Навигация по сайту

Популярные статьи

Google - Навчання, викладання і гуртування

  1. Фактори використання ключових слів
  2. Атрибути сторінки
  3. Атрибути сайту / домену
  4. Атрибут вхідної посилання
  5. Негативні атрибути сканування / ранжирування

Сайти швидко стають одним з найпопулярніших способів реклами

Сайти швидко стають одним з найпопулярніших способів реклами. Будь то бізнес, його продукт або послуга або щось зовсім інше, кожен з усіх віків звертається до Мережі як метод отримання свого повідомлення. Зі зростанням популярності цього маркетингового середовища, а кількість веб-сайтів постійно зростає, очевидно, що кожен хоче з'явитися у верхній частині рейтингу пошукових систем Google. Досягнення такого завдання не є простим подвигом, проте з певною наполегливістю можна безсумнівно підвищити свої шанси досягти цього славного першого результату.

Враховуючи, що там є купа сайтів, які знаходяться на першій сторінці, який їх секрет? Це невеликий термін, що називається "SEO", і це означає "пошукова оптимізація". SEO в основному складається з налаштування вашого сайту, його змісту і його внутрішніх і зовнішніх посилань для надання допомоги в загальній індексації і рейтингу вашого сайту в популярних пошукових системах. Є багато сприяючих факторів, які використовуються при визначенні рейтингу веб-сайту, і кожна пошукова система відрізняється. Це робить спроби оптимізувати ваш сайт для Google, Yahoo, Live і багатьох інших досить важким завданням.

Як відомо більшості з нас, Google в даний час є найпопулярнішою пошуковою системою для більшості користувачів Інтернету. Таким чином, звичайно, ми хотіли б зосередити наші погляди на досягнення більш високого рейтингу в Google спочатку з надією, що решта буде слідувати. Щоб зробити це, ми повинні почати подорож, яка потенційно може зайняти кілька місяців, перш ніж ми почнемо бачити будь-які реальні зміни, однак ми повинні десь почати.

Наша подорож починається з визначення деяких ключових факторів, які Google використовує для визначення рейтингу веб-сайту та веб-сторінки в межах своїх результатів. Ці фактори варіюються від використання ключових слів до маніпулювання внутрішніми та зовнішніми посиланнями, а список продовжується. Щоб ви почали, ми перерахували двадцять кращих факторів, на які ви повинні зосередитися, щоб допомогти отримати ваш сайт трохи ближче до вершини списку результатів пошуку.

Фактори використання ключових слів

Наступні компоненти стосуються використання термінів пошукового запиту при визначенні рангу конкретної сторінки.

1. Використання ключових слів у тезі заголовка - розміщення цільового пошукового терміна або фрази у тезі заголовка HTML-заголовка веб-сторінки.

2. Використання ключових слів у тексті тексту - Використовуючи цільовий пошуковий термін у видимому тексті HTML сторінки.

3. Зв'язок вмісту текстового тексту з ключовими словами - актуальна актуальність тексту на сторінці порівняно з націленими ключовими словами.

4. Використання ключових слів у тезі H1 - створення тегу H1 з цільовим пошуковим терміном / фразою.

5. Використання ключових слів у доменному імені та сторінці URL - включення цільового терміна / фрази до зареєстрованого доменного імені, тобто keyword.com плюс цільові терміни в URL-адресі веб-сторінки, тобто seomoz.org/keyword-phrase.

Атрибути сторінки

Наступні елементи містять, як Google інтерпретує певні дані про веб-сторінку незалежно від ключових слів.

6. Посилання на популярність у межах внутрішньої структури посилання сайту - стосується кількості та важливості внутрішніх посилань, які вказують на цільову сторінку.

7. Якість / відповідність посилань на зовнішні сайти / сторінки - Чи вказують посилання на сторінці на якісні, актуальні сторінки?

8. Вік документа - старі сторінки можуть сприйматися як більш авторитетні, тоді як новіші сторінки можуть бути більш тимчасово актуальними.

9. Кількість змістовного текстового вмісту - Відноситься до літеральної кількості видимого HTML-тексту на сторінці.

