен Шуй прихожей

Вибір самого дзеркала аналогічно повинен відповідати суворим правилам. Чудово, якщо в будинку присутній принаймні одне таке, яке б могло відображати вас в повний зріст, адже « відрізана» на зображенні частину тулуба порушить гармонію людини.

У спальні дуже важливо, щоб дзеркало ніяк не відображало ліжко . Адже за східним вченням , під час сну душа може витати поза тілом , і якраз дзеркало здатне зловити її в капкан. Також відображення пари , що займається любов’ю, може призвести до подвійності їх взаємовідносин , наприклад, до зради .

Гармонії в будинку служать не тільки дзеркала, але і вся його обстановка, і саме тому так важливо вибирати його обстановку обов’язково красивою і радує око . Приміром, незрівнянно естетичні та стильні для ванної умивальники можна вибрати і замовити по посиланню, і вони обов’язково стануть прикрасою інтер’єру , послуживши прекрасним джерелом чудесних емоцій.

Схожі записи:

rss