Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Годинник - вишуканий весільний подарунок

Опубликовано: 21.10.2018

видео Годинник - вишуканий весільний подарунок

Не зарекайся (24 серия)

Вас запросили на весілля , і тепер у вас теж є приємні клопоти - вам потрібно підготувати подарунок молодятам. Звичайно, найбільш практичний подарунок - це гроші (як відомо, зайвими вони не бувають). Однак, якщо ви хочете зробити більш пам'ятний подарунок, над цим доведеться поламати голову.


За лаштунками Новорічного карнавалу: зірки розсекретили, що "Світське життя" покаже 1 січня

Правило перше - подарунком повинні користуватися обоє: і наречений, і наречена. Якщо, наприклад, ви збираєтеся подарувати наручний годинник , то вам треба вибрати парні годинники - і нареченому, і нареченій. Це - дуже романтичний і вишуканий подарунок. Тим більше, що відомі бренди пропонують чоловічі та жіночі годинники, виконані в єдиному стилі. Наручні годинники - витончений вибір для тих пар, які будуть жити окремо від батьків, але вже все є (буває й таке). Якщо ж ви боїтеся не вгадати, які саме моделі підійдуть молодятам, є прекрасний вихід з ситуації - інтер'єрні годинники.

Якщо молодята тільки починають спільне життя самостійно від батьків, то вибір подарунків є надзвичайно широким. Наприклад, постільна білизна, домашній текстиль, різні побутові прилади, наприклад, сокодавку, а якщо дозволяють ваші фінансові можливості - то навіть пральну машину або холодильник. По-друге, це різні предмети інтер'єру - вази, настінні годинники, картини та дзеркала. Правда, тут вибір буде складніший, ви повинні знати, як виглядає домашній інтер'єр молодят, щоб ваза або статуетка вписувалися в загальний стиль. І, звичайно, ви повинні точно знати смаки і переваги молодят. Годинники вибрати набагато простіше, оскільки класичні настінні моделі підійдуть практично до будь-якого стилю. А підібрати часы настольные оригинальные за доступними цінами ви завжди можете в інтернет-магазині daroff.com.ua.

Інтер'єрні годинники - чудовий подарунок на весілля. Але як вибрати модель, яка сподобається не тільки вам, але й молодятам? Головний момент - з'ясувати, якому стилю віддають перевагу молодята. Хоча є моделі, які споєднуються з будь-яким дизайном приміщення. Наприклад, годинники в корпусі з натурального дерева - це дуже вишукана прикраса, яка підходить практично до будь-якого інтер'єру.

Бронзові настільні годинники в класичному стилі - це дуже респектабельний подарунок. Зовсім юні молодята можуть не оцінити такий дизайн, а от доросліші молодята будуть у захваті.

Як дарувати годинники молодятам?

Не забувайте, в будь-який подарунок потрібно вкласти ще й часточку своєї теплоти і почуттів. Годинник - це більше, ніж пам'ятний подарунок, адже люди часто дивляться на годинник, а значить, і згадують про людину, яка їх подарувала.

Не забувайте і про гарне упакування. Тим більше, що сьогодні можна вибрати масу декоративних елементів. Зрозуміло, що годинники вже упаковані в коробку. Але вам потрібно вибрати гарний пакувальний папір - можна з візерунком на весільну тематику. Також добре виглядають спеціальні стрічки та банти.

Ви запитаєте: а як же народні прикмети? Кажуть, що годинники дарують до розлуки. Якщо ви вірите всі забобони, то попросіть свого роду плату - "викуп" за годинник, наприклад, дрібну монетку або більш романтичний варіант - поцілунок нареченої або танець з нареченим.

rss