Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Гастрономічний тур і Одеська весілля- кращі тури по Україні 2017

Опубликовано: 18.01.2019

Прибуття до Одеси. Трансфер в готель в центрі міста. Розміщення в готелі. Оглядова екскурсія по Одесі.

ШОУ-РУМ «винний експерт» - це нововведення і унікальний тур нашої компанії. Вам буде надана можливість ознайомиться з допомогою сомельє найвищого класу з кращими зразками виноробства Одеського регіону (червоні і білі вина, ігристі вина, коньяк, виноградна горілка).

Вільний час. Ночівля в готелі. Сніданок в готелі.

Унікальна екскурсія по легендарному продовольчому ринку ПРИВОЗ з можливістю дегустації та придбання одеських специалітетів (бринзочка, почеревочек, буженінка, сальце, домашня ковбаска, тюлечка, «бички» і інша рибка, кисла капусточка, "синенькі" - перелік можна продовжувати до нескінченності).

Обід в ресторані в традиціях «Одеського весілля». Ми запросимо вас до закладу з істинно одеським духом, прекрасною обстановкою, типово одеською кухнею і типово одеською музикою. Вільний час. Ночівля в готелі. Сніданок в готелі. Виїзд з готелю.

Екскурсія з дегустацією вин на заводі Французький Бульвар в Одесі. «Французький Бульвар» - бренд з багатою історією і французькими коренями, в основу образу якого закладений вишуканий стиль і атмосфера шампанського - особливого напою для особливих моментів. Історія бренду починається з 1857 року, коли французький негоціант Ф. Нуво заклав винні підвали на Малофонтанській дорозі, з 1902 р. - Французький бульвар.

Обід. Трансфер в аеропорт / на вокзал.
rss