Навигация по сайту

Популярные статьи

Фактори ранжирування гугл 2017-2018 рік

 1. Фактори ранжирування google
 2. 200 чинників ранжирування google
 3. фактори домену
 4. оптимізація ресурсу
 5. Фактори ранжирування на рівні рівня сайту
 6. Вплив зворотних посилань на сайт
 7. Поведінкові чинники і їх вплив на ранжування Google
 8. Правила алгоритмів ПС
 9. Сигнали соціальної спрямованості
 10. Бренди та їх вплив
 11. Спам і його вплив
 12. зовнішній спам

Добрий день шановні читачі і гості блогу, якщо ви сюди зайшли, значить в вашу світлу голову прийшла думка, про те, які чинники ранжирування гугл 2017-2018 рік, на що робити свій акцент у просуванні та розвитку вашого інтернет проекту, що зараз пошукова система висуває в тренди і вимагає поліпшення від творців численних сайтів, що в кінцевому підсумку приверне на їх ресурси більше пошукового трафіку і тим самим збільшить доходи вебмайстрів, так і самої компанії, коротше все в плюсі

Добрий день шановні читачі і гості блогу, якщо ви сюди зайшли, значить в вашу світлу голову прийшла думка, про те, які чинники ранжирування гугл 2017-2018 рік, на що робити свій акцент у просуванні та розвитку вашого інтернет проекту, що зараз пошукова система висуває в тренди і вимагає поліпшення від творців численних сайтів, що в кінцевому підсумку приверне на їх ресурси більше пошукового трафіку і тим самим збільшить доходи вебмайстрів, так і самої компанії, коротше все в плюсі.

Фактори ранжирування google

Минулого разу я вам докладно розповів " Як заробити з гугл "І обмовився тим, що на дохід дуже сильно впливає відвідуваність ресурсу, так як на рекламу клацають люди, зацікавлені в рекламній пропозиції. І ось щоб цих людей стало більше у вас на сайті, вам необхідно розібратися і зрозуміти які чинники ранжирування гугл в 2017 році , і на що слід зробити упор, я так само дам вам список з двох ста пунктів, на що в загальному можна і потрібно звертати свою увагу, щоб сподобається пошуковим системам і відвідувачам.

І так правильно цей термін називається seo search optimization - це ті самі горезвісні чинники на які дивляться Google або Яндекс, висуваючи сайти в ТОП. Є дуже крута компанія SEMRush, яка спеціалізується в США на оптимізації сайтів і всіх їх складових (search engine optimization for Google)., Вона провела своє дослідження після лютневого фільтра "Fred"

У звіті дослідження були показані фактори ранжирування сайтів в google і їх ступінь впливу на потрапляння в ТОП 10 у пошуковій видачі. Що найцікавіше, ці дані показали, що гугл сильно поміняв політику до поняття якісний сайт і звичного списку параметрів, який вебмастера заучували як мантру при створенні сайту. Хочу зазначити, що наведений графік, поки актуальний тільки для зарубіжних майданчиків, але з огляду на те, що алгоритми Google, вже стартують по всьому світу майже в один і той же час, всі з легкістю можна натягувати і на Росію.

Ранжування в google, залежить від таких факторів:

