Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Гвен Стефані копіюють. Україна: реєстрація Товарних Знаків, Авторських прав, Винаходів, Патентів (регістрація ТЗ, логотипів, трейдмарок, брендів)

Опубликовано: 22.10.2018

Гвен Стефані подала судовий позов на американську ритейлінгову мережу Forever 21, звинувачуючи компанію в копіюванні моделей її лінії одягу, – повідомляє STARS.

Співачка і дизайнер стверджують, що за керівництвом Forever 21 спостерігається ціла серія «порушень прав на торговельну марку». Стефані вимагає, щоб компанія Forever 21 припинила копіювати дизайн і виплатила певну суму фінансового збитку, нанесеного у зв’язку з таким копіюванням однієї з ліній Стефані — Harajuku Lovers. Точна сума збитку, щоправда, поки не визначена.

Дизайнерський талант Гвен Стефані був визнаний не тільки фанатами співачки, але й модними критиками, а суміш спортивного стилю і гламуру в колекціях лінії L.A.M.B. стала хітом на Тижні моди в Нью-Йорку.

Варто відзначити, що Forever 21 уже не в перший раз виявляється замішаний у скандали з копіюванням чужого дизайну. Зокрема, наприкінці березня в суд на Forever 21 подав дизайнер Diane von Furstenberg: компанія скопіювала дизайн плаття «Cerisier» вартістю в 325 доларів і продавала схожі моделі за ціною в 32 долара.

Джерело: Журнал «Інтелектуальна власність»

корисний матеріал? Натисніть:
rss