Навигация по сайту

Популярные статьи

Google переглядає свою сторінку PageSpeed ​​Insights

  1. Два дні тому компанія Google зробила те, що більшість з нас лише говорила про те, що ми робимо на початку...

Два дні тому компанія Google зробила те, що більшість з нас лише говорила про те, що ми робимо на початку січня - змінюючи наш вигляд і ставши кращою версією себе. Ну, для будь-кого з вас, хто вже подивився на Google PageSpeed ​​Insights вже, ви будете точно знати, що я маю на увазі, тому що вони пройшли не тільки косметичні реконструкції, але й операційні теж ...

… Він повинен виглядати приблизно так, як показано нижче.

PageSpeed ​​Insights - це безкоштовний онлайн-інструмент, який аналізує час завантаження та швидкість сторінки певних URL-адрес, пропонуючи докладні пропозиції щодо подальшої оптимізації цих сторінок, щоб допомогти їм працювати швидше. Google вказав, що швидкість сайту (і, як наслідок, швидкість сторінки) є одним із сигналів, що використовуються його алгоритмом для ранжирування сторінок. Сайти, які швидко завантажуються, скануються більш ретельно і більш послідовно, ніж повільніші.

По суті, якщо у вас є сайт, який швидко завантажується, ви, швидше за все, будете більш помітними в пошукових системах. Значить, більше потенційних студентів зможуть знайти ваш сайт. Котрий є очевидно гарна новина для всіх.

На щастя, це все ще так, але тепер вона більше змістила свою спрямованість на реальний світ, і як користувачі реального життя знайдуть ці швидкості сторінки, а не Google. Нарешті, там, де йдеться про оптимізацію швидкості сторінки, Google, здається, приймає власні поради і фактично надає корисну інформацію про те, як розв'язати швидкість сторінки для користувачів, а не для пошукових систем.

Google сподівається, що це допоможе краще інформувати цифрових маркетологів і розробників і надати їм кращі, більш змістовні рекомендації.

Але для всіх ваших студентів-маркетологів ви, без сумніву, цікавитеся, які нові зміни можна очікувати за допомогою Google PageSpeed ​​Insights?

Ну, давайте візьмемо один елемент за один раз:

1.Gone є рішуче називаються "Бідні", "Потребує праці" та "Гарні" категорії швидкості. Замість цього вони були замінені на категорії скорочень і сухих швидкостей "Швидко", "Середнє" і "Повільне". Ці оцінки визначаються часом, коли користувач може почати бачити візуальну відповідь на сторінці і коли завантажений документ HTML.

Якщо ви сподіваєтеся досягти Святого Грааля швидкості сторінки та матимете веб-сторінку, що вважається швидкою, то спочатку ви повинні переконатися, що вона оцінюється в першій третині кожної з цих категорій.

2. Для тих з вас, хто не бажає змінювати функціональність або естетику веб-сайту вашої установи, "Оцінка оптимізації" може зацікавити вас. Тут сторінки класифікуються як "Добре", "Середнє" або "Низьке", і це визначається оцінкою запасу продуктивності URL-адреси.

3. Розділ "Статистика сторінки" має бути раннім поштовим дзвінком для будь-якого цифрового маркетолога або розробника, який з радістю і бажанням поверне їх веб-сторінку до графічної дошки та змінити функціональність та зовнішній вигляд веб-сторінки. Коротко кажучи, цей розділ відповідає за опис того, скільки байт використовується сторінкою для завантаження ресурсів, що блокують візуалізацію. Це виконується шляхом порівняння загальних байтів, необхідних веб-сторінці, з середньою кількістю кругових і байтів, що використовуються в наборі даних.

4. Якщо ви не пощастило мати веб-сторінку далеко від бажаної швидкості сторінки, наступним кроком буде з'ясувати, як краще оптимізувати ці сторінки. На щастя, «Пропозиції щодо оптимізації» є присутнім для надання переліку найкращих практик. Однак, якщо ваша сторінка вже швидко, зауважте, що за умовчанням ці пропозиції приховані.

Безсумнівно, це займе деякий час, перш ніж люди зможуть впоратися з новим захопленням Google PageSpeed ​​Insights, але я думаю, що багато хто буде заспокоєний тим, що ми тепер більш підготовлені, щоб зробити реальні, відчутні відмінності в швидкості сторінки з точки зору нашим користувачам.

Отже, якщо ви хочете поговорити з нашими спеціалістами з SEO про Google PageSpeed ​​Insights або будь-який інший аспект вашої стратегії SEO, не соромтеся налагодити зв'язок .

Отже, якщо ви хочете поговорити з нашими спеціалістами з SEO про Google PageSpeed ​​Insights або будь-який інший аспект вашої стратегії SEO, не соромтеся   налагодити зв'язок

Але для всіх ваших студентів-маркетологів ви, без сумніву, цікавитеся, які нові зміни можна очікувати за допомогою Google PageSpeed ​​Insights?