 • Відвідуваність ресурсу - це зрозуміло, що чим відвідуваний ресурс, тим він більше подобається людям, логіка тут думаю така, дана метрика на мій погляд складається з поведінкових факторів і активності з соціальних мереж.
 • Час на сайті - це дуже значимий пункт ранжирування, що показує, наскільки довго ресурс може утримати інтерес користувача, чим він вищий тим краще
 • Глибина перегляду - побічно впливаєте на попередній пункт, і на заробіток від реклами гугл, так як за рахунок внутрішніх переходів і збільшується час проведений на сайті і показані рекламні блоки, тим самим Google більше заробляє.
 • Відмови - чим їх менше тим краще, на поточний момент дуже важливий елемент ранжування у пошукових систем, особливо в 2017 році
 • Довжина контенту - тут логіка проста, якщо текст довший, то він як мінімум може відповідати на більшу кількість запитань, і збільшить час проводження користувача на сайті, як наслідок і глибину і дохід
 • Посилаються домен - від посилань ніхто і ніколи не піде, тут все просто, чим авторитетніше ресурс на тебе посилається, тим більше довіряє пошукова система
 • HTTPS і SSL технології шифрування - безпека це добре, але особисто я бачу, що Google просто роздуває і без того роздутий ринок сертифікатів.
 • Ключові слова в тілі сторінки - зараз вже Переспа в тексті не пройде і це добре
 • Ключові слова в заголовку (Title) - дуже давно це був ключовий фактор в seo search optimization, але вже став менш вагомий, але думаю назавжди залишиться серед перших за важливістю
 • Ключові слова в метоопісаніі - давно вже перестали працювати
 • Відео на сторінці - не дає переваг, але дуже сильно впливає на час проведений користувачем на сайті.

Як бачите акцент у пошукової машини трохи зсунувся і в 2017-2018 році думаю залишиться в даному форматі Як бачите акцент у пошукової машини трохи зсунувся і в 2017-2018 році думаю залишиться в даному форматі. Хочу зазначити, що поліпшити фактор відвідуваності сайту, вийде, тільки після того, як ви поліпшите інші, що в кінцевому рахунку поліпшить і ранжування google. Нижче я хочу вам представити 200 факторів, поліпшивши які ви отримаєте багато лояльності з боку ПС.

200 чинників ранжирування google

Дані сигнали для пошукової системи гугл я розбив ось на такі групи:

 1. Фактори спаму в НЕ сайту
 2. Спам на сайті
 3. Брендові сигнали ресурсу
 4. Сигнали з соціальних мереж і блогів
 5. Правила алгоритмів
 6. поведінкові чинники
 7. Зворотні посилання
 8. Фактори рівня сайту
 9. оптимізація ресурсу
 10. фактори домену

Нижче я докладніше розгляну всі фактори ранжирування google у вигляді інфографіки.

фактори домену

На ранжування в гугл впливають такі речі:

 • Скільки домену років - як говорив представник компанії Google, що вік не настільки істотний для пошукового алгоритму, але все ж учітивается.Данний фактор вже не на стільки сильний як раніше, але простий приклад, якщо у одного з доменів в імені є ключове слово, то є ймовірність, що він буде вище конкурента
 • Ключове слово з імені домена - у домену, який має або починається з релевантного ключового слова, є перевага над домен, який його не має або воно знаходиться в середині.
 • Тривалість реєстрації домену - якщо ви оплатили свій домен на кілька років вперед, то це буде невеликим сигналом довіри для Google і поліпшить ваше ранжування в гугл.
 • Історія домену

Історія домену

оптимізація ресурсу

Продовжуємо розглядати 200 чинників ранжирування google і переходимо до сигналів оптимізації ресурсу.

