Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Фонд Фельдмана

Опубликовано: 22.10.2018

видео Фонд Фельдмана

'Протяни руку помощи' Программа Международного благотворительного фонда 'Фонд Александра Фельдмана'

Більше тисячі пернатих різноманітних видів випустили на волю в Фельдман Екопарк 8 квітня, в Великодню неділю, свято, яке для християн символізує «перехід від смерті до життя, від землі до неба».У суботу, напередодні дня Воскресіння Господнього, в Соціально-гуманітарному мультикомплексі за участю вихованців Дитячої еколого-натуралістичної академії Фельдман Екопарк і відвідувачів розписували великі великодні яйця, зроблені з повітряних куль і пап’є-маше. Також організатори показали техніку виготовлення заготовок в домашніх умовах.


Фонд Александра Фельдмана - благотворительность и толерантность

У неділю в Фельдман Екопарк пройшла традиційна весняна акція — випуск диких птахів. «Це стало дуже доброю щорічною традицією — випускати на волю диких птахів, спійманих браконьєрами. Завдяки Олександру Фельдману в цьому році вдалося викупити понад тисячу двісті представників різних видів пернатих, а саме чижів, чечіток, лісових кенарів та інших», — говорить завідувач сектором птахів Фельдман Екопарк Володимир Переходович. Як розповів Володимир Переходович, у Фельдман Екопарк проходять регулярні акції, під час яких тварин випускають в природні умови проживання, наприклад, черепах або білок. А через тиждень у Фельдман Екопарк відбудеться випуск кажанів.

Заходи, безпосередньо присвячені православній Пасхі, також пройшли 8 квітня, у неділю. У цей день багато відвідувачів отримали в подарунок паски від Фельдман Екопарк. На головному майданчику їх можна було освятити під час святкового пасхального богослужіння.

Для гостей до свята була підготовлена розважальна програма, що включала концертні номери, лотерею, логічні ігри, а також карбування «щасливих» монет, майстер-клас з виготовлення глиняних свистків і багато іншого. У фотозоні, оформленій як великодній вернісаж, відвідувачі Фельдман Екопарк із задоволенням робили знімки на пам’ять. Для своїх глядачів Театр дітей та тварин Фельдман Екопарк дав тематичне дійство «Великодні візерунки».

Великодні вихідні в Соціально-гуманітарному мультикомплексі завершилися в понеділок, 9 квітня. Відвідувачі і в цей день могли отримати в подарунок паску, взяти участь у веселій і цікавій ігровій програмі для дітей та дорослих, а на спеціальному майстер-класі навчитися виготовленню тюльпанів в техніці орігамі та викарбувати собі монетку на щастя.

rss