Навигация по сайту

Популярные статьи

Google Click-Through-Rate: змішані SERPs & SEO стратегії

Це гість від Філ Голобіш , Старший консультант SEO в Рогатка SEO . Коли він не пише посади для Gab, Філ допомагає Slingshot досягти цифрового значення для гідних брендів. Ви можете слідувати за Phil у @saintphilip або + Philip Golobish.

У 2006 році AOL випадково випустила тонну даних Google про показники кліків. Розумні маркетологи використовували ці дані для оцінки трафіку, який сайт міг би отримати в будь-якій позиції рейтингу, і прогнозувати ROI .

З того часу компанія Google зробила незліченні зміни алгоритмів, увімкнула варіанти персоналізації та змішала результати із зображеннями, відео, новинами тощо.

З огляду на ці зміни, чи залишаються відповідні номери CTR AOL? Більш конкретно, який вплив змішані результати пошуку мали на CTR? Дослідження Slingshot виконувалося після стрибка!

Щоб відповісти на питання вище, відділ досліджень і розвитку Slingshot SEO вирішив зробити свій власний Рейтинг кліків Google дослідження з використанням небрендованих аналітиків ключових слів та рейтингу даних з портфеля клієнтів. Enquiro та Optify зробили подібні дослідження, і їхні цінні результати накладаються на графіку нижче.

Наведений вище графік є надзвичайно корисним для створення поточних оцінок CTR для позицій рейтингу. Проте аналіз даних клієнта Slingshot свідчить про те, що в деяких випадках CTR на традиційних органічних списках можуть сильно змінюватися, особливо коли небрендований запит ініціює змішаний SERP, який містить зображення, відео, новини тощо. Примітка: для спрощення порівняння було включено лише дослідження Optify.

Окрім позиції 1, найважливіша зміна CTR у змішаній SERP знаходиться між двома позиціями (2) і трьома (3). Ця різниця між цими двома пропонується цікавим питанням стратегії SEO:

Чи повинні SEO-компанії націлювати ключові фрази, які призводять до змішаних результатів у порівнянні з ключовими словами, подібними до обсягу, для того, щоб отримати більше трафіку?

На жаль, не існує простої відповіді, і зразкові дані все ще збираються. Ми повинні мати більш переконливі дані, які прийдуть у серпні. Тим не менш, підкований SEO повинен пам'ятати про різні спреди CTR і повинні розглянути змішані результати під час вибору ключових слів для кожної кампанії пошукової оптимізації.

З огляду на ці зміни, чи залишаються відповідні номери CTR AOL?
Більш конкретно, який вплив змішані результати пошуку мали на CTR?