 • Ключове слово в заголовку статті (Title) - намагайтеся завжди починати його з ключового слова
 • Ключевік в мета-дескріпшене (описі статті) - дуже часто його використовують пошукові системи в сніпетів, при видачі ТОП 10.
 • Більш часте згадування ключового слова в тексті - це логічно, що чим частіше (в розумних межах) згадується потрібна фраза, тим ви більше даєте зрозуміти гугл, на що слід звернути увагу.
 • Швидкість завантаження ресурсу і сторінки - Можу точно сказати, що починаючи з 2015 року вплив цього фактора на ранжування в гугл тільки збільшувалася і так буде продовжуватися. У Bing Від Microsoft та ж система.
 • Кількість символів в статті - як я і писав вище, сильно впливає на одному чинники, тому дуже важливо, щоб контенту не було занадто мало
 • Щільність ключових слів - не перестарайтеся, так як алгоритм "Фред" і "Панда" за цим сильно стежать.
 • Тег REL = CANONICAL - показує пошуковику, яку адресу вашої сторінок і є найправильнішим, всі інші дублі будуть ігноруватися
 • Дубльований контент - намагайтеся, щоб на ваших сторінках, як можна менше було дубльованого контенту, запам'ятайте зараз важливим фактором ранжирування в Google є його якість.
 • Оновлення контенту на сторінці - пошуковики дуже люблять свіжий контент, тому дивляться на час зміни контенту
 • Заголовки H2 і H3 - можуть служити невеликим сигналом для ПС.
 • Якість вихідної посилання або згадка в тексті трастового сайту - вважається, що гугл дивиться на кого ви посилаєтеся, і якщо це сайт вашої тематики і ще й шановні, то у вашої сторінки підвищується траст
 • У тексті повинна бути хоча б одна фраза з точним входженням
 • Грамотність - показує Google на скільки професійний у вас контент, якщо в тексті багато помилок, то він може ранжуватися в гугл нижче ваших конкурентів.
 • Кількість і якість зовнішніх посилань - стежте, щоб ви посилалися тільки на релевантні ресурси, і тільки тоді, коли це необхідно і корисно для користувача.
 • Корисний додатковий контент - так само покращує ранжування гугл, сюди входять, картинки, відео ролики, опитування і багато іншого
 • Відсутність битих посилань - пошукові боти проходять по всьому вашими посиланнями в тексті, і якщо вони побачать, що дуже багато сторінок, які ведуть на неіснуючі сторінки, то це буде поганим сигналом для вашого ресурсу. Знайти биті посилання можна ось так .
 • Посилання з внутрішніх сторінок з великою вагою, мають кращу якість, ніж сторінки з меншою вагою.
 • Професіоналізм контенту - Google аналізує якість вмісту в тексті, завдяки відсотку відмов і часу проведеного на сайті
 • Чим ближче до головної сторінки ваш пост, тим він має більшу вагу для пошукової системи, тому сторінки, які глибоко намагаються збільшувати їх вагу за рахунок внутрішньої і зовнішньої перелинковке.
 • Занадто довгі URL (адреси сайтів), давно відомий факт в seo search optimization, що це може негативно позначитися на ранжуванні, уявіть собі ситуацію, що адреса домену Google, був би в раз 20 довше, скільки б користувач витрачав на це часу, щоб його вбити, а запам'ятати, не кажучи, вже про те, що він важить більше в коді сторінки.
 • Помилки HTML і твердження WC3, вважає що чим їх менше тим краще, так як сайт зроблений за стандартом
 • Авторитетність хостингу, де розташований сайт
 • Карта сайту sitemap.xml і карта для людей, покращують рівень індексації ресурсу і як наслідок краще ранжування у google.
 • Форматування тексту - за допомогою нумерованих або маркерованних списків, абзаців, допомагають поліпшити позиції і видимість сайту.
 • Якщо сторінка має в собі кілька ключових фраз, то вона в повній мірі відповідає на запити користувача, пошуковики це відстежують
 • PagaRank сторінки впливає на її видимість

Якщо сторінка має в собі кілька ключових фраз, то вона в повній мірі відповідає на запити користувача, пошуковики це відстежують  PagaRank сторінки впливає на її видимість

Фактори ранжирування на рівні рівня сайту

 • Корисний і цінний контент, що розкриває щось, чого ще ніхто не описував
 • Контактна інформація на сайті
 • Зручна структура переміщення на сайті
 • Частота оновлення контенту, показує що ресурс розвивається і має цінність
 • Карта сайту допоможе вам швидше проіндексувати ваші сторінки
 • Географічне положення ресурсу, регіональність
 • SSL сертифікати і протокол HTTPS
 • Умови конфіденційності - показують гугл серйозність вашого ресурсу
 • Якщо у вас на сайті крадений контент, то забудьте про високих позиціях у видачі
 • Youtube - якщо в контенті є релевантний відео ролик, то це позитивний сигнал при ранжируванні в гугл, так як це його сервіс
 • Присутність на сайті Google Analytics і додавання сайту в Google Webmaster Tools

