Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Голова Комітету в закордонних справах Ганна Гопко взяла участь у Національному марафоні Роль громадян у політичних реформах

Опубликовано: 11.01.2019

 

«Глибина і темпи реформ залежать від здатності громадянського суспільства утримати той рівень активності й відповідальності, що виник внаслідок Революції Гідності», - відзначила Ганна Гопко, виступаючи на засіданні підсумкового форуму.

За її словами, «Україна змушена впродовж останніх 5 років виконувати три надзавдання - будувати єдину державу, захищати її від російської агресії і одночасно модернізувати, здійснюючи реформи».

«За останні кілька років в Україні відбулося більше змін, ніж за весь попередній час незалежності», - зауважила депутат.

«Дуже важливо, щоб ми з вами разом зробили все можливе, щоб завоювання останніх років не руйнувалися, а поглиблювалися і ставали незворотними. Щоб, нещадно викорінюючи корупцію, монополізм, долаючи опір змінам, ми не дали популізму й реваншизму жодного шансу», - звернулася Ганна Гопко до учасників зібрання.

У заходах Всеукраїнського марафону «Роль громадян у політичних реформах» в усіх областях України взяли участь кілька тисяч активістів. Підсумковий форум відбувається 13-14 грудня у Києві. Ключовими темами обговорення є антикорупційна та виборча реформи, а також прозорість у діяльності політичних партій.

Верховна Рада України
rss