Навигация по сайту

Популярные статьи

Фонд, в SEO конгресі в Ов'єдо

Очі світу присутні ще один рік на конгресі Іспанського товариства офтальмології (SEO), який проводиться з 21 по 24 вересня в Ов'єдо

Очі світу присутні ще один рік на конгресі Іспанського товариства офтальмології (SEO), який проводиться з 21 по 24 вересня в Ов'єдо . Представництво суб'єкта в цій події відповідає за керівника Кабінету Міністрів і зв'язку, Elisenda Rom .

Як завжди, Фонд має стенд у Палаці конгресів та виставок столиці Астурії, звідки він поширює роботу співпраці на офтальмологічний розвиток, який він здійснює в найбідніших країнах серед медичних працівників, присутніх на конгресі, як ті, хто вже співпрацює з цією організацією, так і ті, хто зацікавлений у волонтерстві.

Пройшло більше дев'яти років, як Фонд взяв участь у цьому конгресі, який у своєму 87-му випуску об'єднує головних офтальмологів іспанської держави, які обговорюють наукову програму, орієнтовану на операцію на сітківці (з презентацією віце-президента Фонду, Борха Коркоштегі ), катаракта, глаукома та патологія рогівки, серед інших.