Навигация по сайту

Популярные статьи

Ефективна покупка посилань за допомогою SeoPult Max

  1. Як працює SeoPult Max?
  2. Отже, кому ж буде корисний SeoPult Max?

Всім привіт! Не секрет, що зворотні посилання - один з найважливіших факторів ранжирування в пошукових системах. Але бездумно їх купувати - зовсім неефективний метод. Як мінімум, необхідно якісно підходити до вибору майданчиків (донорів), з яких будуть купуватися беклінки. У цьому пості я розповім про технологію SeoPult Max, яка дозволяє ефективно закуповувати посилання з робочих сайтів для просування в пошукових системах.

У цьому пості я розповім про технологію SeoPult Max, яка дозволяє ефективно закуповувати посилання з робочих сайтів для просування в пошукових системах

На початку зазначу, що це спільна розробка всіма відомого SeoPult'а і науково-дослідної лабораторії AlterTrader Research. Практично весь минулий рік вони спільно відточували цю технологію і в жовтні 2011 року, вона стала доступна всім користувачам Сеопульта.

Як працює SeoPult Max?

Колись давно досить було просто закупити багато посилань на сайт, і він з'являвся в ТОП видачі. Згодом алгоритми пошукових систем стали розумнішими і стали відрізняти погані посилання від хороших. Далі, в зв'язку з введенням Яндексом технології Matrixnet, заснованої на машинному навчанні, ситуація знову ускладнилася.

SeoPult Max - це свого роду відповідь на введення Matrixnet. Технологія вміє підбирати ефективні зв'язки "Сторінка донора - Анкор - Сторінка акцептора" для закупівлі посилань, які будуть мати максимальну вагу. Як вона це робить?

Спочатку система сканує донорів для кожного сайту з ТОП 50 видачі Яндекса по просувається запиту і аналізує їх по 184 факторів.

Потім йде розподіл значення факторів для кожного сайту з тієї ж самої ТОП 50 видачі. Тобто ми отримуємо зведені воєдино графіки 184 факторів донорів для кожного акцептора.

Потім для кожного фактора і всіх акцепторів будується еталонний графік.

Він то і буде еталоном для підбору донорів для покупки посилань. Після всього цього аналізується база Seopult +, яка вже містить якісні відібрані площадки. Потім відбувається пошук послідовностей факторів, які дорівнюють еталонним або схожі. Саме з цих донорів в першу чергу і купуються посилання.

З першого разу все це важко, звичайно, зрозуміти. Якщо в 2-х словах, то Seopult Max купує посилання на тих майданчиках, які максимально підходять для сайту, який просувається по конкретному ключовому слову, виходячи з аналізу донорів ТОП 50 видачі Яндекса з цього ж пошуковому запиту З першого разу все це важко, звичайно, зрозуміти .

Також її відмінною рисою є пристосованість до умов, що змінюються. Якщо безліч майданчиків, з яких купувалися посилання, перестає задовольняти еталонним вимогам, то відбувається корекція. Ця функція якраз корисна, відносна технології Matrixnet, яка постійно навчається і щось змінює.

Перед тим як технологія стала доступна всім користувачам Сеопульта, вона була апробована на 80 проектах, показавши гарні результати.

Отже, кому ж буде корисний SeoPult Max?

  1. В першу чергу тим, хто купує орендовані посилання для просування своїх або клиен тскіх проектів. SeoPult Max буде намагатися купувати максимально ефективну кількість посилань, виходячи з наявного бюджету.
  2. Тим, хто хоче утримувати свої позиції в ТОП видачі. У цьому допомагає механізм корекції.
  3. Тим, хто не хоче залежати від зміни алгоритмів пошукових систем, які спрямовані на зміни підрахунку того чи іншого чинника при розрахунку якості посилальної маси продукту, що просувається ресурсу.

Як підключити технологію?

Якщо ви ще не зареєстровані в SeoPult, то необхідно зареєструватися , Створити проект, спочатку підключити SeoPult +, а вже потім SeoPult Max. Тобто SeoPult + тут ​​виступає обов'язковим сполучною ланкою.

Представлена ​​технологія вимагає великих обчислювальних потужностей, тому не безкоштовна, але вартість її адекватна - 10% до ціни посилань.

На закінчення хочеться сказати, що не варто забувати про якість самого продукту, що просувається проекту. Неякісного сайту навряд чи сильно допоможе навіть якісна посилальна маса.

Чи користувалися ви вже SeoPult Max? Які результати були досягнуті? Що взагалі думаєте про дану технологію? Ви можете залишити відгуки та коментарі Чи користувалися ви вже SeoPult Max .

* На правах реклами

Як працює SeoPult Max?
Отже, кому ж буде корисний SeoPult Max?
Як працює SeoPult Max?
Як вона це робить?
Отже, кому ж буде корисний SeoPult Max?
Як підключити технологію?
Чи користувалися ви вже SeoPult Max?
Які результати були досягнуті?
Що взагалі думаєте про дану технологію?