10. Якість змісту документу (як виміряно алгоритмічно) - Припускаючи, що пошукові системи можуть використовувати текстові, візуальні або інші методи аналізу, щоб визначити обґрунтованість і цінність вмісту, цей показник забезпечить певний рівень рейтингу.

Атрибути сайту / домену

Наведені нижче фактори сприяють рейтингу Google на основі сайту / домену, на якому знаходиться сторінка.

11. Глобальна популярність сайту - загальна вага / авторитет посилання, що вимірюється посиланнями з будь-якого та всіх сайтів у мережі (як якість, так і кількість).

12. Вік сайту - не дата оригінальної реєстрації домену, а швидше запуск змістовного вмісту, який бачать пошукові системи (зауважте, що це може змінитися, якщо домен перемикає право власності).

13. Актуальність відповідності вхідних посилань на сайт - специфічне для суб'єкта взаємозв'язок між сайтами / сторінками, що посилаються на цільову сторінку, та цільове ключове слово.

14. Посилання на популярність сайту в актуальному співтоваристві - Вага посилання / авторитет цільового веб-сайту серед своїх актуальних колег у світі онлайн.

15. Ставка нових вхідних посилань на сайт - Частота і час зовнішніх сайтів, що пов'язуються з даним доменом.

Порада Pro: Чи знаєте ви, що ви можете використовувати Google для пошуку сайтів, які посилаються на ваш сайт? Просто відвідайте Google.com і в рядку пошуку вкажіть посилання: www.yourwebsitename.com та натисніть кнопку пошуку. Показані результати пошуку показують вам повний список сайтів, які посилаються на ваше посилання. Ви також можете шукати інформацію: yourwebsitename.com для невеликого списку інших корисних запитів про ваш сайт.

Атрибут вхідної посилання

Ці фрагменти впливають на розмір посилань Google із зовнішніх веб-сайтів, які вказують на сторінку, і в кінцевому підсумку допоможуть у ранжуванні цієї сторінки.

16. Якірний текст вхідної посилання.

17. Глобальна популярність посилання на сайт.

18. Актуальні зв'язки сторінок зв'язування.

19. Посилання на популярність сайту в актуальному співтоваристві - вага посилання / авторитет цільового веб-сайту серед своїх актуальних колег у світі онлайн.

20. Вік посилання.

Порада Pro: Хотіли знати, який рейтинг сторінки вашого сайту буде на наступному оновленні Google? Ви можете перевірити його за допомогою a предиктор рейтингу сторінки !

Негативні атрибути сканування / ранжирування

Є також деякі моменти, які ми повинні зробити, перш ніж ви почнете брудні руки. З будь-яким типом маркетингу SEO, є деякі речі, які можуть насправді мати негативний вплив на ваш рейтинг. Наведені нижче компоненти можуть негативно вплинути на здатність павука сканувати сторінку або її рейтинг у Google.

- Сервер часто недоступний для роботів.

- Вміст дуже схожий або дублікат існуючого вмісту в індексі.

- Зовнішні посилання на низькоякісні / спам-сайти.

- Дублювати назви / мета-теги на багатьох сторінках.

- Надмірне використання цільових ключових слів (набивання / спам).

Настав час зайнятися! Почніть розставляти пріоритети своїх завдань, змінювати вміст і створювати свої внутрішні та зовнішні посилання, щоб задовольнити деякі з наведених вище принципів. Майте на увазі, що покращення індексації - це переважно технічне завдання, а покращення рейтингу - це, головним чином, бізнес / маркетингова стратегія. Те, що зараз може працювати, може не працювати в майбутньому і, нарешті, потребує часу. Багато часу. Тим не менш, з трохи проб і помилок і хороша доза наполегливості, ви можете досягти рейтингу пошукової системи ви після.

Про автора:
Джон Берган є власником Bergan Blue, австралійської фірми з креативного дизайну, орієнтованої на подолання розриву між онлайновим світом Інтернету та автономним світом маркетингу. Будь ласка, відвідайте http://www.berganblue.com.au для отримання додаткової інформації.

Дякуємо за читання!
Дан

Враховуючи, що там є купа сайтів, які знаходяться на першій сторінці, який їх секрет?