Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Фестивалі та свята в честь риби і морепродуктів

Опубликовано: 07.01.2019

видео Фестивалі та свята в честь риби і морепродуктів

868 The Wise Saints-Nasrudin and Rumi's Poems, Multi-subtitles

Ми підготували список найвідоміших фестивалів і свят на честь риби і морепродуктів


У столичному парку провели сімейний день надзвичайних ситуацій

Свято риби Sagra del pesce в Камолов, Італія

Це свято риби присвячений покровителеві рибалок - Святому Фортунатто. За традицією заходи проходять у другу неділю травня. Це свято риби присвячений покровителеві рибалок - Святому Фортунатто. За традицією заходи проходять у другу неділю травня.

Символом свята є величезна сковорода, діаметр якої становить 4 метри. Такі сковороди встановлюють прямо на міських вулицях. На них смажать свіжу рибу, яку можна спробувати прямо там.

Фестиваль вперше був проведений в 1952 році, коли міські рибалки захотіли зробити Камол більш популярним у туристів. Тоді вони і придумали свято риби. Спочатку рибу смажили на звичайних сковородах, але потім один знаменитий рибалка запропонував спорудити знамениті величезні сковорідки, що стали символом свята.

Фестиваль «РИБА В ЛІСАБОНІ», Португалія

«Риба в Лісабоні» - найважливіший гастрономічний фестиваль Португалії, що привертає в країну десятки тисяч гурманів з усієї Європи.

Гостям «Пейше ен Ліжбоа» пропонуються унікальні можливості: спробувати гастрономічні витребеньки від відомих португальських і зарубіжних шеф-кухарів. Одинадцять днів поспіль в місті проходять гастрономічні презентації, присвячені приготуванню риби і морепродуктів, відкритий ринок делікатесів з широким вибором страв національної кухні.

Провідні ресторани міста готують до цієї події спеціальні програми, а винороби проводять дегустації та презентації своїх продуктів. Також проходять численні конкурси, найвідоміші і забавні з яких - «Краще вершкове тістечко» і «Кращий закликаючи». Крім того, фестиваль має яскраво виражений освітній аспект: для відвідувачів організовані найрізноманітніші майстер-класи з кулінарії.

Фестиваль страв з риби і морепродуктів Fishkus в Празі

У 2017 році вже втретє проходив фестиваль риби і морепродуктів Fishkus. У минулі роки акція викликала великий інтерес у пражан, тому організатори вирішили провести її знову.

На фестивалі Fishkus прямо у Влтави можна спробувати свіжі делікатеси з річкової та морської риби, а також зі всіляких морепродуктів екстра-класу.

Також всі гості фестивалю можуть відвідати і рибний ринок, де можна купити найсвіжішу рибу і морепродукти за хорошими цінами.

Крім того, протягом усього фестивалю проходить розважальна програма для дітей та дорослих, включаючи плавання на човнах, паддлбордінг і ін. Тому нудно не буде нікому.

Літній фестиваль риби в Південній Кореї

Щорічно в провінції Кенсан-Пукто біля мальовничого струмка Несончхон проходить фестиваль риби аю, ловити яку можуть всі бажаючі.

Повіт Понхва відомий серед туристів приємним кліматом і чудовими природними красотами. Тут щорічно проводять рибний фестиваль, під час якого туристи беруть участь в десятці цікавих заходів: ловлять рибу голими руками, вчаться готувати різні страви, розгадують загадки, веселяться і відпочивають. Слоган цього року говорить: «Приїжджайте в Понхва, наповнений природою!». На святі зазвичай організовують декілька рибалок: денна ловля риби проводиться традиційно двічі на день о 11:00 і о 14:30, вечірні риболовлі у вихідні, які проходять після 17:00, і найцікавіші - нічні риболовлі і майстер-класи на березі струмка . Це одне з найяскравіших подій свята.

На цьому розваги не закінчуються: в дні фестивалю тут проводяться численні водні ігри, відкриваються намети з вуличною їжею, а особливою популярністю користується риба, підсмажена на вугіллі. Також можна орендувати водний велосипед або водні лижі, взяти участь в спеціальних конкурсах і отримати цікаві призи.

Крім розваг, гості можуть відвідати спеціальні намети - виставкові зали, де туристи познайомляться з різними рибами, що мешкають в Південній Кореї, дізнаються про них багато цікавого і навіть навчаться їх готувати. Також тут завжди відкритий музей корейських грошей, працює фотовиставка туристичних місць повіту і проводяться численні майстер-класи: відвідувачі зможуть спробувати себе в ролі гончарів, художників, спробувати техніку раббінг і виготовлення паперу "ханчжі".

Рибний фестиваль пройде з 29 липня по 5 серпня у струмка Несончхон в повіті Понхва, провінція Кенсан-Пукто.

Осіннє свято риби, Амстердам

Фестиваль проходить на критому ринку Food Center-markthal на заході Амстердама.

На фестивалі, зрозуміло, можна спробувати різні сорти риби - але не тільки. Шеф-кухарі Joris Bijdendijk, Robert Kranenborg і Schilo van Coevorden дають майстер-класи і виступають з короткими лекціями - наприклад, як відкрити устрицю, як професійно витягти з риби кістки; як, врешті-решт, вибрати рибу хорошої якості.

Фестиваль тунця, Філіппіни

Щорічно філіппінський місто Генерал-Сантос з широким розмахом зустрічає свято тунця. Ця риба - годувальниця всього місцевого населення, а саме місто вважається філіппінської столицею тунця.

Генерал-Сантоc щорічно дає понад 500 тонн тунця, що дозволяє йому називатися одним з найбільших виробників. Безумовно, жителі намагаються висловити свою подяку смачною рибку за таку щедрість. З цією метою і був придуманий Фестиваль тунця (TunaFestival). Видовищні паради тунця, карнавал, конкурс рибних страв, вуличні танці, виступи барабанщиків, парад човнів - все підпорядковане головному винуватцю свята. Крім того, в цей час можна придбати рибу вищого гатунку за спеціальними цінами (від 7 до 12 доларів за кг). На вулицях відкриваються спеціальні намети, де куплену рибу можна приготувати. Місцеві жителі не тільки пригостять вишуканими традиційними стравами з тунця, а й поділяться рецептами найпопулярніших страв.

Рибний фестиваль Кінго Мацури в Японії

Японці по праву вважаються тонкими знавцями риби, адже вони їдять її протягом століть і за цей час встигли подарувати світу безліч кулінарних витворів. Хоча деякі з них здаються європейським гурманам вельми сумнівним задоволенням. Наприклад, приготувати знамениту рибу фугу під силу лише обраним японським кулінарам зі спеціальним сертифікатом. Тільки вони досконало знають хитромудру технологію приготування, яка перетворює смертельно отруйної морського гада в вишуканий делікатес. Сира риба в соєвому соусі теж до вподоби далеко не всім з-за різкого неприємного запаху і прісного смаку. Втім, для всіх бажаючих японці можуть засмажити рибку на відкритому вогні або приготувати її в киплячій олії. А любителям похрумтіти чіпсами вони запропонують ситні рибні пластівці кацуобусі. Все це і багато іншого можна покуштувати на фестивалі Кінго Мацури.

Читайте також:

rss