Навигация по сайту

Популярные статьи

Головний список безкоштовних інструментів SEO для оптимізації сайту

 1. Кращі SEO інструменти з першого погляду Оновлення: Стаття була зроблена з серпня 2015 року і була...
 2. Оптимізація веб-сайту за допомогою Google Analytics
 3. Інструменти для дослідження ключових слів
 4. Які зворотні посилання має мій веб-сайт?
 5. Чи ефективна робота сайту?
 6. І з якими ключовими словами рейтинг веб-сайту в результатах пошуку?
 7. Чи оптимізовано веб-сайт для мобільних пристроїв?
 8. Інструменти для оптимізації зображень
 9. Висновок: інструмент SEO для всіх випадків?

Кращі SEO інструменти з першого погляду

Оновлення: Стаття була зроблена з серпня 2015 року і була перероблена у вересні 2018 року.

Для кожного сайту оператор гідний Пошукова оптимізація Важливе значення для успіху, тому що ви хочете бути знайдені в Інтернеті. Існує багато безкоштовних інструментів, які можна використовувати для виявлення вразливостей на вашому веб-сайті ( на сторінці SEO ) і для перегляду посилань на ваш сайт ( зворотні посилання ). Те, що інші веб-сайти посилаються на вашу власну, в даний час для Google все ще свідчить, що ваш веб-сайт для відповідної теми цікавий і повинен добре оцінюватися.

Є сотні інструментів і, звичайно, цікаво проаналізувати власний веб-сайт. Зрештою, однак, ви повинні бути структуровані, і тому я зібрав найважливіші інструменти, необхідні в цьому списку майстер-інструментів SEO .

Загальний огляд веб-сайту (оптимізація на сторінці)

Щоб легко перевірити сайт в цілому і мати огляд того, що є хорошим або не дуже хорошим, можна скористатися одним з наступних інструментів. У обмеженій мірі вони також надають огляд найбільш важливих рейтингів ключових слів.

 • Безкоштовна версія інструменту SEO ryte * це хороший спосіб отримати всебічне уявлення про те, що було добре або менш добре оптимізовано на вашому сайті, і що ви повинні змінити. Тим не менш, навіть при 100% оптимізації, завжди є що робити;), тому що інструмент, звичайно, не говорить вам, як ви могли б поліпшити ваш зміст назви.

Тим не менш, навіть при 100% оптимізації, завжди є що робити;), тому що інструмент, звичайно, не говорить вам, як ви могли б поліпшити ваш зміст назви

 • Безкоштовна швидка перевірка SEO пропонує інструмент OnpageDoc: https://www.onpagedoc.com/
 • https://www.seobility.net - Seobility надає тут дуже корисний інструмент, за допомогою якого можна безкоштовно аналізувати сайт і отримувати багато порад щодо оптимізації onpage.
 • https://smart.sistrix.com/ - як Ryte і Seobility, вона надає велику кількість інформації про сайт.

Інші інструменти:

 • Кричала жаба - інструмент для робочого столу, який аналізує кожен сайт для огляду всіх відповідних мета-тегів, заголовків і багато іншого. Поради щодо програм можна знайти тут: https://www.more-fire.com/blog/anwendungstipps-screaming-frog/
 • https://varvy.com/ - Цей веб-сайт пропонує багато різних інструментів, які допомагають веб-сайтам з часом завантаження, оптимізацією на сторінці, перевіркою запитів і багато іншого. Можливо, щось для просунутого.
 • http://www.siteliner.com - За допомогою цього інструменту ви можете дізнатися проблемний "дублікат контенту" для SEO, а також непрацюючі посилання.
 • http://www.wetest.de/ - колишній інструмент тестування сайту SeitTest оцінюється як "Веб-сайти з машинним навчанням, як людина-відвідувач"
 • Існує також дуже корисний інструмент, як плагін браузера, а саме Seoquake , Цей додаток відображає в панелі інструментів подробиці щодо оптимізації сторінки на кожному веб-сайті та надає корисні поради.
 • І знову і знову важливо: Консоль пошуку Google , Тут ви знайдете різноманітні звіти, які є важливими для оптимізації сайту. Як використовувати консоль пошуку для пошукової оптимізації можна знайти у статті SEO з консолі пошуку Google ,

UPDATE: Також дуже корисним і легким для розуміння є інструмент https://seorch.de що Ларс Лакомкі згадує в коментарях. Дякуємо за це!

Останній, але однозначно не менш важливий:

Оптимізація веб-сайту за допомогою Google Analytics

Звичайно, Google Analytics не є інструментом SEO, а інструментом веб-аналітики. І ви не отримаєте будь-які конкретні поради по оптимізації на сторінці, як інструменти, згадані вище. Але з цим настільки ж вільним, дуже потужним інструментом, ви отримаєте багато цінних порад про те, як оптимізувати ваш сайт. Якщо ви ще не працювали з Google Analytics, можете знайти його в моєму блозі Аналітика для початківців корисні поради.

Інструменти для дослідження ключових слів

І як ви знаходите правильні ключові слова, щоб ви, як описано вище, не випадково оптимізували свої тексти для неправильних ключових слів? Ви повинні зробити дослідження ключових слів, щоб дізнатися, як шукати продукти або послуги і формулювати відповідні тексти.