Корисний і цінний контент, що розкриває щось, чого ще ніхто не описував  Контактна інформація на сайті  Зручна структура переміщення на сайті  Частота оновлення контенту, показує що ресурс розвивається і має цінність  Карта сайту допоможе вам швидше проіндексувати ваші сторінки  Географічне положення ресурсу, регіональність  SSL сертифікати і протокол HTTPS  Умови конфіденційності - показують гугл серйозність вашого ресурсу  Якщо у вас на сайті крадений контент, то забудьте про високих позиціях у видачі  Youtube - якщо в контенті є релевантний відео ролик, то це позитивний сигнал при ранжируванні в гугл, так як це його сервіс  Присутність на сайті Google Analytics і додавання сайту в Google Webmaster Tools

Вплив зворотних посилань на сайт

 • Вік посилань з інших доменів - чим вони старше, тим краще
 • Чим більше посилань з доменів верхнього рівня, тим краще при ранжируванні Google
 • Посилання з окремих IP класу С, чим їх більше тим краще
 • Загальна кількість посилань з усіх сторінок і доменів
 • PR посилається сторінки, визначає передається вага
 • Соціальні сигнали, кількість лайків, твітів, і так далі.
 • Посилання з доменів .edu або .gov
 • Гостьові пости з посиланням на вас
 • На скільки різноманітні посилання, з якими операційними системами йдуть
 • nofollow посилання, хот ьі залишають поза передачею вага зі слів пошукових систем, але вже трасту і довіри до ресурсу додають
 • Куплені посилання будуть при їх виявленні погано впливати на ваш ресурс
 • Велика кількість перенаправлень (301 редіректи)
 • наскрізні посилання
 • мікроформати Schema.org
 • Якість посилається контенту

org  Якість посилається контенту

Поведінкові чинники і їх вплив на ранжування Google

 • Високий рівень кликабельности по посиланнях провідним на сторінку, підвищує її в очах ПС
 • Органічна кликабельность за ключовими словами
 • Відсоток відмов - показує скільки користувачів не задоволені вашим контентом
 • прямі заходи
 • Переходи з інших ресурсів
 • Google Chrome використовується гуглом для збирання поведінки користувача, і якщо подивитися статистику сайтів за травень 2017 , Даний браузер лідирує з великим відривом.
 • Заблоковані сайти, дуже важко буде витягнути з цього стану, простіше буде купувати інший домен.
 • Рейтинг Alexrank
 • Чим більше на сторінці коментарів, тим краще
 • Час проведений на сайті з боку людини, показує пошуковій системі, що даний сайт потрібно краще ранжувати у видачі.

Рейтинг Alexrank  Чим більше на сторінці коментарів, тим краще  Час проведений на сайті з боку людини, показує пошуковій системі, що даний сайт потрібно краще ранжувати у видачі

Правила алгоритмів ПС

Якщо ви давно крутитесь в сфері seo search optimization, то знаєте, що існує велика кількість алгоритми і у кожного свій принцип роботи.

 • Свіжість запитів - в деяких категоріях Google дає краще ранжування свіжим записів, наприклад новини
 • Різноманітність запитів - гугл любить розбавляти видачу по неоднозначним ключам
 • Історія в браузері - її ще називають персональної видачею, якщо ви відвідували якийсь сайт, то гугл буде намагатися його вам показувати частіше
 • Перевага у видачі ip адрес ближче до регіону користувача і природно, що сайти розташовані ближче за цим принципом будуть мати краще ранжування google
 • Існує безпечний пошук в нього не потраплять сайти для дорослих
 • Скарги з авторським правом - сторінка порушує його буде знижена в рейтингу
 • Соціальна мережа Google + і її лайки

