Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Фото на документи

Опубликовано: 25.10.2018

видео Фото на документи

Как сделать фото на документы в фотошопе

Готові фото ви отримаєте вже через 5 хвилин, включаючи ретуш обличчя (почервоніння, блиск, прищі і т.д.) і приведення зробленого знімка до потрібного формату фотографії.


Фото на Документы / Photo ID. Фильм. StarMedia. Фильмы о Любви. Мелодрама

Знижка!!!
Наступний комплект або просто сфотографувати (електронний вигляд) - 40 грн .

Зйомка відбувається із застосуванням професійної цифрової техніки CANON і студійного світла, а друк виконується на сертифікованому фотопапері.


Фото на документы 1 серия

Види фотографій які ми робимо: паспорт України, закордонний паспорт, пенсійне посвідчення, водійські права, медкомісію, медичну книжку, на вступ до вузу, училище, коледж, учнівський та студентський квитки, ЗНО, картку киянина, пропуск, особова справа, візу в Україну для іноземців, американську візу, Green Card, шенгенську візу та інші візи. Ви також можете замовити фотографії на документи будь-якого нестандартного розміру або зробити термінове фото на документи зі звичайної фотографії.

Перш за все, фотограф робить невелику серію знімків, тож ви маєте можливість  вибрати найкраще фото . Додатково можна замовити послугу Фотомонтаж (на вас «одягнуть» діловий костюм або форму). Тому робити фото на документи можна в будь-якій зручній одязі, доплативши за це в лише 10 гривень .

Вимоги до фотографій на документи

Фотографії наших клієнтів зберігаються в комп'ютері більше 2-х років (за датою зйомки), тому другий раз можна не фотографуючись отримати комплект фото на документи через 2 хвилини і при цьому заощадити.

Якщо Вам сподобалася фотографія, і Ви хочете використовувати її в майбутньому, ми можемо не тільки надрукувати для Вас комплекти фотографій необхідного Вам формату, а й записати її Вам на диск, флешку або скинути по інтернету на пошту за 10 гривень .

Також ми надаємо послуги:

Фото на документи в повний зріст - 200 грн. Термінове фото на документи з виїздом до замовника - 400 грн. Фотосесії, портфоліо, фотоальбоми, репортажна та студійна зйомка - 250 грн./год Зйомка «івентів», корпоративів, урочистих подій - 250 грн./год Фото для ЗМІ - 250 грн./год Організація і проведення прес-конференцій - 7000-11000 грн. Підготовка прес-релізів і доповідей – від 180 грн. Інтерв'ю, нариси, репортажі – від 1200 грн. Телефони фотографа по виклику.

Кожна людина час від часу опиняється перед необхідністю зробити фото на документи. Найперша вимога до таких фото - терміновість і якість . Також на різні документи встановлюються специфічні вимоги до фото.

Якщо вам потрібна фотографія на документи людини, якої немає в місті, або яка не може сама прийти до нас в фотоательє, але у вас є її фотографія в електронному вигляді, роздрукована фотографія або якийсь документ з її фотографією, то ми зможемо Вам зробити з наявних фотографій фото на документи .

Роблячи фото на документи в центрі Києва, ми раді надавати не тільки якісні послуги, але й приємно дивувати ціною. Наші фотоательє знаходяться за адресами: вул. Червоноармійська, 30 (м. Льва Толстого ) та вул. Богдана Хмельницького, 3 (м. Театральна ).

rss