Найкращий спосіб зробити дослідження ключових слів у статті Дослідження ключових слів стало легким ,

Першим засобом вибору є Планувальник ключових слів Google Ads , Потрібно ввійти до Google Ads. Під час входу ви використовуєте адресу електронної пошти, яку зазвичай використовуєте для входу до інших продуктів Google. Також використовуйте пропозицію Google (пропозиції, які відображаються в слоті пошуку під час введення тексту) та відповідні запити (наприкінці першої сторінки результатів пошуку). Додаткові інструменти дослідження ключових слів:

 • Дуже добре, новий інструмент дослідження ключових слів розробив Себастьяна Крауса, який негайно переконав мене: Hypersuggest , Тут ви можете або підказати зворотне (слова, які з'являються перед моїм ключовим словом), звичайні пропозиції (відповідно до мого ключового слова) або дослідження комбінацій слів. Супер - це також можливість досліджувати W-питання з власним ключовим словом. Thumbs up для цього інструменту !!!

Thumbs up для цього інструменту

Які зворотні посилання має мій веб-сайт?

При створенні зворотних посилань важливо не просто реєструвати свій сайт у будь-якому місці веб-каталогів, а бути максимально пов'язаним з тематично актуальними та відповідними веб-сайтами . Це забирає багато часу, але варто зусиль, тому що для Google все ще є ознакою вартості вашого сайту. Проте, це стосується лише тих випадків, коли ці зворотні посилання не були придбані, наприклад, з ферм для посилань, але були обрані. Щоб дізнатися, які веб-сайти посилаються на їхні власні сторінки, використовуються різні інструменти, які надають огляд існуючих посилань на зворотні посилання. Але ви повинні знати, що жоден безкоштовний інструмент дійсно не називає всіх зворотних посилань. Але для погляду вони завжди достатньо.

 • Для перевірки власних зворотних посилань або інших веб-сайтів, а також текстів прив'язки, інструмент підходить SEOprofiler , Чому цей якірний текст важливий, поясню в статті про те внутрішні зв'язки (навіть якщо прив'язка перевірки тексту стосується зворотних посилань).
 • https://de.majesticseo.com/ Після безкоштовної реєстрації ви отримаєте огляд 10 найбільш важливих зворотних посилань. Щоб переглянути інші записи, потрібно оновити.
 • Консоль пошуку Google також має зворотний звіт

Чи ефективна робота сайту?

Час завантаження сайту став важливим критерієм SEO . Не дивно, оскільки Google припускає, що повільні веб-сайти викликають високі показники відмов, оскільки користувачі стають нетерплячими. Таким чином, Google не показуватиме цю сторінку так високо в результатах пошуку, як інші швидкі сайти. За допомогою цих інструментів можна перевірити ефективність веб-сайту та отримати поради щодо того, що можна покращити на своєму веб-сайті, щоб скоротити час завантаження:

І з якими ключовими словами рейтинг веб-сайту в результатах пошуку?

Щоб визначити, чи використовуєте ви вибрані ключові слова (які, як ми сподіваємося, шукатимуть у формі), потрібно використовувати інструменти. Це не має сенсу в Google себе, тому що з моменту введення персоналізованого пошуку на Google, пошукові запити відповідають вашим особистим поведінкою користувачів. Звичайно, особливо відтворюються сайти, які ви раніше шукали і відвідували. Таким чином, вам потрібен незалежний інструмент рейтингу ключових слів . Є багато, іноді досить дорогі, але обширні інструменти SEO, такі як Sistrix, Searchmetrics, SEOlytics і т.д., використання яких часто не варто для операторів менших веб-сайтів. Тим не менш, Sistrix і SEOlytics пропонують безкоштовну стартову версію, яка дає вам гарне уявлення про стан сайту.

Інші інструменти, які аналізують декілька ключових ключових слів, які потрібно визначити, такі:

Чи оптимізовано веб-сайт для мобільних пристроїв?

Не тільки тому, що пошукова консоль Google надіслала електронною поштою всім користувачам, що оптимізація для мобільних пристроїв тепер стає фактором ранжування , важливо, щоб веб-сайти також надавали користувачам смартфонів і планшетів гарну зручність використання. Для тестування сторінок можна використовувати такі інструменти:

Інструменти для оптимізації зображень

Зображення слід завжди налаштовувати перед завантаженням у систему керування вмістом. Їх слід масштабувати до відповідного розміру, який дійсно необхідний, і, крім того, будь-яку непотрібну (зображення) інформацію слід видалити, не впливаючи на якість. Вам не потрібно Photoshop, ви також можете використовувати невеликі безкоштовні інструменти, такі як Paint.net для зменшення масштабу. Існують численні онлайнові інструменти, доступні для доповнення, наприклад, https://tinypng.com/ та настільних інструментів, таких як TinyPic або RIOT.

Особливо цікавим для мене є такий інструмент:
https://compressor.io/ - Цей інструмент стискає зображення без втрати якості до 80%. Зображення завжди перетягують час завантаження, тому добре, щоб переконатися, що вони максимально малі, принаймні, до 100 кб, краще навіть менше.

Висновок: інструмент SEO для всіх випадків?

Якщо ви знайдете використання багатьох різних інструментів занадто багато часу, у вас не буде вибору, окрім як використовувати один з багатьох платних інструментів SEO. Але у них теж є різні підходи, тому ви повинні тестувати різні інструменти в кожному випадку.

Реєстрація на Консоль пошуку Google є обов'язковим, оскільки тут ви отримаєте цінну інформацію (див. також: SEO за допомогою консолі пошуку ).

Краще запускати свій власний веб-сайт то й справа через різні інструменти, особливо якщо ви часто оновлюєте їх і маєте блог.

Про коментарі, які знають інструменти SEO, використання і оцінки, я був би дуже щасливий.

* Посилання партнера

Чи ефективна робота сайту?
І з якими ключовими словами рейтинг веб-сайту в результатах пошуку?
Чи оптимізовано веб-сайт для мобільних пристроїв?
Які зворотні посилання має мій веб-сайт?
Висновок: інструмент SEO для всіх випадків?