Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Етикетки без підкладки

Опубликовано: 06.11.2018

видео Етикетки без підкладки

Жить здорово! Как быстро отклеить ценник. (15.09.2016)

На сьогоднішній день багато підприємців переходять на костоміровнную етикетку без підкладки, яка не має захисного шару на клеїться поверхні. Це дозволяє не тільки самостійно регулювати розміри наклейки, а й заощадити час на нанесення етикеток. У нашому інтернет-магазині, крім етикеток без підкладки Ви також можете замовити спеціальне обладнання для намотування наклейки і її швидкого відриву.На офіційному сайті нашого підприємства розміщена інформація з практичними порадами, як краще всього вибирати витратні матеріали. Переконайтеся в тому, що етикетки без підкладки для принтерів і ваг відповідають перерахованим критеріям якості, і здійснюйте замовлення.

На нашому виробництві виготовляються вироби в декількох варіантах. Якісні паперові вироби підходять для оформлення цінників на товари і продукти харчування. Ви можете вибрати етикетки для ваг і принтерів без підкладки стандартних розмірів, які перераховані на нашому офіційному сайті. Також наша компанія пропонує офсетний ультрафіолетову друк до 5-ти кольорів, друк з ультрафіолетовим лаком і з тисненням з фольги та ламінуванням.


Как убрать наклейку с бутылки

Також в асортименті компанії «ПРИ-ІНФОРМ» можна знайти і інші важливі матеріали, в числі яких обладнання для виготовлення і нанесення без підкладки етикеток, папір різного типу і багато іншого. У Вас є можливість забезпечити своє підприємство всім необхідним за невисокою ціною. Замовляйте якісні етикетки українського виробництва для ваг і принтерів у нас і отримуйте своєчасну доставку в будь-яке місто України.

Вибирайте тільки якісні матеріали для повноцінного функціонування Вашої установи. Ви можете зробити свій вибір прямо у нас на сайті. Етикетки без підкладки представлені з повним описом в інтернет ресурсі нашого підприємства.

rss