Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Форекс: стратегія переможця

Опубликовано: 29.09.2018

видео Форекс: стратегія переможця

РБК-ТВ Обзор рынков, 19.11.2014

У даній статті мова піде про те, як зробити гру на валютній ринку Форекс «безпрограшної». Хтось може подумати, що гра на валютному ринку не може бути безпрограшної, оскільки на даному ринку присутня велика ступінь ризику, але при цьому також варто пам'ятати, що ризики можна скоротити до мінімуму. Сьогодні ми поговоримо про те, як зробити так, щоб гра на Форекс приносила максимум прибутку і мінімум збитків.Для початку дайте собі відповідь на питання, хто буде більш успішний на Форекс: розумний трейдер або хороший психолог? Звичайно ж, в ідеалі, успішним буде психолог, що став трейдером. Чому так? Тому що в грі на Форекс дуже важливо стежити за своїми емоціями. Висловлюючись інакше, емоції управляють вашим капіталом. 90% початківців трейдерів так і не домагаються успіху, не тому що вони погані трейдери, а тому що вони не навчилися головному - управління своїми емоціями. Звичайно, перш ніж починати грати на Форекс, треба навчитися багатьом речам: пізнати основи технічного і фундаментального аналізу, ознайомитися з найбільш успішними стратегіями, після чого бажано розробити свою власну (що, до речі, мало хто робить). Але найголовніше - це вміння контролювати себе і свої емоції під час стрибків графіків. Адже може статися така ситуація: ви навчитеся всьому, що тільки можна, відкриєте гроші на реальному рахунку, але будете більше програвати, ніж вигравати. Запам'ятайте, хороший трейдер - холоднокровний трейдер.


Комітет ВР готує законопроект про ринок Форекс

Професіоналами стають не багато, навіть інакше - меншість. Ви, напевно, не раз чули фразу: «якщо ти такий розумний, то чому тоді такий бідний?» Більшість населення планети Земля живуть в середньому достатку і задовольняються малим. Але ж і ті, хто отримувати, якщо не всі, то майже всі від цього життя. Так чому ж ви не можете стати одним з таких людей. Якщо ваш вибір припав на Форекс, почніть вивчати необхідну літературу. Інформації в інтернеті предостатньо. Але крім технічних основ, не забувайте про людський фактор - про емоції.

Резюме.

На Форекс процвітають ті, хто хоче процвітати. Якщо ви бажаєте заробляти добрі гроші на даному валютному ринку, вчіться цьому. І пам'ятаєте, у знань немає меж. Граючи на Форекс з розумом, ви зможете заробити на майбутнє своїх дітей.

rss