Навигация по сайту

Популярные статьи

Експерти з мобільних SEO обтяжують найкращі практики

 1. Експерти з мобільного SEO
 2. Заключні думки

Подивіться навколо вулиці наступного разу, коли ви йдете, і підрахуйте кількість смартфонів, які ви бачите. Скільки часу знадобиться для досягнення 100? Я здогадуюсь, що будь-яка досить переповнена столична вулиця може досягти цієї мети менш ніж за 5 хвилин.

З досягненням смартфонів 90% проникнення у США та Великобританії цього року не дивно, що 50% всіх пошуків у Google здійснюються на мобільних пристроях.

Щоб допомогти підприємствам впоратися з революцією в мобільному пошуку, ми попросили провідних експертів з пошукової оптимізації у всьому світі за їхню думку щодо найкращих стратегій, які ви можете реалізувати для стратегії мобільного SEO.

Експерти з мобільного SEO


Роксана Насой - Засмучений (@roxanasoi)

Незважаючи на те, що я погоджуюся, що існує загальна практика з точки зору веб-SEO та мобільного SEO, я знайшов такі аспекти, які заслуговують додаткової уваги при плануванні оптимізації веб-сайту для мобільних цілей.

 • Ви можете вибрати тему / дизайн для мобільних пристроїв або скористатися повним ексклюзивним мобільним дизайном. Я бачив, як бізнес збирається для обох. Хоча мобільна тематика стосується багатьох пристроїв (наприклад, планшетів, смартфонів, міні-ноутбуків), я вважаю, що ексклюзивний мобільний веб-сайт демонструє глибшу прихильність до аудиторії та ваших клієнтів.
 • Беручи до уваги, що наступним кроком є ​​створення користувацької мобільної програми, яку користувачі можуть використовувати для доступу до ваших продуктів / послуг, можливо, це не така погана ідея розпочати з повного мобільного дизайну.
 • З мобільним SEO це не просто оптимізація під рукою, а й кожен елемент повинен бути мобільним, не перевантажуючи сторінку. Сама конструкція може підняти багато незручностей, якщо ви виберете більше 2-3 кольорів. Або якщо у вас занадто багато елементів (наприклад, кнопок) і в безпосередній близькості один від одного (тобто користувач хоче натиснути "Спільний доступ", але замість цього клацає "Підписатися", оскільки обидві кнопки знаходяться надто близько один до одного).
 • Використовуйте мінімум програм / плагінів, які не перевантажують веб-сайт або час завантаження сторінки.
 • Майте чистий простий дизайн для мобільної версії.
 • Використовуйте плагіни / програми, які змушують час завантаження сторінки.
 • Особисті рекомендації - це плагін "EWWW Image Optimizer" - зменшує розміри файлів для зображень у WordPress і плагіні Lazy Load XT.
 • Переконайтеся, що ви надіслали мобільні мапи сайту на обліковий запис GA. У програмі Yoast є можливість для мобільних карт сайтів.

Уявіть, що мобільні SEO більше пов'язані з користувачем, а не з пошуковою системою. Інша річ, яку слід враховувати, який тип пошукової системи використовує більшість користувачів: чи використовують вони пошукові системи за умовчанням (наприклад, Google з Android, Explorer з Windows Phone тощо) або вони надають перевагу пошуковій програмі / відкриттю відкрийте нову сторінку та виконайте пошук. Якщо ви маєте доступ до Google Analytics свого веб-сайту, ви повинні отримати уявлення про пристрої та пошукові клієнти, які використовує ваша цільова аудиторія. Якщо більшість користувачів віддають перевагу Google як веб-клієнт і пошукову систему, оптимізуйте свій мобільний веб-сайт для Google.

Якщо ваші користувачі віддають перевагу Microsoft Edge як веб-клієнта та лінзи Bing як пошукову систему, тоді оптимізуйте свій мобільний веб-сайт для Bing.

Олег Корнейчук - SmartSites (@SmartSitesNJ)

Головні пріоритети - переконатися, що Google підтверджує, що ви дружні для мобільних пристроїв
Google нещодавно оновив свій інструмент тестування для мобільних пристроїв, щоб власники веб-сайтів могли краще зрозуміти, чи є їхній веб-сайт мобільним або не є мобільним, і як слід вжити заходів для його виправлення.

Важливо відзначити, що всі сторінки на вашому веб-сайті повинні бути зручними для мобільних пристроїв - тому обов'язково перевіряйте кожну сторінку з різним стилем. Вам також слід надіслати свій веб-сайт до пошукової консолі Google, яка надасть вам помилки для мобільності для всіх сторінок сайту.

Швидкість сторінки ще більш важлива. Хоча швидкість є важливим фактором для будь-якого сайту, важливість для мобільних веб-сайтів збільшується.

