Навигация по сайту

Популярные статьи

EVS в Барселоні! Що Сео думає про це […]

Мене звати Сео Чізміч, я ром і народився в Італії Мене звати Сео Чізміч, я ром і народився в Італії. Я син іммігрантів з колишньої Югославії, які прибули до Італії в сімдесяті роки. У мене є педагог плавання, інтеркультурний посередник, і вивчав мистецтво в коледжі в Генії. Це дозволило мені розвивати свою роботу як педагога плавання, посередника в школах, а також мистецьких проектів театру на місцевому та національному рівні.

FAGIC - це мережа ромських організацій, і я зробив свою добровільну роботу обслуговування в одному з них. Nakeramos є однією з найбільш активних організацій на місцевому, національному та міжнародному рівнях. Тому я міг би передати свій досвід волонтерства багатьом молодим ромам. Я також міг би познайомитися з різними організаціями, в яких бере участь Nakeramos. Барселона пропонує багато інструментів для діалогу з адміністрацією, в якій роми отримують голос, беручи участь як організації або окремі особи. Nakeramos має проекти для підтримки дітей у віці від шести до чотирнадцяти років у школі, для підтримки курсів грамотності та отримання водійських прав для дорослих, а також музичних проектів фламенко. Найважливішою сферою діяльності на низовому рівні є молодіжна робота, яка створює простір для молодих ромів та не-ромів з усієї Іспанії, а також мережу.

Досвід добровільної служби дав мені можливість вивчити інші реалії та різноманітність ромів. Я познайомився з роботою інших ромських організацій на низовому рівні всередині громад, а також з органами, які розвивалися для безпосереднього спілкування з державними адміністраціями. Цей досвід дозволяє мені застосовувати нові інструменти у моєму рідному місті, які допомагають мені покращити соціальну та культурну згуртованість нашої ромської громади. Phiren Amenca працює на європейському рівні, що дає можливість молоді дізнатися про різні реалії та культури нашої етнічної приналежності. Добровільна служба дозволяє демістифікувати стереотипи, пов'язані з вами, а також з іншими людьми, з якими ви взаємодієте під час служби. Досвід волонтерської служби дозволив мені дізнатися різні платформи активістів і продовжити свою участь у них. В даний час я займаюся ініціативами на місцевому, національному та європейському рівнях щодо створення художніх інструментів, які сприяють поширенню знань про геноцид ромів, сумний і невідомий розділ нашої історії.