Навигация по сайту

Популярные статьи

Генератор Лендінзі для тесту ніші: агентський кейс по роботі з Q пейдж - Netpeak Blog

  1. Цілі і завдання
  2. вибір сервісу
  3. Особливості роботи з Q-page
  4. результат

Цільова аудиторія генераторів продають сторінок - власники малого онлайн-бізнесу. Творці Q-page, як ми розповідали , Підготували для них безліч зручних фішок. після вебінару Романа Игошина сервісом Q-page зацікавилися і інтернет-маркетологи. Олександр Прощенка з агентства InMarketing вирішив поділитися своїм досвідом роботи з сервісом для ефективного вирішення клієнтських завдань.

Кількість створених сторінок: 15. Витрати на сервіс: $ 20. Коефіцієнт конверсій Лендінзі: 10%. Головні джерела трафіку: платний (Google Реклама) і повернулися користувачі.

В наше агентство часто звертаються клієнти, які тільки починають свій бізнес в мережі. Один з таких випадків - готель в Коблево White House . Основного сайту у них немає. Левову частку клієнтів отримують через різні сервіси бронювання.

Цілі і завдання

Завдання клієнта - створити сайт і привести безпосередньо клієнтів на нього, що зменшить відсоток втрат через сервісів бронювання. Але є кілька проблем, які виникають через те, що сильно обмежений бюджет. По-перше, необхідно протестувати сайт і дізнатися чи дійсно таке рішення рентабельніше, ніж співпраця з відомими сервісами бронювання. По-друге, в силу обмеженого бюджету, потрібно знайти максимально вигідне рішення перед тим, як витрачати гроші на повнофункціональний і, звичайно ж, дорогий сайт. Інструменти прогнозу трафіку і бюджету в Google Рекламі і Яндекс.Директ дозволяють дізнатися тільки середня кількість запитів в місяць і ціну за клік. Але практично неможливо припустити відсоток конверсії сайту і вартість одного реального клієнта.

вибір сервісу

Рішення нашого питання - створити сайт на практично безкоштовній платформі. А-ля конструктор Лендінгем. Але була й інша задача. Знайти простий конструктор, яким зміг би самостійно управляти клієнт. Де не було б нічого зайвого. Просто, зрозуміло, легко, швидко. Знаючи багато конструкторів, ми розуміли, що потрібно щось інше.

Те, що підійшло б тим, хто навіть з комп'ютером на «ви». І це був Q-page.com . Ми вже мали досвід роботи з ним, коли організовували безкоштовне захід і тестували нішу в сфері медицини. До цього ми часто працювали з LPGenerator.ru і Wix.com. LPGenerator коштує дорожче, хоча володіє непоганим функціоналом. Але, як показує практика, початківці клієнти без допомоги фахівців не обходяться. Він досить складний і времязатратний. Wix на базовому тарифі не дозволяє відключити рекламу. І основна ідея - це сайт, а не Лендінгем. А нам якраз потрібен був продає одностранічнік для тесту ніші. Для того, щоб клієнт вже міг вкладати гроші в розробку свого не шаблонного сайту. В результаті, клієнт нам скинув документ з описом готелю і ключовими перевагами. А також - найбільш барвисті фотографії, які передавали б атмосферу готелю. Першу версію на Q-page зробив наш фахівець. На це пішло 25 хвилин. За ці 25 хвилин ми встигли створити Лендінгем з усім контентом, купити і налаштувати хостинг з доменом. Контекстну рекламу налаштували за день до роботи з конструктором. Q-page пропонує 100 шаблонів в різних категоріях. У більшості випадків ми вибирали шаблон в категорії «Оренда». Але в одному випадку нам у нагоді і шаблон, спочатку представлений в медичній тематиці. Елементи продає сторінки нашого клієнта: Те, що підійшло б тим, хто навіть з комп'ютером на «ви»

Особливості роботи з Q-page

У процесі створення Лендінзі нам потрібно було розмістити посилання на кожен блок сторінки. Така функція в Q-page поки недоступна. Тому ввечері ми вирішили звернутися в техпідтримку з проханням впровадити відповідну функцію. У інших сервісів цей діалог міг затягтися на тижні. Але вже наступного ранку ми отримали зроблений програмістом Q-page код, який вирішував саме нашу задачу. Це було унікальне рішення.

До речі, якщо ви хочете зробити A / B тестування, то можете просто скопіювати сторінку, змінити об'єкт тестування на сторінці і пустити трафік на неї. Втім, в деяких випадках можна використовувати Google Tag Manager для підміни релевантного заголовка. Конверсія Лендінзі, якщо вважати заявки на сайті і дзвінки, коливається від 2% до 20%. В середньому, стабільні 10%.

Спочатку ми спеціально не робили посилання на основний сайт, щоб перевірити ефективність продають сторінок Q-page. Перевірка пройшла успішно. Потім почали ставити посилання, щоб ще більше утримати користувача на наших сторінках. Наприклад, на цю сторінку , Створену на Q-page, йде природний трафік з інших Лендінзі. Комерційного трафіку немає. При цьому середня конверсія - 5%.

Можна облінкований сторінки на Q-page і практично зробити сайт, використовуючи свій домен.

результат

Разом, клієнт витратив гроші тільки на хостинг з доменом і контекстну рекламу. Пізніше - заплатив за тариф Q-page, так як перші 14 днів безкоштовно. Але вже після першого тижня стало абсолютно зрозуміло, що це вигідно. Витрати на контекстну рекламу, Q-page і хостинг з доменом відбивалися в кілька разів. І головне, що сторінкою і її тестуванням замовник може займатися без допомоги третіх осіб. Економить час і гроші. Якщо коротко, то чим корисний і зручний Q-Page:

Звичайно, потрібно самим скористатися цим сервісом, щоб зрозуміти про яку легкості в роботі йшлося. Ми точно визначили, що Q-page буде рішенням для швидкого і доступного тестування ніші.

Думка авторів гостьового поста може не збігатися з позицією редакції і фахівців агентства Netpeak.