Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Генеральне прибирання або позбавляємося від непотрібних речей

Опубликовано: 29.09.2018

Зараз багато хто з нас в літній відпустці, значить саме час зайнятися генеральним прибиранням будинку і зокрема, гардероба. Напевно ваш шафа просто ломиться від непотрібних і не практичних нарядів які або вийшли з моди, або малі, або просто вам не до душі. За порадами експертів, від непотрібних речей слід відразу ж позбутися, не відкладаючи цю справу на потім. Якщо ж ви сумніваєтеся в потребі яких речей, то потрібно скласти їх в одну коробку, яку легко сховати в шафі або коморі. Якщо за рік ви в цю коробку навіть не заглядали, значить сміливо викидайте її з усім вмістом, вам ці речі більше не знадобляться. До таких речей, як правило, відноситься стара домашній одяг, наприклад, стерті до дірок піжами, заношені домашні сукні, костюми і т.д. Тому сміливо відправляйтеся в магазин за обновками!

Новий халат, піжама і домашній костюм — це те, що буде радувати не тільки вас, але і ваших домашніх. Однак слід вибирати лише якісні речі, які будуть не тільки красивими, але і якісними, такими як іванівський трикотаж від виробника.

 

Після того, як порядок в шафі наведений, необхідно вжити не малі зусилля, щоб його зберегти. Для цього слід дотримуватися кількох простих правил, які стосуються не тільки гардероба, але і будь-яких інших речей у будинку.

 

     Отже, уникай непотрібних покупок, які ти купуєш по знижці. Як відомо, знижки надихають покупців на сумнівні покупки, які швидше за все поповнять шафа або комору, однак навряд чи будуть затребувані.      Як це не дивно, але ваша ощадливості і запасливість теж може зіграти злий жарт. У всьому потрібно знати міру, щоб не перетворитися на такого собі Плюшкіна. Також потрібно викинути всі домашні коробки з написом різне. Як показує практика, саме там лежать всі ті штучки, які попросту непотрібні. Для дрібних, але необхідних речей краще виділити спеціальне місце на увазі, щоб по потребі ти могла без праці про них згадати і скористатися.      Не накопичує гори не прибраних речей, щоб прибрати їх усі разом в один день. Набагато краще щодня прибирати десь, ніж розгрібати завали мотлоху.      Проси про допомогу рідних і коханих. Тут немає нічого поганого, якщо мама або улюблений допоможуть навести тобі порядок, звичайно ж якщо мова не йде про білизняному ящику.      І нарешті, речі, які шкода викинути, але неодмінно потрібно від них позбутися можна віддати на благодійність. Збери великий пакет непотрібних, але хороших речей і віддай в благодійну організацію, дитячий будинок (якщо це дитячі речі або іграшки) або незаможної сім’ї.

Схожі записи:

rss