Повільне завантаження мобільних сайтів буде гірше, перетворюватиметься гірше і матиме набагато вищий рівень відмов, ніж еквіваленти робочого столу. Користувачі, як правило, на ходу і потребують відповіді на своє питання негайно. Якщо сторінка завантажується занадто довго, вони знайдуть інший сайт.

Розгляньте наміри користувача і дайте їм те, що вони хочуть. Якщо у вас є веб-сайт ресторану, ви можете скористатися великими зображеннями своєї їжі та місць, щоб заманити голодних меценатів на відвідування вашого ресторану. Люди, які здійснюють пошук за допомогою своїх телефонів, частіше вже вирішили про вашу їжу, а замість цього хочуть знати ваш номер телефону та адресу.

Зміна розташування веб-сайту з метою задоволення різних потреб користувачів мобільних пристроїв зменшить показник відмов, підвищить кількість відвідувачів у клієнтах (що призводить до збільшення кількості клієнтів, більшої кількості відгуків та покращення рейтингу).

Chelsey Moter - seoWorks (@SEOWorks)

Моя порада полягає в тому, щоб переконатися, що веб-сайт розроблений і фірмовий для користувача; потім оптимізований для пошукових систем. З мого досвіду багато компаній думають, що якщо вони інвестують у SEO, вони збільшать кількість клієнтів. Однак для того, щоб залучити нових клієнтів, їм спочатку необхідно створити онлайн-присутність, яка залучає користувача.

Ми живемо в епоху, коли брендинг є надзвичайно важливим, оскільки ми базуємося на тому, що ми бачимо. Наш діапазон уваги росте коротше і користувачі розумніші. Тому, якщо бізнес не візуально привабливий, то й шанси - те, що вони продають, не є.

Крім того, я вважаю, що прискорені мобільні сторінки є однією з найбільших концепцій, які Google представила. Це дійсно говорить користувачеві і дає їм саме те, що вони шукають ще швидше, ніж середня веб-сторінка. Мені подобається, як це виключає більшість елементів, про які мобільні користувачі не дбають, як форми та спливаючі вікна. Я думаю, що це розширення, яке розробники повинні починати реалізовувати швидше, ніж пізніше.

Іван Костадинов - Місцева слава (@getlocalfame)

Хочу підкреслити важливість Голосового пошуку для SEO. Голосові запити набагато довші і мають форму запитання. Тому вміст повинен бути читаним для людини.

Крім того, ці запити здійснюються через мобільний пристрій особою, яка може відвідати магазин / ресторан / друкарню, а це означає, що ви повинні надати їм інструкції та карту. Полегшіть шлях до вашого порогу.

Боб Бентц - Purplegator (@purplegator)

Якщо ваш маркетинговий план не включає мобільний, то ваш маркетинговий план ще не завершений. Те ж саме можна сказати і про пошукову оптимізацію (SEO). Хоча багато елементів, які є критичними в пошуковій оптимізації для настільних комп'ютерів, такі ж, як і для мобільних пристроїв, існують певні відмінності при оптимізації мобільного веб-сайту.

По-перше, важливо відзначити, що рейтинг пошукових систем для мобільних пристроїв значно важливіший, ніж для робочого столу. Мобільні шукачі швидше поспішають і менше зацікавлені в дослідженні.

Таким чином, швидкість переходу на мобільний телефон набагато частіше зустрічається в перших позиціях результатів пошуку, ніж у робочому столі. Більш того, набагато менш ймовірно, що мобільний шукач відвідає сторінку двох результатів пошуку, що робить дуже малоймовірним, що споживач знайде список, який не робить першу сторінку.

Мобільна пошукова оптимізація складається з поліпшення дизайну сайту, структури сайту, швидкості сторінки та інших змінних, щоб переконатися, що сайт належним чином обслуговує мобільних пошукачів. Загалом, ті ж основні принципи, які забезпечують високі рейтинги для пошуку на робочому столі, також будуть працювати для мобільних пошуків.

Марія Фісчина - Активна веб-група (@awg)

Марія Фісчина -  Активна веб-група  (@awg)

Мобільний SEO схожий на настільний SEO. Однак через менший розмір екрану веб-сайт має бути набагато більш цілеспрямованим. Користувачі швидше поспішають, коли використовують свої мобільні пристрої, тому я рекомендую наступне:

1. Зображення - Використовуйте зображення, які легко розпізнати і які додають значення до сторінки. Іншими словами, якщо ви говорите про салони морозива, не поставте зображення динозавра (якщо, звичайно, це насолоджується конусом). Переконайтеся, що розміри зображень мають розмір для пристрою. Якщо вони надто великі люди не зможуть взяти все це, і це займе набагато більше часу для завантаження.

