Навигация по сайту

Популярные статьи

E-mail розсилка як інструмент просування сайту

E-mail розсилка є ефективним інструментом для просування сайту та формування цільової аудиторії. E-mail розсилка безкоштовна (хоча є і платні можливості ведення розсилок). Вам потрібно лише регулярно робити випуски і намагатися зробити матеріали розсилки цікавими для передплатників.

E-mail розсилка

Для сайтів компаній e-mail розсилки просто незамінні, тому що це перевірений часом інструмент інтернет маркетингу. Погляньте на популярні закордонні та російські сайти, і ви переконаєтеся, що більшість з них пропонує підписатися на свою e-mail розсилку (newsletter).

Для мене e-mail розсилка - це ефективний засіб по формуванню цільової аудиторії сайту, для залучення нових відвідувачів, а також для повідомлення моїх передплатників про оновлення сайту. Крім того, кожен випуск e-mail розсилки - це своєрідна "ін'єкція" трафіку на сайт.

Якщо ви подивитесь, то можете простежити, що піки відвідуваності в багатьох випадках пов'язані з виходом чергового випуску розсилки. На момент написання цієї статті на мою розсилку підписані більше 4400 чоловік. Звичайно, не всі вони приходять на сайт, але, тим не менш, приплив відвідувачів вельми відчутний.

E-mail розсилка - це не спам. Зацікавлені користувачі підписуються на вашу розсилку по своєму бажанню. Вони можуть відписатися від вашої e-mail розсилки в будь-який момент.

E-mail розсилки часто недооцінюються власниками сайтів. Всі захоплені RSS передплатниками. Тим часом, e-mail розсилки не менше дієві і ще довго будуть ефективно працювати.

Погодьтеся, в інтернеті зараз дуже багато користувачів, які не знають нічого про технології RSS та про те, як читати RSS стрічки. Для них зручно отримувати оновлення будь-якого сайту по e-mail. Сервіси навроде Rss2Email для багатьох користувачів не підійдуть - їх відлякує слово "rss". Втрачати таку велику аудиторію для сайту можна. Тут на допомогу приходить стара добра e-mail розсилка.

Як я і обіцяв нещодавно в статті Як збільшити відвідуваність з 0 до 3600 відвідувачів на добу за 1 рік - частина друга , Сьогодні я розповім про свій досвід ведення e-mail розсилки.

Ви можете вести самостійну e-mail розсилку, використовуючи відповідні скрипти або можливості движка свого сайту (багато движки сайтів дозволяють вести e-mail розсилку). Переваги цього способу - ви будете мати базою e-mail всіх ваших передплатників. Недолік цього способу - всі труднощі знаходження передплатників ляжуть на ваші плечі. Якщо ваш сайт молодий і на ньому невелика відвідуваність, то кількість ваших передплатників буде рости дуже повільно. А може і взагалі не рости. 🙂

🔥 До речі! Я планую випустити платний курс з просування англомовних сайтів. Якщо цікавить, можете подати заявку в ранній список через цю форму , Щоб першими дізнатися про вихід курсу і отримати спеціальну знижку.
Запрошую вас підписатися на мої канали в Telegram:
@shakinru - просування в рунеті.
@burzhunet - англомовне SEO.

Ви можете скористатися сервісами e-mail розсилок - наприклад,,. Переваги - ваша розсилка отримає досить потужний старт, так як сервіс розсилок буде залучати зацікавлених цільових передплатників в вашу розсилку. Недолік - ви не будете мати базою e-mail адрес ваших передплатників (мені особисто вона не потрібна), а також у вашій розсилці буде присутній реклама сервісу (втім, від неї можна позбутися за певну плату).

Ви також можете поєднувати обидва способи і вести як свою власну розсилку, так і розсилку на сервісі розсилок.

Я вже майже 2 роки веду e-mail розсилку на сервісі. Що можу сказати - сервіс відмінний, має масу функцій для ведення розсилки.

