Навигация по сайту

Популярные статьи

ГОБУЗ "МОПТД"

Міжнародний день боротьби з онкологічними захворюваннями було засновано в 2000 році

Міжнародний день боротьби з онкологічними захворюваннями було засновано в 2000 році. Його завдання - підтримати хворих на рак пацієнтів і підвищити обізнаність людей про фактори ризику.

Експерти відзначають, що близько 40% ракових захворювань можна запобігти, дотримуючись здорового способу життя, головним чином, завдяки утриманню від вживання тютюну, здоровому харчуванню, фізичній активності і профілактиці інфекцій, які можуть призводити до раку.

Рак краще піддається лікуванню, якщо діагностувати його на ранній стадії, тому Міністерство охорони здоров'я Російської Федерації приділяє особливу увагу програмі диспансеризації населення.

У Російській Федерації новоутворення є однією з основних причин смертності населення. У зв'язку з цим Міністерством охорони здоров'я Росії регулярно проводяться заходи, спрямовані на зміцнення матеріально-технічної бази онкологічних установ, оснащення сучасним лікувально-діагностичним обладнанням відповідно до затверджених порядків надання медичної допомоги, підготовку медичних кадрів.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ в ГОБУЗ «Мурманський обласний онкологічний диспансер»

02 лютого 2019 року зі 09.00 до 15.00 напередодні Міжнародного дня боротьби з онкологічними захворюваннями проводить День відкритих дверей для населення Мурманської області.

Прийом пацієнтів за адресою м Мурманськ, вул. Павлова, д. 6, корпус 2 проводять провідні лікарі-онкологи диспансеру, за показаннями можливе проведення додаткових обстежень.

На прийом можна записатися по телефону 56-72-00 та при особистому зверненні в реєстратуру. Направлення на прийом не потрібно.