2. Заголовки - Переконайтеся, що вони виділяються і є стислими. Довгі заголовки важче слідувати користувачам, а боти захоплюють.

3. Стиснення розмірів файлів, коли це можливо - відповідно до менталітету на ходу, швидше завантаження сайтів, як правило, рангу і працювати краще. Дайте мінімізувати спробу і працювати над стисненням зображення сайту.

4. Переключіться на RWD & AMP - Серйозно . Їх набагато простіше налаштувати та підтримувати, ніж окрема мобільна присутність. Окремий мобільний сайт часто може призводити до дублювання питань контенту і конкурувати з собою.

Джейсон Паркс - Капітан ЗМІ (@themediacaptain)

Обов'язково вкажіть інформацію про NAP на домашній сторінці свого мобільного дружнього сайту. NAP - це назва, адреса та номер телефону. Google займеться цією релевантною місцевою інформацією, і важливо, щоб вона відображалася на домашній сторінці.

Ця локальна інформація також матиме безпосередню кореляцію з вашою сторінкою Google+, яка може бути заповнена у верхній частині результатів пошуку. Якщо ви перебуваєте в трійці місцевих позицій, ви збільшите кількість мобільного трафіку на ваш сайт, що допоможе вам розвинути свій бізнес.

Лаклан Уеллс - Оптимізація (@optimisingseo)

Моя найкраща порада для оптимізації мобільного сайту - уникнути використання спливаючих вікон
Моя найкраща порада для оптимізації мобільного сайту - уникнути використання спливаючих вікон. Вони можуть бути відмінним інструментом для заохочення користувачів до підписки на список розсилки, але багато розробників не розуміють, наскільки вони можуть бути розчарованими на мобільному пристрої. Кнопки "Закрити" часто надто малі для натискання, а спливаюче вікно займає весь екран.

Замість використання спливаючого вікна для вашого виклику до дії, розмістіть його в нижній частині сторінки та збережіть свій вміст досить лаконічним, щоб прокрутити його довго. Скористайтеся одним коротким реченням для свого виклику до дії та переконайтеся, що всі поля вводу хороші та великі.

Уторан Сен - Відвідувач (@guestcrew)

Fixe всі мобільні дружні помилки в центральній веб-майстрах Google - центральна веб-майстра Google або нещодавно перейменована "консоль пошуку" має розділ для того, щоб бути мобільним. Подивіться на помилки на вкладці "мобільна зручність" виправити помилки. Цей крок допомагає дуже багато в забезпеченні хорошого рейтингу на мобільному пошуку.

Робота над загальним SEO - Якщо ви не рангу для пошуку в Інтернеті, ви не будете рангу за що-небудь ще. Ми працювали на загальну SEO та почали краще оцінювати терміни на робочому столі. Багато чого з цього було просто методами зростання хакерства, які я використовую для своїх клієнтів, але все це додає, і мобільний трафік теж збільшується разом з робочим столом.

Переконайтеся, що інтерфейс простий для читання - для користувачів смартфонів, навіть якщо ви передаєте консоль пошуку, - важливо зрозуміти, що кінцевою метою є щасливий читач.

Визначте розмір шрифту - переконайтеся, що текст читається, а зображення та інші властивості добре представлені. Зробити правильні тексти та кнопки, що підлягають натисканню, і ніщо не затьмарює інших.

Миттєві програми - Хоча мобільний веб-сайт є першим кроком і має повнофункціональний додаток для вашого бізнесу, був другим і останнім кроком на шляху до мобільних пристроїв. Тепер, здається, скоро з'явиться третій крок у мобільному маркетингу - миттєві програми. Подумайте про це як про попередній перегляд для ваших користувачів, де відвідувачеві не доведеться завантажувати вашу програму, щоб отримати всі переваги, і жодна з них не повинна залишитися у суперечці з обмеженими функціями мобільного Інтернету. Вони можуть завантажити дуже маленьку частину програми - достатньо, щоб перевірити речі навколо, і як тільки вони це зробили - у них буде можливість завантажити повне додаток, якщо вони його виберуть.

Заключні думки

Мобільні пошуки стали важливою частиною будь-якої цифрової маркетингової стратегії місцевого бізнесу. Стратегії та поради вищезазначених наших експертів з SEO допомагають поліпшити рейтинг мобільного пошуку, щоб отримати найкращий трафік і клієнтуру від мобільних пошуків.

Однак ми знаємо, що ви не можете одночасно реалізувати всі перераховані вище стратегії. Тому повідомте нам у коментарях нижче, що ви вважали найкращою стратегією мобільного SEO для вашого бізнесу?

Скільки часу знадобиться для досягнення 100?
Тому повідомте нам у коментарях нижче, що ви вважали найкращою стратегією мобільного SEO для вашого бізнесу?