Для початку вам потрібно зареєструватися як автору розсилки на сервісі e-mail розсилок. Також раджу почитати і.

Після того, як ви зареєструвалися як автор розсилки, вам потрібно. Посилання на відкриття нової розсилки ви знайдете в лівому меню. Ви також можете відкрити блог (всі випуски розсилки автоматично потрапляють в блог вашої розсилки), дискусійний лист (своєрідний клуб спілкування передплатників) і створити RSS канал.

Безкоштовні розсилання мають 3 класу:

1) Бронзові розсилки - найпростіші, до них не пред'являється особливих вимог, але при цьому вони не анонсуються. У цей клас потрапляють всі створені e-mail розсилки. Через деякий час ви зможете подати заявку на переклад вашої розсилки в клас Срібні.

2) Срібні розсилки - повинні відповідати підвищеним вимогам, але при цьому вони анонсуються, потрапляють в основний Каталог і беруть участь в програмах просування. До слова сказати, після перекладу моєї розсилки в "Срібні" кількість передплатників зросла на 600 осіб на наступний день. Це сталося через те, що розсилка була анонсована широкому колу читачів.

3) Золоті розсилки - є "кращими з кращих" і просуваються ще інтенсивніше. Детальніше про класи розсилок ви можете прочитати. Там же можете дізнатися про платні послуги з ведення розсилки.

Перейдіть за посиланням . Вам потрібно заповнити необхідні поля. Як закінчення коду розсилки напишіть будь-яке слово. У мене це globator. Код моєї розсилки виглядає так: comp.design.globator. Перші два слова залежать від обраної категорії розсилки.

Код потрібен для адреси вашої розсилки в каталозі. Наприклад, адреса моєї розсилки вигладить так:

Періодичність розсилки виберіть самі. Я рекомендую 1 раз в тиждень - ваша e-mail розсилка НЕ ​​буде набридати передплатникам і в той же час буде регулярно їм нагадувати про оновлення вашого сайту.

На ваш e-mail прийде лист з детальною інформацією щодо ведення розсилки. Далі ви зможете перейти до введення першого випуску своєї e-mail розсилки по посиланню Випуски - В HTML редакторі (в правому меню ближче до середини). Рекомендую перед цим вивчити випуски розсилок у популярних авторів в. Це дозволить вам уникнути помилок і отримати максимальний ефект від розсилки.

Після введення розсилки раджу натиснути кнопку "Показати, як буде вигладеть лист. Це дозволить переглянути випуск, виправити помилки і подконрректіровать потрібні моменти.

Також раджу випускати e-mail розсилку по понеділках в ранкові години за московським часом. Я багато експериментував і прийшов до висновку, що саме такий графік "1 раз в тиждень в понеділок вранці" найбільш ефективний для залучення максимальної кількості відвідувачів на ваш сайт з розсилки.

Якщо ви плануєте включати зображення в вашу e-mail розсилку, то рекомендую спочатку завантажити зображення на безкоштовні сервіси картинок (наприклад,,,). Потім при вставці зображення в свою e-mail розсилку просто вказуєте шлях до неї (html код) на сервісі картинок. Це дозволить уникнути непотрібного навантаження на ваш хостинг.

Ви також можете встановити власне оформлення вашої e-mail розсилки, щоб зробити її в стилі вашого сайту, а також скористатися іншими функціями. Наприклад, якщо у вас сайт компанії, можете звернути увагу на Корпоративні розсилки.

Для автоматизації випуску e-mail розсилки ви можете скористатися, а також на сервісі subscribe.ru (недоступна для бронзових розсилок). Також раджу ознайомитися з сервісом "" від subscribe.ru, який дозволить вводити розсилку одночасно на декількох сервісах розсилок.

Бажаю вам успішного ведення розсилок і просування ваших сайтів!

Глобатор

PS Сьогодні в постскриптумі - безкоштовний.

Підпишіться на розсилку блогу з корисними матеріалами по SEO


Оцініть, будь ласка, статтю, я намагався :):