Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Google реєструє в Україні торгову марку

Опубликовано: 22.10.2018

видео Google реєструє в Україні торгову марку

Створення Інтернет-магазину з нуля | Заняття 1 | Реєстрація сайту

Google реєструє в Україні торгову марку - червону кнопку YouTube.


IdeaBox - реєстрація торговельної марки з комфортом!

У мить, коли Ви натискаєте на червоно-білу кнопку «play» сервісу YouTube, знайте - Ви натискаєте на реальну торговельну марку, права на яку належать компанії Google Inc.

Ця стаття є результатом звичайної людського цікавості і не більше того. Усі ми (або більшість з нас) користуємося послугами цієї компанії і відео-сервісу (Google, YouTube), і особисто я, як активний користувач, проявляю до них величезну симпатію.

Абсолютно випадково (в процесі чергового пошуку чергової торгової марки) ми виявили той цікавий факт, що компанія Google Inc. в даний момент здійснює на території України реєстрацію торгової марки у вигляді дизайну добре відомої у всьому світі червоної кнопки з білою стрілкою сервісу YouTube.

Звичайно нічого дивного в цьому немає, тому що це позначення - логотип, вже дуже давно всім відомо саме як один з елементів сервісу Ютубі. Питання - навіщо Гугл реєструє таку торговельну марку, по суті не є доречним, тому що відповідь очевидна - факт реєстрації торгової марки, логотипу надає власнику виключні права на цей знак, тобто право: володіти, користуватися та розпоряджатися ним (логотипом), а так само право дозволяти та/або забороняти іншим особам користуватися дизайном цього логотипу.

Ця торгова марка / логотип «кнопка Ютубе» направлена в Укрпатент на реєстрацію в Україні 1 квітня 2015 року, і найімовірніше в найближчому майбутньому ця торгова марка буде офіційно зареєстрована в Україні.

Таким чином, в самому найближчому майбутньому, у випадку, якщо Гугл одержить від Укрпатенту офіційне підтвердження реєстрації такої торговельної марки, і цей логотип буде фактично зареєстрований в Україні, то всі інші особи, які будуть використовувати таку саму або схожу до ступеня змішування червоно-білу кнопку «play», стануть порушниками прав інтелектуальної власності компанії Google Inc. на цю торговельну марку.

Відповідно можливо припустити що в подальшому компанія Google Inc. буде здійснювати правовий захист своїх виключних прав інтелектуальної власності на цей логотип щодо осіб, які будуть використовувати тотожну або схожу до ступеня змішування червоно-білу кнопку «play» для тих товарів і послуг, для яких логотип «play» сервісу Ютуб буде офіційно зареєстрований як торгова марка.

Зазначена в цій статті інформація про торгові марки та їх власників не є конфіденційною і одержана з офіційних відкритих онлайн джерел - веб-сайт Всесвітньої Організації Інтелектуальної Власності (ВОІВ, WIPO), веб-сайт Держ. підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент).

Усі зазначені в цій статті торгові марки (Google, YouTube, дизайн логотипу червоної кнопки з білою стрілкою) є виключною власністю компанії Google Inc. (1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 (US).

Безкоштовну консультацію з питання реєстрації торгових марок, логотипів в Україні та інших країн світу Ви можете отримати у наших патентних повірених Патентній фірми «Єдність» за вказаними телефонами або по електронній пошті.

 

Рибалко Ігор, керівник відділу торговельних марок

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

+38 044 259 93 07

+ 38 067 44 700 26

 

Сухарев Станіслав, директор, патентний повірений України

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

+38 044 259 83 05

+ 38 067 209 78 89

 

Реєстрація торгової марки в Україні, інформація тут:

http://unite.ua/registratsiya_torgovoy_marki_logotipa_v_ukraine-nachalo/

rss