Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Главные новости Кировограда (Кропивницкого) онлайн. Свежие...

Опубликовано: 08.10.2018

видео Главные новости Кировограда (Кропивницкого) онлайн. Свежие...

В Кировограде похоронили сразу трех бойцов местного спецназа - Чрезвычайные новости, 07.08

Незважаючи на приписи архітектурної інспекції, виконавчої служби припинити й знести самовільно збудовану 4-поверхівку на розі вулиць Преображенська та Карабінерна у Кіровограді, недобудова і досі знаходиться у стані, що і до цього. Більш того, за словами родини Манют, які вже майже рік ведуть судові спори із забудовником, на територію об`єкту із весняною погодою знову повернулися й будівельники, які, ймовірно підтримують будівлю від розрухи. "Гречка" продовжує слідкувати за забудовою та судовими процесами, що тягнуться навколо неї.З літа минулого року відбулися перші судові засідання у справі Манют проти забудовника Юрія Вагжанова. Справа розглядалася у Ленінському районному суді: родина Манют вимагала знести незаконну забудову, через яку в їхньому будинку з`явилися тріщини. Тоді позов задовольнили, проте будівництво й надалі продовжувалось. Факти порушень тоді реєстрували й журналісти "Гречки" й правоохоронці.


Кировоград попрощался с 26-летним разведчиком

Проти свавілля забудовника подала позов до Ленінського районного суду й Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Кіровоградській області. За словами Олександра Панфілова, завідувача сектору правового забезпечення, справа інспекції проти Вагжанова щодо знесення самовільно збудованого нерухомого майна ще знаходиться у судовому розгляді. Наразі очікуються висновки експертизи, призначеної судом, яка має виявити завдану шкоду будинку Манют. Останні також приєдналися до цієї справи, втім як надовго затримається її судовий розгляд, сказати важко.

Існує й інша справа, яка розглядалась в Кіровоградському адміністративному окружному суді за позовом Юрія Вагжанова. Забудовник вимагав відмінити приписи, видані інспекцією стосовно самовільного зведення 4-поверхівки, проте суд виніс рішення на користь архітектурно-будівельної інспекції. Справа за позовом Юрія Вагжанова перейшла на вищу інстанцію - до Дніпропетровського апеляційного суду.

І родина Манют, й Олександр Панфілов запевняють, що на жодне судове засідання сам Юрій Вагжанов не з`являвся - справи вели його захисники. Більш того, на одному із засідань, запевняє правовик архітектурно-будівельної інспекції, сторона забудовника просила відтермінувати рішення, адже ось-ось у Кіровоградській міській раді мають видати необхідні документи. Тоді прохання Вагжанових суд не почув, лише поцікавився "чому ж розпочинали більш як 3 роки тому, якщо не було відповідних дозвільних документів".

Кіровоградська міська рада за заверненнями Володимира Манюти нещодавно повідомила, що "рішенням постійної комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин було знято з розгляду питання про надання громадянину Вагжанову дозволу на розроблення проектно-технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) безоплатно у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарськтхбудівель і споруд".

Нагадаємо, у червні минулого року під час першого спілкування із журналістом "Гречки" Юрій Вагжанов запевняв, що на приватизованій ділянці будується житлова квартира з окремими залам для занять груп з фітнесу. Документів тоді у забудовника не було, проте вже через кілька тижнів він зауважив, що має повністю готовий пакет документів і готовий його показати. Зупинити ж будівництво за приписами Виконавчої служби Юрій Вагжанов, зазначав, теж не може, адже тоді, згідно з висновками екпертиз, забудові загрожує обвал.

Світлана Дубина

«Гречка»

Інформація за темами:

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

rss