Навигация по сайту

Популярные статьи

Ефективні кампанії локального SEO

4.5 з 5 на основі 2 оцінок

06.04.2016

Local SEO - це один з методів пошукової оптимізації, який зробить все для впізнаваності вашого бренду. Багато людей читають статті про SEO в інтернеті і думають, що вже справжні професіонали в цій темі. Дійсно, існує багато інформації в Інтернеті про SEO, але більшість статей присвячені органічному просуванню. Локальне SEO залишається, ніби осторонь. Причиною цього стало те, що локальне просування продовжує зростати.

Тільки в 2011 році було виявлено, що більшість людей здійснюють пошук за допомогою мобільних пристроїв, а також запити, які вони роблять, засновані на тій чи іншій місцевості. Люди шукають найближчий ресторан, закусочну, лікарню, магазин і багато іншого в наближеною місцевості. У 2013 році Google повідомили, що понад 80% пошукових запитів містять географічну прив'язку.

Камені спотикання локального SEO

Так і виникла локальна пошукова оптимізація. Фахівці намагалися зрозуміти, як відбувається оптимізація і чому вона робить такий вплив на впізнаваність бренду. Воно відмінно працює як для онлайн, так і для офлайн бізнесу. Локальне SEO ускладнюється з кожним днем, вимагаючи комплексний підхід. Головною помилкою такої оптимізації можна сміливо назвати концентрація уваги на якомусь одному компоненті, упускаючи з поля зору різні чинники. Що краще робити в такому випадку? Які прийоми локальної оптимізації варто застосувати?

кваліфікована допомога

В такому випадку ідеально було б звернутися до професіоналів у цій галузі просування. Це відмінний варіант, оскільки ви можете розслабитися і зосередитися на інших речах, які однаково важливі для вашого бізнесу. Google, здається, спрощує життя локального бізнесу. Це можна сказати і щодо впровадження Pigeon, поновлення, яке різко змінили результати локальної видачі.

Що варто враховувати?

  • Переконайтеся, що ваші сторінки розташування є не тільки унікальними, але і добре прописаними.
  • Створення місцевого контенту, який буде розміщений в вашому ресурсі. Завжди пам'ятайте, що люди в даний час споживають контент, немов їжу.
  • Якість посилальної маси.
  • Робота з соціальними медіа, щоб взаємодіяти з бізнес-клієнтами.

висновки

Локальна оптимізація має велике значення для будь-якого бізнесу, будь то онлайн або автономний режим. Проблемою з локального SEO є те, що це не так просто, як багато хто вважає. Це стратегія, яка включає в себе велику кількість інших стратегій. Якщо ви хочете бути успішним серед ваших місцевих SEO кампаній, варто скористатися послугами перевіреної SEO-компанії.

За матеріалами: http://www.business2community.com/

Що краще робити в такому випадку?
Що варто враховувати?