Свіжість запитів - в деяких категоріях Google дає краще ранжування свіжим записів, наприклад новини  Різноманітність запитів - гугл любить розбавляти видачу по неоднозначним ключам  Історія в браузері - її ще називають персональної видачею, якщо ви відвідували якийсь сайт, то гугл буде намагатися його вам показувати частіше  Перевага у видачі ip адрес ближче до регіону користувача і природно, що сайти розташовані ближче за цим принципом будуть мати краще ранжування google  Існує безпечний пошук в нього не потраплять сайти для дорослих  Скарги з авторським правом - сторінка порушує його буде знижена в рейтингу  Соціальна мережа Google + і її лайки

Сигнали соціальної спрямованості

 • Вплив кількості твітів впливає на видачу
 • Авторитет акаунтів з Twitter, так само показує траст посилається
 • Кількість лайків Facebook - офіційно Google не бачить велику частину лайків, але все що бачить, бере участь в підрахунках
 • Кількість репоста в Facebook
 • Авторитет акаунтів Facebook
 • Піни мережі Pinterest - як і у випадку з лайками і твітами
 • Кількість Google + - посилань
 • Авторитет акаунтів Google +
 • Підтверджене авторство людини в очах гугл

Вплив кількості твітів впливає на видачу  Авторитет акаунтів з Twitter, так само показує траст посилається  Кількість лайків Facebook - офіційно Google не бачить велику частину лайків, але все що бачить, бере участь в підрахунках  Кількість репоста в Facebook  Авторитет акаунтів Facebook  Піни мережі Pinterest - як і у випадку з лайками і твітами  Кількість Google + - посилань  Авторитет акаунтів Google +  Підтверджене авторство людини в очах гугл

Бренди та їх вплив

 • Якщо в анкорі фігурує ім'я бренду або адреси сайту
 • Пошук по брендам - ​​якщо офіційний бренд, то ви будите вище за інших
 • Наявність офіційної сторінки сайту в Facebook і Twitter і інших мережах
 • RSS передплатники
 • Наявність інформації в Google бізнес

Якщо в анкорі фігурує ім'я бренду або адреси сайту  Пошук по брендам - ​​якщо офіційний бренд, то ви будите вище за інших  Наявність офіційної сторінки сайту в Facebook і Twitter і інших мережах  RSS передплатники  Наявність інформації в Google бізнес

Спам і його вплив

Продовжуємо розглядати 200 чинників ранжирування google і підходимо до спаму:

 • Якщо у вас поганий і неякісний контент, то "Гугл Панда" вас покарає
 • Посилання з сайтів з поганим рейтингом
 • Приховані редіректи, можуть викинути з індексу
 • Спливаючі і заважають перегляду контенту вікна
 • Переоптімізацію сайту - багато ключових слів, посилань і тд
 • Велика кількість реклами
 • Сайти партнерських мереж
 • Автоматично згенерований контент
 • Ваш ip адреса в списках спаму

Якщо у вас поганий і неякісний контент, то Гугл Панда вас покарає  Посилання з сайтів з поганим рейтингом  Приховані редіректи, можуть викинути з індексу  Спливаючі і заважають перегляду контенту вікна  Переоптімізацію сайту - багато ключових слів, посилань і тд  Велика кількість реклами  Сайти партнерських мереж  Автоматично згенерований контент  Ваш ip адреса в списках спаму

зовнішній спам

 • Сплеск нарощування посилальної маси - якщо не знати звідки з'явилося багато посилань, а передумов до цього не було, то це підозріло
 • Посилання з одного і того ж ip адреси - їх велика кількість погано
 • Нормативний профіль з великим відсотком низькоякісних посилань
 • продаж посилань

Сплеск нарощування посилальної маси - якщо не знати звідки з'явилося багато посилань, а передумов до цього не було, то це підозріло  Посилання з одного і того ж ip адреси - їх велика кількість погано  Нормативний профіль з великим відсотком низькоякісних посилань  продаж посилань