Навигация по сайту

Популярные статьи

Главная Новости

Гачки на карася

Опубликовано: 14.06.2022

На рибалку! Майже все про гачки

Рыболовный интернет-магазин Master-HooksГак - один з основних елементів набору. Використовується для прикріплення наживки та буксирування риби, рекомендую ознайомитись гачки на карася. З огляду на велику кількість приманок, звичайно, що для якої будуть потрібні різні типи гачків. По-перше, його конструкція. У давнину гачки робили з кістки або дерева. Сьогодні переважним матеріалом є сталь із різними добавками. У кожному гачку можна виділити елементи, що повторюються: 1. Вушко / плече 2. Стрижень 3. Колінний вигин 4. Задирок 5. Вістря (лезо) 6. Поширення 7. Горло.

Кількість гачків, що виробляються сьогодні, настільки велика, що неможливо дізнатися їх усі. Кожен рибаль повинен вибрати візерунок і застосувати його на риболовлі.

Підморгнути

Вушко або шпатель використовується для з'єднання гачка з ліскою. Вушко - це загнутий кінець стрижня, а лезо - це скуйовджений кінець дроту. Виділяють такі типи люверсів: найчастіше використовувані похилі до гроту, загнуті убік, протилежну гроту, звані гачок Холла переважно використовується прив'язки штучних мух; пряма, що є продовженням валу.

РозеткаГомілка - це частина гачка між вушком і коліном. На стрижні гачка можуть бути додаткові задирки. Вал та коліно можуть бути кованими. Кування - це сплющення дроту, що зміцнює гачок. По довжині ручки поділяються на:

  • Стандарт - відповідне співвідношення довжини валу до розкриття

  • Довжина - довжина стрижня гачка на два числа більше

  • Укорочений - довжина стрижня гачка на дві цифри менша

Згинання коліна

Колінний вигин - це частина гачка між стрижнем та кінчиком. Залежно від типу гачка використовуються різні форми перемикача.

ГротНаконечник стріли - це елемент гачка, який використовується для лову риби. Зазвичай на внутрішній стороні кінчика є зазубрина (а може не бути зовні). Ділимо печери на:

  • Без зазубрин - призначений для лову риби впіймав і відпустив, спрощує від'єднання риби від гачка

  • Увігнутий

  • Дублін

  • Рушниця - без зазубрини, конструкція означає, що гак не копає глибоко

  • Вигнута - точка з вигнутою всередину (до стрижня) вістрям

Вістря також може бути відхилено від хвостовика вправо або вліво, але найбільш поширені гачки з прямим вістрям, тобто з вістрям на одному рівні з хвостовиком.

Горло та розширення

Горло - це ділянка від найглибшої точки колінної дуги до кінця кінчика. Отвор - це відстань від кінчика наконечника до хвостовика.

Розміри

Гачки розрізняються за розміром. Ця різниця пов'язана з різним призначенням гачків. Більшість виробників використовують числа для позначення розмірів, виходячи з того що чим більше число, тим менше гачок. Як цікавий факт варто згадати, що в Радянському Союзі використовувалася зворотна нумерація - розмір гачка «1» був найменшим. В принципі, неможливо визначити точний розмір гачка за заданим номером, оскільки розмір гачків у кожного виробника різний.

Після багатьох років спроб та пошуків я також знайшов свої власні схеми гачків, які використовую при лові сіга. Можу порекомендувати їх з усією відповідальністю, тому що вони ніколи мене не підводили, а в деяких випадках вражали своєю міццю. Витяг 7 кг амура гачком Milo AS 14 розміру. Коли, вийнявши рибу з підбирача, порівняв її розмір із губами амура, я мало не розсміявся. Він був мікроскопічних розмірів, але не прогинався при вибірці (риба кілька разів відривався від підбирача) та утримував його на знімальному майданчику. Сам виробник в описі товару заявляє, що «Дно форми зі сталі 110, дуже гостре, це напевно найкращі гачки японського виробництва для Європи. Призначений для всіх видів коропа. Великий та середній. Їх використовують для лову коропа в Кі та Португалії. У нас я пропоную ловити великого ляща, коропа, а також ловити рибу на Feeder».

Ще один продукт, який я часто використовую, це серія гачків Milo Suehiro. Поки, окрім Віларді 30-річної давності, таких відмінних уклейок я не зустрічав. У каталозі є опис, який повністю відображає поінформованість деяких продавців про гачки для уклів. «Типова та унікальна форма низу. Типова та унікальна уклейка гачка. Дуже подовжений важіль дозволяє легко знімати. УВАГА! Дуже часто зустрічаються моделі, які варто використовувати для лову на батіг. Найчастіше це пов'язано з незнанням продавців або фаршем товарів від інших компаній, які не мають своїх пропозицій таких моделей. Купити такі гачки в риболовецьких магазинах Каліша дуже складно.

Компанія Suehiro пропонує повний спектр гачків, не тільки холодні гачки, але цей приклад повністю відображає професіоналізм виробників, які започатковували свої конструкції на пропозиціях конкурентоспроможних рибалок.

Марек Грайок

Редакція не несе відповідальності за коментарі користувачів мережі Інтернет до статті:

Вирушайте на рибалку! Майже все про гачки.
Уинстон Филиппович
14.06.2022 в 07:40
Карась, несомненно, является одной из самых популярных и красивых рыб, которых мы можем поймать в наших водах. Речь идет об обыкновенном карасе, которого многие рыболовы также называют «золотым». Наверняка многие начинали свои рыболовные приключения с ловли этих рыб на поплавок, где размер каждого улова был размером с ладонь.

Все комментарии
rss