Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Ігровий автомат Lucky Angler доступний безкоштовно і без реєстрації

Опубликовано: 12.01.2019

Риболовля – це особливий вид активного відпочинку і хобі. Останнім часом вона навіть стала видом спорту, де рибалки змагаються один з одним кількістю улову, швидкістю, технікою і снастями. А ось підлідний лов – це вже зовсім інша історія. Цей вид риболовлі не підійде для новачків і любителів. Це доля профі і найзавзятіших рибалок, які готові сидіти годинами на морозі біля лунки в очікуванні клювання.

Саме про підлідній лов і піде мова в автоматі Lucky Angler від Net Entertainment . Судячи з реалістичності відео і символів слота, в компанії є чимало справжніх рибалок. Грати в ігрові автомати Везучий рибалка – Зимовий улов , рибалки зможуть без реєстрації безкоштовно в будь-якому онлайн казино.

Слот Lucky Angler п’ятьма барабанами і п’ятнадцятьма активними лініями виплат. Розмір ставок в симуляторі – від одного цента до п’яти євро. При цьому на кожному спіні ви зможете витратити на ставку до ста п’ятдесяти євро. Офіційно заявлене повернення в емуляторі Lucky Angler складає 96,4%.

Символами в апараті Lucky Angler є різні види риб і замерзлі номінали гральних карт від десятки до туза. Диким символом автомата є потрапила на гачок золота рибка. У слоті цей символ має особливу назву – Sticky Wild. Як символ scatter виступає косяк великих риб.

Дикий символ ви зможете побачити тільки на другому і четвертому барабанах. Тому він не зможе формувати виграшні комбінації і його роль зводиться до заміни будь-якого іншого символу. Його «липкість» виражається в тому, що він залишається на барабанах після вдалого спіна до тих пір, поки він не виявиться зайвим у програшному спіні. Символ scatter забезпечує своєю появою безкоштовні спіни в разі появи двох і більше символів. Під час безкоштовних спінів існує можливість появи дикого символу і на третьому барабані. Спробуйте зловити свою золоту рибку і ви.

rss