Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Гральний автомат Замок Чарівника від компанії Betsoft грати онлайн

Опубликовано: 11.01.2019

Що може бути цікавіше, ніж відвідати містичний замок, в якому живе самотній маг. Цей чарівник має велику кількість різних загадок, які належить розгадати шукачам таємниць. Даний автомат випущений компанією Betsoft . Грати в нього безкоштовно і без реєстрації ви зможете в будь-якому онлайн казино.

Слот Замок Чарівника виконаний в містичному жанрі і буквально оповитий древніми таємницями. Графіка автомата Wizard’s Castle вражає фарбами і швидше заворожує, ніж лякає. Хоча і є деяка готичність в оформленні, але це не заважає отримувати задоволення від гри. Звуковий супровід симулятора допомагає більш повно поринути в атмосферу таємничості й алхімії. Будинок мага є відмінним подарунком для любителів розгадувати загадки і ребуси. Цього в емуляторі вдосталь.

Ігрові автомати Wizard’s Castle володіють п’ятьма барабанами і дев’ятьма лініями. На кожну з таких ліній можливо поставити до п’яти монет. На спін можна зробити максимальну ставку в розмірі сорока п’яти доларів, внаслідок чого можна отримати максимальний виграш в розмірі десяти тисяч монет.

Диким символом апарату є зображення магічної книги. Вона здатна замінити будь-який інший символ і обдарувати вас казковим виграшем. Символ розкиду зображений у вигляді кришталевої кулі і обіцяє масу приємних бонусів для того, хто не боїться ризикувати.

Доступна в автоматі і бонусна гра. У неї є цілих чотири раунди, які відкриваються за допомогою спеціальних символів. Це символи із зображенням чотирьох стихій: води, вогню, землі і повітря. Перераховані символи здатні серйозно збільшити суму виграшу і подарувати масу азарту і грошей .

rss